1. Ana Sayfa
  2. Büyü Bilgileri
  3. 41 dikiş büyüsü
Trendlerdeki Yazı

41 dikiş büyüsü

41 dikiş en etkili ve yapılması en zor aşk büyülerinden biridir. Yapıldıktan sonra da bozulması son derece zordur. Bu büyüyü ancak çok güçlü medyumlar yapabilir ve bozabilir. Yaptırdığınız büyünün bozulmasını istemiyorsanız Medyum Işılay gibi çok güçlü medyumla çalışmalısınız.

41 Dikiş Büyüsü

41 dikiş büyüsü uzmanı kimdir? Aşk büyüsü çeşitleri arasında sıkça kullanılan büyülerden birisi de 41 dikiş büyüsü adıyla bilinen aşk büyüsüdür. Bu büyü birini kendinize bağlamak ve o kişinin sadakatini arttırmak amacıyla yapılır. Bu açıdan söz konusu büyünün son derece etkili büyüler arasında geldiğini kesinlikle söylememiz gerekir.

Büyü yapılırken medyum tarafından 41 kere zikir yüksek sesle tekrar edilir. 41 kere dikiş atılmasının mantığı da zaten 41 adet tılsımlı duadan geliyor. Son derece etkileyici büyü türü olarak karşımıza çıkan 41 dikiş büyüsü kısmeti kapandığına inanmış kişilerin kısmetini yeniden açmak ya da aşık olduğu kişiyi sadece kendine bağlamak gibi amaçlara yönelik olarak yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Bu yer verilen nitelikleri bağlamında değerlendirildiği zaman her halükarda son derece tesiri yüksek büyüler arasındaki yerini korumaya devam ettiğini söylememiz gerekir. Medyum Işılay tarafından 41 dikiş büyüsü başarılı bir şekilde yapılmaktadır ve üstelik kolay kolay bozulmaz. Bazı büyüler başka medyumlar tarafından bozulabilmektedir ama Medyum Işılay tarafından yapılan büüyler kolay kolay bozulmamaktadır.

41 dikiş büyüsü için gereken dikiş iğnesi, büyü yapılacak kişinin kıyafeti ve mümkünse fotoğrafı gereken malzemeleri oluşturuyor. 41 kere Medyum Işılay hocaya özel ama fazileti yüksek 41 kere zikir yüksek sesle tekrar edilerek her zikirde bir düğüm atılır. Bu düğüm elbisede belli olmayacak yere işlenerek büyünün kısa süre zarfında büyü yapılan kişi üzerinde gerçekten de etki uyandırması amaçlanmaktadır. Bu özelliği bağlamında değerlendirilirse her halükarda öne çıktığını dile getirmemiz gerekir.

41 dikiş büyüsü ne işe yarar?

Aşk büyüsü arasında en tesirli büyüdür. Bağlama büyüsü olarak tercih edilen 41 dikiş büyüsü eşler arasındaki aldatma olaylarını ortadan kaldırmak ve de karşılıklı sevgi, saygı ve muhabbeti arttırmak amacına yönelik gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra sözü edilen büyü bireyin hoşlandığı birisini kendisine ömür boyu bağlamak ve kendisinden etkilenmesini sağlamak amacıyla da tercih edilebilir. Yer verilen bu özellikleri dikkate alınırsa bağlama büyüsünün yaygın olarak neden tercih edildiği anlaşılır.

Büyünün ortalama olarak tesir etmesi için medyumun transa girmesinin kolay hale geleceği özel alan gerekir. Bu özel alan medyum tarafından belirlenmeli ve hiçbir şekilde negatif enerjilerin ortama aksetmemesi sağlanmalıdır. Ayrıca büyünün yapıldığı esnada imanlı kişilerin olmaması durumunda büyünün etkisinden söz etmemiz doğru olmayacaktır. İşte bütün bu kriterleri nezdinde değerlendirildiği zaman son derece etki düzeyi yüksek büyülerden birisidir.

Bağlama büyüsü olduğundan ötürü 41 dikiş büyüsü halk arasında bağlama büyüsü olarak daha çok adlandırılır. Tam 41 kere büyü yapılan kişinin kıyafetine dikiş atılarak tamamen büyü yaptıran kişiye bağlanması amaçlanır. Genellikle kocasının kendisini başkasıyla aldattığını düşünen kadınlar tarafından sadakati arttırmaya yönelik talep edilir. Elbette bunun yanı sıra aşık olunan kişiyi etkilemek ve onun bağlanmasını sağlamak maksadıyla da bu büyüye sıklıkla başvurulduğu olur. Bu sayede kısa sürede mutlu birlikteliğin sinyalleri verilecek ve de her yönüyle büyü tesirini göstermiş olacaktır.

41 dikiş büyüsü nasıl yapılır?

