1. Ana Sayfa
  2. Dualar

41 Ayetel Kürsi İle Bağlamak

41 Ayetel Kürsi İle Bağlamak
41 Ayetel Kürsi İle Bağlamak

41 Ayetel Kürsi ile bağlamak sevdiği kişi ile sorunlar yaşayan kişilerin başvurdukları yöntemler arasında yer almaktadır. Kuran’da yer alan en etkili ayetler arasında yer alan Ayetel Kürsi pek çok sorunun çözümü için okunmaktadır.

Bunun yanında 41 adet olarak okunması ile çiftlerin arasında yaşanan sorunlara çözüm getirmektedir. Bu duanın yaşadığınızı sorunları kesin olarak çözmesini Medyum Işılay Hoca kuvvetli nefesiyle okuyarak sağlamaktadır.

Dua okumak kişilerin yaşadıkları sorunların çözümünde etkilidir. Ama duaların inançlı şekilde okunması gerekmektedir.

Temiz kalple ve inançla okunması ile istenen sonuçların alınması mümkün olmaktadır. Bu duanın çok etkili olduğu İslam alimleri tarafından da belirtilmektedir. Okunması sırasında ise dileğin net olarak belirtilmesi gerekmektedir.

41 Ayetel Kürsi İle Bağlamak Nedir?

41 Ayetel Kürsi İle Bağlamak Nedir?

41 Ayetel Kürsi ile bağlamak nedir incelendiğinde evliliklerde yaşanan sorunların ortadan kalkmasını sağladığı görülmektedir. Sonucun alınması için mutlaka belirtilen sayıda okunması gerekir. Eksik ya da fazla okunmamalıdır.

Arapça olan duanın telaffuzunun da doğru yapılması şartı bulunmaktadır. Dua eden eşler kendinden uzaklaşan ve ayrılmak üzere olan eşin tekrar yuvasına bağlanmasını sağlamayı amaçlamaktadırlar.

Nişanlılar, sevgililer de sevdiklerinin ilgisinin artmasını ve kendilerine tam olarak bağlanmasını bu duayı okuyarak sağlamayı amaçlarlar.

Gerçek bir inançla okunması halinde ise etkilerinin kesin olarak görüleceği düşünülür. Daha önce bu amaçlarla okunmuş ve olumlu sonuç alınmış olması ile bağlılığının artık azaldığı düşünülen sevgililer için okunması tavsiye edilmektedir.

41 Ayetel Kürsi İle Bağlamak Ne İşe Yarar?

41 Ayetel Kürsi İle Bağlamak Ne İşe Yarar?

41 Ayetel Kürsi ile bağlamak ne işe yarar bu duayı okumak isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir. Adından da anlaşıldığı gibi sevilen kişinin bağlılığının arttırılması amacıyla okunmaktadır. Özellikle uzun süren ilişkilerde aşkın heyecanı ve bağlılık duygusu azalır. Bundan dolayı da kişinin gözü dışarı kayar.

Etkisi kanıtlanmış olan bu duanın belirtilen sayıda okunması ile aşk tekrar alevlenir. Sevilen ama uzaklaştığı hissedilen kişinin bağlılık duygusu da kuvvetlenir.

Tüm bunların olması için ise okumadan önce abdest alınması, sessiz bir ortamda Allah’a yönelerek okunması gerekir. Niyetin kesin olarak zikredilmesi ile birlikte de gerçekleşmesi beklenir.

41 Ayetel Kürsi İle Bağlamak Etkileri

41 Ayetel Kürsi İle Bağlamak Etkileri

41 Ayetel Kürsi ile bağlamak etkileri inançla okunması ile kısa sürede görülmeye başlanmaktadır. Etkilerinin görülmemesi halinde mutlaka eksiğinizin olduğunu düşünmelisiniz. Aynı zamanda etkisinin kesin görülmesi için mutlaka temiz bir kalple ve inanarak okunması gerekiyor.

Neredeyse her derde deva denilebilecek olan Ayetel Kürsi’nin okunma sayısı çok önemlidir. Şayet doğru sayıda okunmazsa okunan duanın sevabı kazanılır ama etkileri görülmez.

Medyum tam sayısında ve en doğru saatlerde okuduğunda etkileri şu şekilde görülür:

  • Duanın okunması ile bağlılığı azalan kişide hemen değişiklik olmaya başlar.
  • Daha sık aramaya ve sizinle daha çok vakit geçirmeye başlar.
  • Dargınlık varsa biter ve çiftler barışır.
  • Gözü dışarı kaymış eşin gözü karısından başkasını görmez olur.

41 Ayetel Kürsi İle Bağlamak Nasıl Yapılır?

41 Ayetel Kürsi İle Bağlamak Nasıl Yapılır?

41 Ayetel Kürsi ile bağlamak nasıl yapılır en fazla dikkat edilmesi gereken konular arasında yer almaktadır. Öncelikle duayı okumadan önce niyet kesin olarak belirtilmelidir. Duaların etkili olması için mutlaka kişinin kendisinin okuması gerekliliği bulunmamaktadır.

Aksine medyum hoca gibi havas ilmine sahip dualarını seher vaktinde meleklerin duaları kabul etmek için yeryüzüne indiği saatte okuyan bir kişinin okuması daha etkilidir.

Duayı tam belirtilen sayıda hoca namazını kılmanın ardından huşu içinde okumaktadır. Onun kuvvetli nefesi ile okuduğu duaların etkileri Allah’ın izni ile çok kısa sürede görülmektedir.

Duaların etkisi bilinmekle birlikte ayrılmak isteyen ya da sizi hiç gözü görmeyen sevdiğinizin bağlanmasını medyum yaptığı bağlama ritüelleri ve büyüleri ile sağlar. Bu şekilde o kişinin gözü sizden başkasını görmez olur. Sevdiğiniz kişinin kopmaz bağlarla bağlanması için medyumla iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap