1. Anasayfa
 2. Büyüler

Bakla Büyüsü

Bakla büyüsü hakkında ne söylenebilir? Bakla büyüsü neden yapılır? Bakla büyüsü nasıl yapılır? Bakla büyüsü nasıl bozulur? Bakla büyüsü hangi durumlar için kullanılmaktadır? Bakla büyüleri Medyum Işılay Hoca tarafından yapılıyor mu? Bakla büyüsü ne kadar tesirlidir? Bu yazımda sizin için tüm bu sorularınıza cevap verdim.

Bakla Büyüsü
0

Bakla büyüsü en etkili aşk büyüleri içinde yer almaktadır. Birçok çeşidi ve uygulama yöntemi de olmakla birlikte en çok gönül işleri ile alakalı kullanıldığı biliniyor. Günümüzde hayatın cilvesi ya da çağımızın getirdiği yalnızlık duygusu ailelerin dağılmasına ve bir çok kişinin yuva kuramamasına neden olmaktadır. Bu güç savaşı da denilecek kadın erkek arasındaki ilişki genellikle ayrılıkla noktalanmaktadır. Hal böyleyken bir tarafın ilk günkü kıvılcımı yakalamak istemesi ve sonuç olarak da ilişkisini kurtarma iç güdüleri sonuçsuz kaldığında medyumlara danışmakta ve çare olarak da büyülerden yardım istemektedir.

Bakla büyüsü işte bu ve buna benzer durumlarda devreye giren bir büyü olarak tanınmaktadır. Bu güne kadar yapmış olduğum bir çok büyü işlemi başarıya ulaşmış olsa da insanların tercihleri ve teveccühleri doğrultusunda bakla büyüsü konusunda da bir çok sağlam deneyimim bulunmaktadır. Özellikle de Bana ulaşıp Medyum Işılay Hanım, bakla büyüsü yaptırmalıyım ancak bu konuda kafam çok karışık diyen bir çok danışanıma açıklamalar yaparak bu büyü işleminin muhteviyatını en ince ayrıntılarına kadar anlatmakta ve yardımcı olmaktayım.

Bakla büyüsü aşk ve bağlama büyüleri içinde en eski uygulamalardan olmakla birlikte adından da anlaşılacağı gibi bakla b-kullanılarak yapılan bir büyü işlemidir. Fakat bakla büyüsü yapılırken kullanılan maddelerden sadece birisi bakladır. Halk arasında en dikkat çekici ve akılda kalıcı olan ismi ile anılmasından dolayı da adı bakla büyüsü olarak kalmıştır.

Bakla Büyüsü Neden Yapılır?

Bakla büyüsü neden yapılır sorusu da en çok merak edilen bir sorudur. Çünkü araştırma yapan insanlar bir çok farklı sonuca ulaşmakta ve dolayısıyla da kafa karışıklığı yaşamaktadır. Bakla büyüsü neden yapılır sorusu için onlarca cevap sıralamak mümkündür.

Bunun sebebi bakla büyüsü olarak genel bir tabir kullanılmasından ötürü farklı bakla büyülerinin aynıymış gibi anlaşılmasından kaynaklı bir durumdur. Bakla büyüsü çeşitleri içinde hırsızı bulmaya yarayan bakla büyüsü olduğu gibi bakla celbi olarak bilinen ve büyü değil de daha çok İslami yollar ile eşler arası ısındırma işlemi olarak yapılanlar da vardır.

Fakat en çok kullanılan bakla büyüleri aşk büyüsü maksadıyla yapılan bakla büyüleri olmakla birlikte bu büyü bağlama büyüsü olarak da yapılmaktadır. Bakla büyüsü konusunda insanların en merak ettiği sorulardan birisi olan Bakla büyüsü neden yapılır sorusu için şu cevapları sıralamak mümkündür;

Yazı Arası Banner
 • Sevdiğine kavuşmak için,
 • Eşi ile arasının düzelmesi için,
 • Hırsızları bulmak için,
 • Gelecek hakkında bir takım tahminler yürütmek için,
 • Koca ile karısını ayırmak ve kendine bağlamak için
 • Sevgili ile barışmak için

Tüm bu saydığımız sebepler bakla büyüsü neden yapılır sorusuna verilebilecek farklı cevaplar olmakla birlikte, bakla büyüsü bunlar ve bunlara benzeyen tüm durumlarda kullanılmaktadır. Bakla büyüleri genel olarak bakla büyüsü olarak anıldığından dolayı muhteviyatları da insanlar tarafından karıştırılması doğal bir durum oluşturmaktadır.

Özellikle de bakla büyüsü konusunda bir çok bilgi kirliliği olması ve sanki bu büyü sadece bakla ile yapılıyormuş gibi bir algı olması da her eline bakla alanın bununla büyü yapabildiği düşüncesine insanları sevk etmektedir. Ancak bakla büyüsü neden yapılır ve hangi malzemeler kullanılır, amacı nedir soruları ancak ilim ehli bir medyum tarafından cevap bulacak kadar kadim bir konudur.

Bakla Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bakla büyüsü nasıl yapılır, belki de bakla büyüsü hakkında en çok araştırılan ve bir ton cevap bulunabilecek bir sorudur. Fakat internetteki ve günümüzde çıkan bazı sözde büyü kitaplarını incelediğimizde bir sürü gülünç ifadeler ve yanlış çıkarımlarda bulunulduğunu ifade etmemiz gerekmektedir.

Bakla büyüsü nasıl yapılır meselesi medyumların teferruatına hakim olduğu be kadim büyü kitaplarında bile yanlış kişilerin eline geçmesine karşın koruma için şifreler ile anlatılmış bir meseledir. Bakla büyüsü nasıl yapılır sorusuna elbette ki bir medyumun apaçık cevap vermesi hem yanlış hem de tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

Fakat ben bu yazımda Medyum Işılay Hocanız olarak sizlere birkaç aşamadan bahsedecek ve teferruatlarına girmeden en azından bilgi sahibi olmanızı saplayacağım. Tabi ki de bunu yaparken ki maksadımız bazı meraklı danışanlarımızın merakını gidermek ve kendince bir takım işler yaparak cinler ile başı derde giren insanların da bu duruma düşmemesini sağlamaktır. Bu sebeple her ayrıntısını vermeden bakla büyüsü nasıl yapılır sorusu için şunları söylemek doğru olacaktır;

 • Bakla büyüsü, kişiye özel bakım yapılarak kullanılması gereken baklaların hesaplanması ile başlayan bir büyüdür.
 • Bakla büyüsünde illaki 40 bakla diye bir kural yoktur bu durum 40 bakla büyüsü ile karışmaktadır ki o başka bir uygulamadır.
 • Bakla büyüsü için gerekli baklalar tek tek belirli tılsım işlemlerine tabi tutular. Bunun için yıldızname açılır ve hangi zaman aralığında bunları yapılacağı tespit edilir. Ayrıca bakla büyüsü tamamlanma günü ve saati de bu yıldıznameye göre belirlenir.
 • Daha sonra üzerlerine bir takım özel semboller ve yazılar işlenen her bakla tanesi özel bir takım ritüellere tabi tutulur.
 • En sonunda bakla büyüsü için medyum size ne şekilde talimat verdiyse harfiyen uygulanır ve sonucu beklenir.

Bakla Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bakla büyüsü nasıl bozulur meselesi ise başına ya da bir tanıdığının başına bakla büyüsü işlemi gelen kimseler tarafından cevap bekleyen bir soru olarak karşımıza çıkmaktadır. Bundan mütevellit bir çok kişi bakla büyüsü bozulur mu ya da bakla büyüsü kim tarafından bozulur gibi soruların cevabını aramaktadır. Bakla büyüsü bozulabilir.

Ancak bakla büyüsü nasıl bozulur sorusunu cevaplayabilecek olan medyum son derece işinin ehli birisi olmalıdır. Bu konuda insanların bir çok seçeneği olmakla birlikte en doğru karar kesinlikle bu konuda içinizi ferahlatan ve manen içinize huzur veren bir medyum ile çalışmaktan geçmektedir. Beni arayarak Medyum Işılay Hanım, bakla büyüsü nasıl bozulur, başıma ya da tanıdığımın başına bu şekilde bir iş geldi ne olur yardımcı olun diye başvuran onlarca kişi var.

Bunlar için bakla büyüsü bozma yöntemleri elbette ki farklılıklar gösterecektir. Çünkü bakla büyüsü nasıl bozulur sorusundan çok hangi amaçla yapılmış bir bakla büyüsü ile karşı karşıyayız sorusu daha büyük önem kazanmaktadır. Diğer yandan ise büyü bozma işlemleri büyü yapmaktan daha zordur.

Çünkü bakla büyüsü bozma ya da başka bir büyüyü bozma için hangi medyum yapmış, nasıl uygulamış, büyü hangi cinlerin kontrolünde sorularına da cevaplar bulmak gerekmektedir. Bazı büyülerde yanlış uygulamalar kalıcı hasarlar da verebileceği için doğru tercih yapmak çok önemlidir. Bakla büyüsü nasıl bozulur konusunda şahsıma güvenerek yola çıkan her danışanım hem cevaplarını almış hem de bakla büyüsü sıkıntılarını vesilemiz ile atlatmışlardır.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir