1. Anasayfa
  2. Büyüler

Ağır Büyü Belirtileri

Ağır Büyü Belirtileri
Ağır Büyü Belirtileri
0

Ağır büyü belirtileri nelerdir denildiğinde, aslında ak büyü ve kara büyünün ne gibi etkileri olduğu gelebilir. Büyü yapılan kişilerin üzerinde bazı değişiklikler olabilmektedir.

Huylarında ve hareketlerinde değişiklikler, kişinin kendi karakteri dışında davranışlar söz konusuysa, büyü yapılma olasılığı oldukça yüksektir. Büyü herkes tarafından doğru uygulanan bir ilim değildir. Aynı şekilde yapılan her büyü, kişiye etki etmeyebilmektedir.

Kesin etkili olur gibi söylemlere gerek yoktur. Bununla beraber Medyum Işılay, en doğru uygulamayı yapmaktadır.

Büyücü kisvesi altında, doğru olmayan duaları, bu ilmin gerekliliklerinden uzak şekilde gerçekleştirmek medyumluk değildir. Sorunun çözümü etrafında, ak ya da kara büyüye göre, büyünün ağır etkileri vardır. Buna göre hocanın bu büyüleri bulması ve büyüyü bozması aynı şekilde önemlidir.

Ağır Büyülerin Kesin Belirtileri Nedir?

Ağır büyülerin kesin belirtileri nedir sorusunun cevabı, mutlaka uzmanlık gerektirir. Bununla beraber kişilerde gözlemlenen davranışlar, büyüye maruz kaldıklarını gösterebilmektedir. Özellikle kara büyü yapanların neden oldukları etki, oldukça bariz olabilmektedir.

Ağır büyü belirtileri olabilecek şekilde gözlemlenen davranışlar, çevredeki insanların şüphelenmesine neden olabilmektedir.

Yazı Arası Banner

Büyüye maruz kalan kişiye karşı ev hayvanlarının tavrı değişmektedir. Bununla beraber ev hayvanlarının saldırganlığı artmaktadır. Bu insanlar, vücutlarına bir sıcaklık girdiğini ifade etmektedir. Büyünün etkisiyle kendilerinden geçerek, bayılacakmış gibi olduklarını da söyleyebilirler.

Uyku düzenleri normalse, uykularında aniden bozukluk veya çok uyuma gibi durumlar görülmektedir. Aniden iştah kesilir veya aşırı iştah açılması söz konusu olabilir. Büyüler herkes üzerinde çok ağır etkiler göstermese de her büyünün kendine ait özellikleri vardır.

Ağır Büyünün Kişiye İlk Etkileri

 Ağır büyü yapılan kişide görülen ilk etkileri, insan üzerinde az ya da çok şekilde fark edilmektedir. Büyü belirtileri, negatif etki ve sıkıntılarla birlikte görülmektedir.

Büyünün etkisindeki her insanın sıkıntıları birbirinden farklı olabilmektedir. Kimileri daha fazla kimileri daha az belirtileri, bu süreçte deneyimlemektedir. Bir insanın üzerindeki büyü ne kadar kuvvetliyse, etkisi o denli ağır ve kuvvetlidir.

Kuvvetli ve ağır büyü ifadesi, o kişiye büyü yoluyla çok güçlü şeytani cinlerin musallat olduğunu da belirtmektedir. Vücuda giren kötü enerji ne kadar çoksa, o derece sıkıntılar yaşanmaktadır.

Kişinin üzerindeki büyü bozulmadığı sürece, bu kötü enerjilerin hükmü altında hareket etmektedir. Yaşananlar dayanılmaz hale gelebilmektedir. Ruhsal ve fiziksel olarak bariz farklılıklar görülebilmektedir.

 Ağır Büyünün Vücuttaki Belirtileri

 Ağır büyünün vücuttaki belirtileri, hayatı fiziksel anlamda zorlaştırmaktadır. Kişinin hayatında büyük değişiklikler için yapılan büyülerin etkileri fiziksel olduğunda, duyu organlarıyla algılanabilmektedir.

Ağır büyünün fiziksel etkileri şu şekildedir;

  • Kol, bacak ve sırtta şiddetli ağrılar
  • Göğüste sıkışma, nefes darlığı, kalbin sıkışması, göğüsten ağza doğru baskı
  • İlaçla geçmeyen baş ve mide ağrıları
  • Çevreyi puslu ve bulanık görme
  • Sıkça ishal veya kabız olma
  • Kalbin çok hızlı atması
  • Gün boyunca bitkinlik ve halsizlik

Ağır büyüler insanın yüz yapısında da gözle görülür değişiklik yaratabilir. Kişinin üzerinde büyü uzun zaman kalırsa, yüz yapısında değişiklik görülmektedir. Cilt rengi sarı, yüz hatları sertleşmiş, donuk ve keskin bakışlı insanlar, büyüye maruz kalmış olabilir.

Ağır Büyü Nasıl Yapılır?

Ağır büyü nasıl yapılır tarzındaki pek çok araştırma, büyü yapmanın ve bozmanın büyük bir dikkat gerektirdiğini açıklamaktadır. Ağır büyü yapmak ve bozmak, önem, bilgi ve deneyim gerektirmektedir.

Özellikle ağır büyüye maruz kalındığında hocanın engin bilgisine başvurmak, sonrasında yaşanabilecek olumsuz durumların önüne geçmektedir. Büyü herkesin yapabileceği ve bozabileceği kadar basit değildir. İşin uzmanı ve dini bilgisi ve mertebesi bu yönde olmayan kişiler, büyü yapma ve bozma evrelerinde gelişigüzel uygulamalar yapabilmektedir.

Bir insana ağır büyü yapıldığının anlaşılması, ilk psikolojik yansımalarla olur denebilir. Vesvese ve evham sahibi olmayan, kara büyüye maruz kalmış olamaz. Bu vesveseler insanı yönlendirip, istediğini yaptırabilmektedir.

Mizaç ve kişilerde karakter ve huy değişikliği görülmesi, zaten öncelikli amaçtır. Birine ağır büyü yapılma aşamasında, ezoterik öğretilerden faydalanılmaktadır.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir