1. Anasayfa
  2. Büyüler

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?


0

Ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusu genellikle çiftleri birbirinden ayırmak isteyenler tarafından yöneltiliyor. Sevgililer, nişanlılar ya da eşleri birbirinden ayırmak için gerçekleştirilir. Bu büyü yapılırken öncelikler sorunlar tespit edilir. Daha sonra en doğru çözüme karar verilir.

Eşler arasında bazı zamanlarda anlaşmazlıkların olması gayet doğaldır. Bu anlaşmazlıkların geçerli bir sebebi varsa karşılıklı konuşarak pek çok sorun çözülebilir. Yani insanlar arasındaki her sorunun nedeni büyü değildir. Öncelikle yaşanan sorunların büyüden mi yok da başka bir sebepten mi kaynaklandığı tespit edilmelidir.

Ayırma Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Ayırma büyüsünde pek çok belirti bulunur. Diğer adıyla soğutma büyüsü olarak da geçer. Birbirini seven iki kişiyi ayırmak amacı ile gerçekleştirilir. Kadına, erkeğe veya her ikisine yapılabilir. Ayırma büyüsünün belirtileri kadınlarda ve erkeklerde farklı belirtiler gösterir.

Eğer bir kadın bu büyünün tesiri altında kalmışsa partnerini ne kadar çok severse sevsin nefret etmeye başlar. Hatta sevdiğini düşmanı olarak bile görebilir. Ek olarak kadında kendi anne ve babasına karşı agresif davranışlar meydana gelir. Bu büyünün ardından kadının doğurganlığının bittiği de söylenmektedir.

Ayırma büyüsü erkeklere de yapılabilir. Büyünün tesiri altındaki erkeklerde belirtiler daha belirgindir. Kişi, büyü uygulandıktan sonra eşinden ya da nişanlısından nefret edebilir. Hatta daha da ileriye giderek şiddet bile uygulayabilir. Sık sık asabi davranışlar sergiler. İş yerinde çeşitli sorunlar yaşar.

Bir süre sonra işten kovulabilir. El üstünde tuttuğu sevdiğini bir anda hor görmeye başlar. İnsanlar içerisinde küçük düşürmekten adeta zevk alır. Partnerler bir araya geldiklerinden önemsiz konulardan tartışmaya girerler. Sorunlar basit olsa bile büyütülebilir. Kurulan diyaloglar seviyesizdir. Ne kadar konuşsalar da fayda etmez. Böyle durumlarda derhal büyünün bozulması gerekir.

Yazı Arası Banner

Eşleri Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Eşleri ayırma büyüsü nasıl bozulur sorusu genellikle bu büyünün tesiri altında olduğunu düşünenler tarafından geliyor. Bu büyüyü hem kendiniz hem de başkası için yaptırabiliyorsunuz. Bozulmasını istediğinizde ise ilim irfan sahibi bir uzmandan destek almanız gerekiyor. Kendi başınıza büyüyü bozmanız olanaksızdır.

Bazı insanlar büyünün ciddiyetini yeteri kadar bilmiyorlar. O nedenle internetten ya da kitaplardan edindikleri bir takım bilgilerle hareket ediyorlar. Çeşitli dualar okumayı vb. hareketleri uygulayarak bozmaya çalışıyorlar. Bu yapılan çalışmalar çoğu zaman sonuçsuz kalır. Büyü bozma işinde başarılı olmak için mutlaka bu konuda ilmi bilgiye sahip kişilere ihtiyaç vardır.

Ayırma Büyüsü Neden Yapılır?

Ayırma büyüsünün birden fazla yapılma nedeni olabilir. Çünkü herkesin farklı amaçları mevcuttur. Bunlardan bazıları şunlardır:

  • Evli olan çiftlerin ayrılması
  • Sevgililerin ayrılması
  • Nişanlıların ayrılması
  • Seçilen kişilerin küsmesi
  • Çiftlerinin aralarının açılması
  • İki kişinin arasındaki iletişimin kopması
  • Aile içinde soğukluk olması

Ayırma büyüsünün genel amaçları gördüğünüz üzere bu şekildedir. Bu liste daha da fazla uzatılabilir. Ancak en çok bunlar tercih edilmektedir. Ayırma büyüsü en çokta eşleri birbirinden ayırmak için tercih edilir.

Büyüler uygulanmadan önce, bu büyüyü yapacak olan uzman ile iletişiminizin iyi olması lazım. Medyum size yaptıracağınız büyü için gerekli olan malzemeleri bildirecektir. Soğutma büyüsü yapmak için de tabii ki gerekli malzemeler bulunur. Ancak burada bir fark var.

Soğutma büyüsü için gerekli olan malzemeler genellikle kolay bulunabilen, ucuz malzemelerdir. O sebeple, bu büyüyü yaptırmak isteyenlerin malzeme konusunda sıkıntı çekmedikleri görülür.

Herkes yaptırdığı ya da yaptıracak olduğu büyünün kesin ve garanti bir şekilde etkisini göstermesini ister. Garantili soğutma büyüsü için de, bu büyüye inancınızın tam olması büyük önem taşır.

Daha fazlası için Büyüler kategorimizi takip edebilirsiniz.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir