1. Anasayfa
  2. Büyüler

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?


0

Ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusuna verilebilecek en doğru cevap; çiftleri birbirinden ayırmaya yarayan büyü çeşidi olacaktır. Hatta bu yöntem anne ile oğlu ayırmak için bile gerçekleştirilebiliyor. Söz konusu işlemler genellikle yedirip içirme şeklinde olur. Ağırlıklı olarak ters bağlanan kaşıklarla yapılır. Bu büyünün pek çok çeşidi bulunuyor.

Her medyum kendine has yöntemlerden faydalanır. Yapılacak işlemler ve aşamalar farklılık gösterebilir. Elbette bu aşamalar belirli bir zaman alır. Yani 1 gün içerisinde yapılıp bitirilmesi söz konusu değildir. Birkaç gün boyunca çalışma yapılması gerekir.

Hiç beklenmedik bir anda sevdiğinizden ayrıldıysanız ya da sevdiğiniz kişi sizden ayrıldıysa yalnız değilsiniz. Günümüzde ayırma büyüsünün tesiri altında kalan ve partnerinden ayrılmak zorunda kalan pek çok kişi mevcut. Bu büyünün belirtileri değişkenlik gösterir. Kötü niyetli bir şekilde de yapılabilir. Ancak bilinen bir gerçek var ki; o da son derece etkili olduğudur.

Bunun yanında oldukça kısa sürede etki eder. Bu büyünün temel amacı, anlaşmazlık yaşayan iki kişiyi birbirinden ayırmaktır. İlişki her ne kadar istikrarlı olsa da sağlıksız olabilir. Ayrılık büyüleri sahip olunan kötü duyguları ortan kaldırır ve partnerinizden ayrılmanızı sağlar. Fakat bu durum herkes için geçerli değildir. Her ilişki ne yazık ki mutlu sonla bitmez. Bazen çiftlerden biri, diğerine ayak uyduramayabilir.

Ayırma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlaşılır?

Ayırma büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusu büyünün tesiri altında olduğunu düşünenler tarafından çok sık geliyor. Bu büyünün en büyük amacı birbiriyle anlaşamayan çiftleri ayırmaktır.

Eğer sebepsizce partnerinize nefret duyuyorsanız, ailenize karşı agresifseniz ve hatta karşınızdakini düşmanınız olarak görüyorsanız bu büyüden şüphelenebilirsiniz. Elbette bu kanıya bir uzman karar verebilir. Çünkü yaşadığınız durumun kaynağı farklı bir olay da olabilir.

Yazı Arası Banner

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsü nasıl yapılır sorusu araştırıldığında karşınıza pek çok sonuç çıkabilir. Ancak her zaman dediğimiz gibi büyü oldukça hassas bir konudur. Hatayı kabul etmez. Dolayısıyla kişilerin kendi başlarına bunu uygulaması tavsiye edilmez. Sevdiğiniz kişiyle aranız ne kadar güçlüyse ayırma büyüsü de o kadar kuvvetli olacaktır.

Fakat güçlü ilişkilerde bu büyünün uygulanabilmesi daha zordur. Ayırma büyüsünün etkisini göstermesi birkaç gün sürebilir. Kişiyi tesiri altına adlıktan sonra yavaş yavaş hayatınızdan uzaklaşır. En verimli sonucu göstermesi için genellikle birkaç haftanın geçmesi gerekir. Yani hemen 1-2 günde sonuç alınabilmesi pek mümkün değildir.

Kuvvetli Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsünün kendi içerisinde farklı çeşitleri bulunur. Kuvvetli ayırma büyüsü, etkiyi artırmak ve hızlandırmak amacıyla yapılır. Birini ayırmak istiyorsanız bu süreç normalden daha hızlı işler. Genellikle birkaç günde etki gösterir.

Sevenleri Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyülerin birkaç çeşidi bulunur. Adında anlaşılacağı üzere ayrılıklar konusunda etkilidir. Sonuçlar, ayrılma niyetinizin olup olmadığına göre değişiklik gösterir. Ayrılık büyüleri son derece karmaşıktır. Bunun yanında zaman alıcıdır.

O nedenle ayırma büyüsünün sizin için en doğru seçenek olduğundan emin olmalısınız. Bunun içinde uzman bir medyumdan rehberlik almanız gerekir. Bu büyü uygulanırken çeşitli malzemeler kullanılır. Oldukça detaylıdır ve hatayı kabul etmez.

Ayırma büyüsü yapılırken insan enerjisi ve niyet önemlidir. Karanlık güçler görevlerini artırarak bir ayrılık büyüsü hedefini özellikle savunmasız hale getirebilir. Ayrılık büyüsü yapılan kişinin enerjisi düşer. Büyünün etkilerine karşı savunmasız hele gelir.

Büyünün ne zaman etki edeceği ise değişiklik gösterir. Birkaç günde olabilir birkaç hafta da olabilir. Nu, kullanılan yöntemlere ve bu yöntemlerin doğruluğuna bağlıdır.

Daha fazlası için Büyüler kategorimizi takip edebilirsiniz.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir