1. Ana Sayfa
  2. Ritüeller

Bağlama Ritüeli Nasıl Bozulur?


Bağlama ritüeli nasıl bozulur veya bunun için yaapılan yönlemler nelerdir? Bağlama büyüsünü bir araya getirmek için arayış içerisindeyseniz, bazı çarpıcı belirtiler olabilir. Bağlama büyüsü, çiftler arasındaki iletişimi yeniden canlandırmak ya da âşık olduğunuz kişinin evli veya sevgili olması nedeniyle aşk büyüsünün yeterince güçlü tesir edememesi durumunda kullanılır.

Bağlama büyüsünün anlaşılır belirtileri vardır. Bu belirtiler, kendisine âşık olduğu ve duygularına karşılık bulamayacağı kişiye büyü yaptırması sonucunda ortaya çıkar. Üzerinde büyü olan kişi evli ise eşine karşı fiziksel ve duygusal olarak soğukluk hisseder.

Bağlama büyüsü âşık olma arzusunun bir sonucu olsa da büyü belirtileri kişiye göre değişkenlik gösterebilir ve ciddi zararlara da neden olabilir. Medyumların ruhani varlıklarla iletişime geçme yeteneği, başka boyutlardaki varlıklarla işbirliği içerisinde yapılan büyü ile büyüye maruz kalmış olan kişileri psikolojik olarak olumsuz etkileyebilmektedir. Önemli olan, kendinize bağlamak için büyü yaptırmadan önce iyi düşünüp, çalışmalarınızı onaylanmış bir medyum ile yürütmektir.

Büyü Bozma Çeşitleri

Büyü bozma çeşitleri, hangi büyünün oluşturulduğuna göre değişmektedir. Özellikle bağlama büyüsünü nasıl bozacağımız konusunda çözüm arayışı içerisindeysek, belirli alternatiflerle bağlamalı büyüyü bozmak mümkün olacaktır. Günümüzde en çok kullanılan büyü bozma yöntemleri, uzman bir medyum ile çalışmak veya bireysel olarak belli rutinler dâhilinde Kur’an ayetleri ile bozmak olarak bilinmektedir. Eğer medyumu arayışı içerisindeysek, bağlama büyüsünü bozma konusunda dikkatli olmamız gerekecektir.

Son zamanlarda çok yaygın olan ve dolandırıcılık yapan, kendisini ‘hoca’ olarak tanıtan kişilerin tuzağına düşmekten uzak durmalıyız. Çünkü kişi büyü yaptırmak istediğinde veya büyü bozdurmak istediğinde, çözümsüz ve psikolojik olarak yorulmuş bir hal alır.

Bazı kötü niyetli kişiler de, bu kişilerin umutlarını kendi çıkarları doğrultusunda kullanarak, maddi isteklerde bulunabilirler. Bu nedenle, her şeyden önce, iyi niyetli olduğu konusunda güvenilir ve deneyimli bir medyumla çalışmak önemlidir. Büyü yaptırmak tehlikeli olabilir, ancak büyü bozdurmak da fazlasıyla risk içeren bir durumdur.

Medyumlar bu hizmetleri sunarken, Kur’an-ı Kerim’den alınan ayetler kullanılarak bir çalışma programı takip edilir. Bir diğer büyü bozma çeşidi, kişisel olarak uygulanabilecek ve doğru yolu izleyerek gerekli araştırmalar yapılarak uygulanabilecek bir bağlama büyüsü bozma çeşididir.

Evde Bağlama Büyüsü Nasıl Çözülür?

Kişisel olarak evde uygulamak istediğinizde izlemeniz gereken bazı pratikler vardır. Öncelikle abdest alıp temizlenmelisiniz. Sonrasında kıble doğrultusunda dizleriniz üzerinde dua eder pozisyonunda olmalısınız. Felak Suresi’nin büyü ve cinler gibi ruhani varlıklar karşısındaki en güçlü duası olduğu bilinir. İnsanlar kötü ruhlardan, büyü etkilerinden korunmak için bu sureyi okumalıdırlar.

Peki, nasıl olur da bir büyü kendiliğinden bozulur? Şaşırtıcı bir olay yaşanması veya üzerinde büyü olan kişinin büyük bir hadise ile karşılaşması sonucunda yapılmış olan büyü etkisini kaybeder. Bu hadiseler arasında; aşk, kaza, doğum ve bazı doğal afetler etki eder ve bu durumda yapılan büyü etkisini kaybeder.

Büyü Belirtileri

Bir kişi ya da bir hane üzerine büyü yapıldığında, bazı belirtilerin görülmesi mümkündür. Özellikle aşk büyüsü ya da bağlama büyüsü tesiri altında olan kişilerde bu belirtiler çok yaygındır. Fakat bunun her birey için geçerli olmadığını unutmamalıyız.

İnançlı kişiler çoğu kişi tarafından büyünün etkilerinden korunma kalkanına sahip olmak için gün içerisinde düzenli olarak sure ve ayetlerden okuduğu için çok şanslıdır. Pek çok hocanın tavsiyesi olarak, her zaman dualarımızı okuyarak hareket etmemiz gerektiğini unutmamalıyız.

Yorum Yap