1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?


Bağlama büyüsü nasıl yapılır gibi sorular genellikle büyü ile ilgilenenler ve büyü yaptırmak isteyenler tarafından geliyor. Bağlama büyüsüne günümüzde çok sık rastlanır.

İkili ilişkiler, kişiler arası etkileşimle başlar. Fakat bazı insanlar platonik bir şekilde duygularını bastırmak ister. Bağlama büyüsü ağırlıklı olarak kadınlar tarafından uygulanır. Pek çok alanda farklı niyetlerle gerçekleştirilebilir.

Bağlama Büyüsünün Etkileri

Bağlama büyüsünde tıpkı diğer büyü çeşitleri gibi bazı etkiler bulunmaktadır. Bunlardan birincisi, büyünün tesiri altında olan kişinin büyü yaptıran kişiyi rüyasında görmesidir.

Ardından büyü yaptıran kişinin sesi, tesir altındaki kişinin kulaklarında çınlar. Bu işlemler sırasıyla devam eder. Bu etkiler zamanla daha da fazla artabilir. Zamanla büyü yapılan kişi etrafına baktığı her yerde büyü yaptıran kişiyi görebilir.

Bağlama Büyüsünün Çeşitleri

Bağlama büyüsünün çeşitleri mevcuttur. Farklı yöntemlerle uygulandığı için farklı çeşitlerde karşınıza çıkabilir. Bu çeşitlerden bazıları; iple bağlama, kaşıkla bağlama, fotoğraf ile bağlama, nohut tanesi ile bağlama ve mumla bağlama olarak bilinmektedir.

Bağlama Büyüsü Bozulur Mu?

Bağlama büyüsü bozulur mu sorusu son dönemlerde çok sık gelmeye başladı. Her büyü gibi bağlama büyüsünde de bozma işlemi yapılabilir. Bu tür durumlarda genellikle tam tersi işlemler uygulanır. Ak büyünün tersi olarak kara büyü uygulanır. Özetle bağlama büyüsünü bozmak için soğutma büyüsü yapılır. Soğutma büyüsü bir kara büyü çeşididir.

Bağlama Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Bağlama büyüsünü kimler yapabilir sorusunun cevabını dikkatli bir şekilde okumanız gerekiyor. Bu büyü ilim ve tecrübe sahibi kişiler tarafından yapılmalıdır. Her medyumun bağlama için farklı yöntemleri bulunur.

Deneyimli kişiler tarafından uygulandığı takdirde sonuç aynı olacaktır. Eğer kendiniz yapmaya kalkarsanız ya da büyüyle ilgisi olmayan birine yaptırırsanız büyük zararlara sebebiyet verebilirsiniz. Bağlama büyüsünün yanlış yapılması ruhsal tedavi ihtiyacı doğurabilir.

Her ne olursa olsun bağlama büyüsü yaptırmadan önce mutlaka çalışılacak medyum titizlikle seçilmelidir. İşini başarılı bir şekilde yapan, deneyim sahibi ve bol referanslı uzmanlar tercih edilmelidir. Bu sayede bağlama büyüsü yaptırmak isteyenlerin olumlu sonuçlara kavuşması mümkündür.

Eşleri Bağlamak İçin Büyü Yapmak

Eşleri bağlamak için büyü yapmak, geçmişten günümüze her zaman tercih edilen bir yöntem olarak kayıtlara geçmiştir. Bu büyü, ağırlıklı olarak sorunlu evlilikleri kurtarmak için uygulanır. Aynı zamanda yuvaları kurtarmak içinde yapılır.

Pek çok kişi büyünün tutma süresini merak ediyor. Bu süre farklılık gösterir. Genellikle 10 gün içerisinde etkisini gösterir. Tam etkisi ise 1 ayı bulabilir. İlk olarak ruhsal durumlar rüyalarda yaşanır. İlk süreç bu şekilde başlar.

Daha sonra ilgili kişinin sesi, büyü yapılan kişinin kulağında çınlar. Bağlama büyüsünün etkisi günden güne artar. Ardından büyünün tesiri altında olan kişi bir şeylerin değişmesi gerektiğini düşünür. Son olarak aşık olur.

Aşık Etme Bağlılık Büyüsü

Aşık eden bağlılık büyüsü, karşı tarafta aşk duygusunu uyandırmak için yapılır. Bu tür büyülerin kara yönleri olduğu gibi ak yönleri de mevcuttur. En büyük ispat ise aşktır. Günümüzde sayısız aşk hikayesinin altında gizli bir ilim yatmaktadır.

Bağlılık iki kişi arasında gelişir. Daha sonra tutku ortaya çıkar. Eğer bir insana bağlılık hissederseniz, hayatınızın geri kalan kısmını onunla geçirmek isterseniz. Fakat bağlılık hissetmek düşünülen kadar basit bir şey değildir.

Aşk kavramını farklı bir şekilde ele almak gerekir. Aşk, pek çok duygunun bir arada yaşandığı özel bir kavramdır. Bazı zamanlarda saplantılı bir hal de alabilir. Ama kişi o anki durumuna tam olarak bunu tanımı yapmak istemez.

Daha fazlası için Büyüler kategorimizi takip edebilirsiniz.

Yorum Yap