41 anlamı İslamiyette manevi değeri yüksek bir sayı olarak dualarda sıkça geçer. Medyum Işılay hoca tarafından manevi değeri yüksek vefk ve tılsımlı dualardan oluşan 41 dua yüksek sesle zikredilir ve bir yandan da her zikredilmesinin ardından bir düğüm atılır. Böylece 41 kere düğüm atılarak büyü tamamlanır. Büyünün 41 dikiş büyüsü olarak etkisini göstermesi başlangıçta huzursuzluk, midede bulantı ve kusma durumu gibi bedensel rahatsızlık durumlarıyla kendini belli etmeye başlar. Ardından yerini nedamet duygularına bırakarak kişi geçmişiyle yüzleşmeye kendini salık verir. Bu büyünün yavaş yavaş etkisini iyiden iyiye göstermesi anlamına geliyor.

Bu süreç tamamlanmasının ardından 41 dikiş büyüsü bitirilir. Ama medyum büyüyü yaptıran kişinin bir gün boyunca yanında kalmasını talep edebilir. Bu büyünün etkisini iyiden iyiye göstermesi adına gerçekten de son derece geçerli bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Yer verilen tüm bu kriterleri neticesinde aktarılacak olunursa her halükarda önem teşkil etmeye devam ettiğini kesin olarak dile getirmemiz mümkün olacaktır. Ortada duran tüm bu kriterleri ışığında farkını her halükarda ortaya koymaya devam ettiğini kesinlikle ele almamız şarttır. İşte ortada duran tüm bu özelliklerine dayanarak önemini bir kere daha ortaya koymaya devam ettiği mümkün mertebe dikkat çeken niteliğiyle karşımıza çıkıyor.

41 dikiş büyüsü ne kadar sürede etki eder?

Büyünün yapılmasının ardından etki süresi ortalama ilk bir haftalık sürede belli eder. Bu süre zarfında büyüye maruz kalan kişide mide bulantısı, kusma, baş dönmesi gibi durumlar belirir. Ayrıca yoğun pişmanlık ruh halinin egemen olması da 41 dikiş büyüsü özelliği açısından öne çıkan niteliği olarak bilinmesi gerekecektir. Medyum Işılay tarafından yapılan büyüler uzun süre etkisini göstermektedir.

İşte yer verilen tüm bu özelliklerine dayanarak değerlendirilirse ne kadar sürede etki ettiğine yönelik olmak üzere öne çıktığını değerlendirmemiz gerekecektir. Ortada duran tüm bu nitelikleri ışığında bağlama büyüsü arasında tesir gücü en yüksek büyü şeklinde değerlendirildiğini ele almamız gerekiyor. İşte tümüyle bu yer verilen özellikleri açısından farkını her halükarda ortaya koymaya devam ettiğini değerlendirmemiz mümkün kılınır. Tüm bu yer verilen özellikleri neticesinde 41 dikiş büyüsü son derece hayırlı ve sonuçları kesinlikle büyü yapılan kişiye olumsuzluk yaşatmayacak büyüdür. Bu büyünün yapılmasındaki amaç büyülenen kişinin sadakatini arttırmak ve eşine karşı sadık olmasını sağlamaktır. Bunda herhangi bir abes durum söz konusu değildir.

41 dikiş büyüsü hikayesi

İslam dininde 41 sayısı sürekli zikredilir. Elbette bunun hikmetinden sual olunmaz. 41 kere maşallah denmesi de nitekim bunlardan biridir. 41 dikiş büyüsünün de hikayesi İslamiyette 41 adet manevi değeri ve etkisi çok yüksek duanın yer almasından ileri gelir. Bu açıdan 41 dikiş büyüsü bağlama büyüsü türü içerisinde yer alıyor. Çünkü büyü yapılan kişiyi gerçekten de bağlama yönünden tesir gücü yüksek büyüler arasında geldiğinden dolayı bu şekilde tanımlanmaktadır.

Bu açıdan değerlendirildiği zaman 41 dikiş büyüsünün mutlaka önem arz eden büyüler arasındaki yerini korumaya devam ettiğini her halükarda dile getirmemiz şarttır. Yer verilen bu özelliği neticesinde değerlendirilirse öne çıkan büyü türleri arasındaki yerini korumaya devam ettiği ortada duran yaklaşım olarak kabul edilmelidir.

Tüm bu özellikleri bağlamında 41 dikiş büyüsü açısından büyünün gerçekten de etkisini bir hayli göstermeye devam ettiğini bir kere daha belirtmek gerekiyor. Nitekim bu sayede herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınmaksızın bağlama büyüsü olarak büyü yapılan kişinin aldatma veya evi terk etme gibi durumlarının önlenmesine yönelik tedbirdir.

Yorum Yap

Yorum Yap