1. Ana Sayfa
  2. Büyü Bilgileri
  3. Bağlama büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Bağlama büyüsü

Bağlama büyüsü ayrılan çiftlerin tekrar bir araya getirilmesini veya zayıflamış ilişkilerin tekrar güçlü bir bağ ile güçlenmesini sağlayan bir büyüdür. Uzun yıllardır Medyum Işılay tarafından başarıyla yapılmaktır. Ayrıca bu büyü bir kez yapıldığı taktirde uzun süre etkisini göstermektedir.

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü denildiği zaman en bilinenlerinden biri de bağlama büyüleri olarak kabul edilir. Çünkü bu büyüyle eşlerin ya da sevgililerin birbirine bağlılık duygusunun arttırılması amaç edinilir. Günümüzde aldatmalar, evi terk etmeler veya boşanmalar gibi durumlar sıkça yaşanır hale geldi. Bu durum eşlerden birinin nahoş kaldığı durumdur. Evlilik birliğini korumak ve evliliğin devamını sağlayarak yoğun pişmanlık duygusuyla yeniden size dönmesini bağlama büyüsü ile gerçekleştirmek emin olun zor bir iş değildir. Ayrıca şunu da itiraf etmek de yarar var ki dünya yansa kül olsa kesinlikle birbirinden ayrılmaz denecek kadar adeta birbirine taparcasına deliler gibi seven çiftlerin neden birden bire ayrılık kararı aldıklarını düşünmüş müydünüz… Medyum Işılay ile birlikte bağlama büyüsünü başarılı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Her bağlama büyüsünün altında başka bir büyü vardır. Bağlama büyüsü aslında yapılmış bir büyünün bozularak randımanında giden ilişkinin yeniden tesis edilmesidir. Yani diğer bir manayla telafi büyüsüdür. İşte bu nedenle hiç kendilerine ayrılığın yakıştırılamadığı kişilerin bu raddeye gelmesinin altında sinsi düşmanlarca yapılmış başka bir büyü olabilir. Elbette bu her ayrılık için ya da anlaşmazlık durumları için genel geçer kabul edilir yargı olamaz. Fakat çoğu zaman bu nedene dayanarak ayrılık kararının alındığını da mümkün mertebe itiraf etmemiz gerekmektedir. İşte bu yüzden gerçek bir bağlama büyüsüyle siz de tesirli aşk büyüsünden yararlanmış olacaksınız.

Uzaktan bağlama büyüsü nasıl yapılır?

Eşinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız ya da sizi terk edeceğinden şüpheye düştüyseniz bağlama büyüsü sayesinde bu şüphelerden kurtularak, uykularınızı kendinize haram etmezsiniz. Bunun için uzaktan bağlama büyüsüyle ilişkinizin önüne geçen veya ilişkinizin arasına adeta bir kara kedi gibi giren bu durumun üstesinden kısa sürede gelme imkanı bulacaksınız. Yer verilen bu özelliği bağlamında değerlendirilirse âdet kanıyla ya da kişiye ait saç teliyle bağlama büyüsü yapıldığı takdirde gerçekten de üst düzey etki edeceğini vurgulamak gerekiyor.

Bağlama büyüsünün etkisini göstermesi için gereken durum kuşku yok ki kişinin haberi olmadan âdet kanıyla yapılacak büyüdür. Bu en çok tercih edilen ve de sadece 3 gün gibi kısa sürede etkisini gösterecek bağlama büyüsü olarak kabul edilmektedir. Bu 3 gün boyunca ısrarla havas ilminin özel dualarını zikrederek ve de büyü yapılan kişinin ismi yüksek sesle nida edilerek büyünün etkisini olabildiğince en kısa sürede göstermesi amaçlanır. Yer verilen bu özellikleri ışığında değerlendirildiği zaman her halükarda öne çıkan büyü türlerinden birisi olmaya devam ettiğini ortaya koymamız gerekecektir. Böylelikle her yönden son derece etki düzeyi yüksek büyü türlerinden birisi olarak karşımıza çıktığını vurgulamamız gerekir. Bu da üzerinde durulması gereken konulardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Böylelikle kısa süre içerisinde gereken tesiri vermesi mümkün hale gelmiş olacak etkisini iyiden iyiye hissettirmiş olacaktır.

Bağlama büyüsü ne zaman etki eder?

Âdet kanı ile yapılacak bağlama büyüsünün 3 günde etki edeceğini söylememiz gerekir. Fakat her bağlama büyüsünün %100 tesir edeceğini iddia etmemiz de elbette doğru olmaz. Öncelikle ilk kural hem büyüyü yaptıran hem de büyü yapılan kişinin imanlı kişiler olmasıdır. Büyünün yapıldığı ortamdaki uhrevi atmosferin önüne geçecek her türlü engellerin de bağlama büyüsü işlemine geçmeden evvel izole edilmesi gereklidir.

Bağlama büyüsü hayırlısıyla 3 gün içerisinde etkisini hissettirir. Fakat bu dediğimiz gibi kesin olacak diye bir iddia değildir. Fakat gereken her türlü işlemler yapıldıktan sonra eşler arasındaki muhabbeti arttırmaya yönelik büyü olduğundan dolayı Allah’ın razı geleceğini söylememiz gerekiyor.

Çünkü bilindiği üzere her bir boşanmada arş titrer. Ayrıca Allah-û Teala’nın hoşnut olmadığı tek helal boşanmak olarak bilinmektedir. İşte bundan ötürü boşanmaların önüne geçmek adına bağlama büyüsü her halükarda etkisinin oldukça yüksek olduğu büyülerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ortada duran bu özellikleri açısından herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınmadan etkisini göstermeye devam edecek büyü türleri arasında yer almaya devam edeceğini mutlak surette dile getirmemiz gerekir. Böylelikle hem en hızlı bağlama büyüsü olarak hem de tesir gücü son derece yüksek büyü olduğundan dolayı öne çıkmaya devam ettiğini vurgulamamız gerekiyor. Tümüyle bu özellikleri ışığında yer verdiğimiz zaman büyünün etki etmesinin önündeki her türlü engelin kalkacağına değinmemiz gerekir.

Bağlama büyüsü türleri

Bağlama büyüsü yapılırken medyumlar ile hocaların başvurdukları onca yöntem vardır. Her biri de medyumların gizli ilmine mahsustur. Medyum Işılay tarafından bağlama büyüsü sıkça yapılmaktadır.  En çok bilinen ve de en etkili olarak kabul edilen bağlama büyüsü türleri arasında şu ikisi gelir:

  • âdet kanıyla bağlama büyüsü
  • saç teliyle bağlama büyüsü
  • kaşıkla bağlama büyüsü

En etkili bağlama büyüleri arasındaki yerini korumaya devam ediyor. Özellikle de âdet kanıyla yapılan büyünün oldukça etki ettiğine kesinlikle yer vermemiz gerekmektedir. Bu büyüde esas amaç büyü yaptıran kadının âdet döneminde akan kirli kanın yemeğe katılarak ya da herhangi bir şekilde içeceğe katılarak eşe yahut eş adayına vermeye dayanır. Bunu yiyen ya da içen kişinin büyünün etkisine gireceğine ve de aldattığı eşinin kıymetini anlayacağına yer verilir.

İşte bu bağlama büyüsü yönteminin yer verdiğimiz söz konusu özelliğinden ötürü gerçekten de son derece tesir düzeyinin yüksek olduğu büyü grupları arasındaki yerini korumaya devam ettiğini ortaya koymak gerekmektedir. Bu sayede her halükarda öne çıkan büyülerden birisi olmaya devam ettiğini savunmamız gerekiyor.

Medyum Işılay yorumları

Bağlama büyüsü yapılacak kişinin bu nitelikleri açısından değerlendirilirse etki süresinin gerçekten de önde gelmeye devam ettiğini söylememiz gerekmektedir. Bu sayede bağlama büyüsü yaptıran kişinin kesin sonuç almasının önündeki muhtemel engellerin kısa süre zarfında ortadan kaldırılmasının amaçlandığına yer vermemiz gerekmektedir. Bu her halükarda mümkün mertebe üzerinde durulması gereken bir diğer yaklaşım olarak karşımıza çıkıyor. Medyum Işılay tarafından yapılan bağlama büyüleri kolay kolay bozulmamaktadır.

Öte taraftan bağlama büyüsüne maruz kalan kişinin bu ilk üç günlük süre itibariyle büyünün etkisine kapıldığını anlaması da fiziki belirtiler neticesinde az çok kendini belli eder. Nitekim baş dönmesi, mide bulantısı veya uykusuzluk halinin olması sıkça karşımıza çıkan durumlar olarak görülür. İşte ortada duran bu özellikleri ışığında aktarılırsa bağlama büyüsünün kısa süre içerisinde her anlamda etkisini kendiliğinden gösterecek büyüler arasında gelmeye başlayacağına yer vermemiz gerekiyor. Bu sayede büyünün her halükarda önem teşkil eden taraf itibariyle ortada durmaya devam ettiğini her halükarda vurgulamamız gerekir. Tüm bu nitelikleri ışığında aktarılırsa fark yaratan niteliklerden birisi olarak önem teşkil eden yaklaşımlardan biri olarak kabul edileceğini ele almamız gerekir.

Yorum Yap

Yorum Yap