1. Anasayfa
 2. Ritüeller

Ayırma Ritüeli Nasıl Yapılır?


0

Ayırma ritüeli nasıl yapılır sorusu genelde sevgilisinden ayrılmak ya da bir başkasını ayırmak isteyenler tarafından geliyor. Günümüzde partnerinden ayırılamayan sayısız insan, kendi başaramadığı durumlarda hocalardan destek almayı tercih eder. Bu gayet normal bir durumdur. Ayırma ritüeli, mistik çağlara kadar uzanıyor. İşlemler ağırlıklı olarak tılsımlar eşliğinde ele alınıyor.

Bunun yanında ayrılmasını istediğiniz bireyleri sevgileri her ne kadar büyük olursa olsun nefret ettirebiliyorsunuz. Bu ritüelde çiftleri soğutma noktasına ulaştıracak büyüler yapılır.

Önemli olan en doğru yöntemlerin ve malzemelerin kullanılmasıdır. Mutlaka deneyimli uzmanlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Aksi halde yanlış sonuçlar ortaya çıkabilir.

İki Kişiyi Birbirinden Ayırma Ritüeli

Herkesin bildiği üzere sevgi dünyadaki en yüce duygulardan biridir. Özellikle iki kişinin birbirine karşı duyduğu derin aşk ile beraber sevgi daha da fazla büyür. Fakat bu yücelik belirli bir zaman sonra azalmaya başlar. Hatta çiftler birbirinden uzaklaşmak bile isteyebilir. Bu gibi durumlarda taraflar bir boşluğa düşer. Bazıları ayrılmak istemez.

Karşı tarafı bu düşünceden vazgeçirmek için ise genel olarak iki kişiyi birbirinden ayırma ritüeli tercih edilir. Elbette bu durum kimlerin ayrılacağına göre farklılık gösterir.

Sevgililerden nişanlılara ve eşlere kadar pek çok farklı amaç doğrultusunda bu uygulamaya başvurulur. Bundan dolayı amaca uygun bir şekilde farklı yöntemler ve malzemeler kullanılır. Bazen gizemli tılsımlardan da yardım alınmaktadır.

Yazı Arası Banner

İki Kişiyi Birbirinden Ayırma Ritüeli Nasıl Yapılır?

İki kişiyi birbirinden ayırma ritüeli nasıl yapılır sorusu en çok merak edilen konuların başında geliyor. Budurum, tamamen amacınızın ne olduğuna bağlıdır. Yani değişiklik gösteren bir durumdu. Bazı amaçlar şunlardır:

 • Karı-kocayı ayırma ritüeli.
 • Sevgilileri ayırmak amaçları ritüel.
 • Eşi akrabalardan ayırma ritüeli.
 • İlişkisi bulunan erkekleri kadınlardan ayırma ritüeli.
 • Kocayı sevgilisinden ayırma ritüeli.
 • Eski sevgili yeni ilişkisinden ayırma ritüeli.
 • Evlileri ayırmak amaçlı büyü ritüeli.

Yukarıdaki amaçlar her biri farklı uygulama yöntemleri ve farklı malzemeler ile gerçekleşir. Burada alanında deneyimli uzmanların istediği malzemeler, dualar, büyü yöntemleri ve gizemli tılsımlar büyük önem taşır.

İki Kişiyi Birbirinden Ayırma Ritüeli Etkili Midir?

Ritüellerin etki süreleri pek çok kişi tarafından merak ediliyor. İki kişiyi birbirinden ayırma ritüeli kadim kitaplarda yer almaktadır. İçerisinde gizemli tılsımlar barındırmaktadır. Ek olarak manevi varlıkların ve enerjinin sürece dahil edilmesiyle yapılır.

Son derece güçlü bir etkiye sahiptir. İnsan düşünceleri ve iradesi karşısında direkt olarak etkilidir. Amaç her ne olursa olsun insanın iradesi ve uygulanan yöntemlere bağlı olmak kaydı ile çiftleri birbirinden ayırır.

İki Kişiyi Birbirinden Ayırma Ritüeli Etkileri

İki kişiyi birbirinden ayırma ritüeli doğru yöntemler ve gerçek uzmanların ışığı altında gerçekleştirilmelidir. En etkili sonuç için uzmanlardan destek almak gerekir. Bu ritüelin başlıca etkileri şunlardır:

 • Büyüden etkilenen taraflar birbirine karşı kötü düşünceler beslemeye başlar.
 • Gece kabuslar görmeye başlar ve sık sık ter içinde uyanır.
 • Büyüden etkilenen kişi ne kadar büyük bir sevgi beslerse beslesin o sevgi yavaş yavaş azalır.
 • Sosyal yaşamdan kopuşlar başlar.
 • Kavgalar ve daha önce hiç dile getirilmemiş sözler ortaya çıkar.
 • Kısa bir süre içerisinde konuşmayı keserler ve evleri ayırırlar.
 • Sonunda birbirlerinden tamamen uzaklaşırlar.

Böylece ayırma ritüeline detaylı bir şekilde değinmiş olduk. Ayırma ritüeli her iki tarafta bağlantı kurabilen, alanında tecrübeli, ilim irfan sahibi uzmanlar tarafından yapılmalıdır.

Aksi halde beklenmedik sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Herhangi bir şekilde karşı büyü yapılmadığı takdirde etkisinin devam edeceği bilinmektedir.

Daha fazlası için Büyüler kategorimizi takip edebilirsiniz.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir