1. Anasayfa
  2. Büyüler

Başkasına Yapılan Büyüyü Bozma İçin Okunacak Dua

Başkasına Yapılan Büyüyü Bozma İçin Okunacak Dua
Başkasına Yapılan Büyüyü Bozma İçin Okunacak Dua
0

Başkasına yapılan büyüyü bozmak için okunacak dua araştırmalarını insanlar, yakınlarına yapılan büyünün nasıl bozulacağını merak ettiğinden yapmaktadırlar. Bu konu ile ayrıntılı bilgiye sahip olan Medyum Işılay ile görüşme sağlayarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sevdiklerinize zarar gelmemesi için üzerlerindeki büyüyü yok etmek için her şeyden önce bir medyum ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.  Ancak iletişim kurduğunuz medyumun alanında uzman ve tecrübeye sahip olması gerekmektedir.

Medyum seçiminden sonra gerekli görüşmeler yapılarak fotoğraf üzerinden büyü bozma işlemi gibi yöntemler denenebilir.  Bu yöntemler uzak mesafede işlemin etki etmesini sağlayacak olan yöntemlerdir. İlim sahibi olan medyum bu konuda yapılabilecek en kısa ve etkili olan yöntemi tercih edecektir.

Bütün Büyüleri Bozma Duası

Bütün büyüleri bozma duası son dönemlerde sıkça aratılan konular arasındadır. Büyü bozma işlemini profesyonel kimseler gerçekleştirmelidir.

Kendinizin evde yapmaya çalışması sağlıklı olan bir durum değildir. Bilinçsiz bir şekilde büyü bozmaya çalışmak kişinin ciddi tehlikelere maruz kalmasına neden olabilmektedir.

Medyumlar bu konuda uzmanlık kazanmış insanlardır. Bundan dolayı kişiye yapılan büyünün yapılış şekline bakarak ona uygun bir bozma işlemi gerçekleştirmektedir.

Yazı Arası Banner

Bu işlem sağlanırken oluşabilecek olası durumlar için medyum kendisini ve kişisi zarar görmemesi için koruma altına alacak ve işleme koruma altında devamlılık sağlayacaktır. Yapılan işlemlerin kurallarına uygun devam ettirilmesi sonucunda büyü bozma işlemi tamamlanacaktır.

Büyü Bozma Sonrası

Büyü bozma sonrası büyüye maruz kalan kişi üzerinde bazı değişiklikler görülmektedir. Bu değişiklikler:

  • Kişi büyü öncesi kişiliğine geri döner
  • Nedensiz olan fiziksel ağrılar son bulur
  • Saldırgan tutum ve davranışlar sergileme son bulur
  • İnsanlarla arasındaki iletişim düzelir
  • Büyünün etkisi ile gerçekleşen düşmanlık besleme durumu ortadan kalkar

Gibi değişimler gözlemlenmektedir. Bu değişimler büyünün bozulmasından kaynaklı olarak gerçekleşmektedir. Yani kişi büyüden önceki hal ve tavırlarını sergilemeye ve büyü öncesindeki gibi hissetmeye başlayacaktır.

Bu süreç içinde gerçekleşen değişimler kişiyi yorabilmektedir. Bundan dolayı kişinin üzerinden destek çekilmemelidir. Ve kişi tamamen iyileşene kadar bu durum devam etmesi gerekmektedir.

Büyü Bozma Sonrası Yapılması Gerekenler

Büyü bozma sonrası yapılması gerekenler, kişinin yanında olması ve iyileşme sürecinin beraber atlatılacağı ve yalnız olmadığı hissi verilmelidir. Bunun yanında büyüye maruz kalan kişiye ve çevresindekilere koruma işlemi yapılarak durumun tekrarının önüne geçilebilir.

Kişinin iyileşme süreci ile ilgili medyum ile iletişimde olunmalı ve aksi bir durumun gerçekleşmesi durumunda hemen müdahale edilmelidir. Bazı durumlarda büyünün kuvveti nedeniyle büyünün etkilerinin tamamen atılması süreci sancılı olduğundan dolayı medyuma ihtiyaç olabilmektedir.

Yukarda bahsedilen durumlar hassasiyet içerisinde takip edilir ve durum ciddiye alınırsa süreç kısa süre içerisinde tamamlanacak ve büyüye maruz kalan kişi daha fazla zarar görmeden büyü bozma işlemi tamamlanmış olacaktır.

Koruma Duası İşe Yarar mı?

Koruma duası işe yarar mı sorusu da sık sorulan sorular arasındadır. Bu koruma işlemleri kişiyi büyü, olumsuz durumlardan korumaktadır.

Bu işlem dualardan oluştuğu için etkisi olan, işe yarayan dualardır. Ancak bu işlemin medyum tarafından yapılması istenen etkiyi sağlayacaktır. Medyum kişiye uygun olacak, kişinin bedenine ve ruhuna ağır gelmeyecek bir yöntemi tercih ederek işlemi tamamlayacaktır.

Büyü, muska gibi işlemlerin yapılması durumunda korunması olan kişi durumdan etkilenmeyecek ve yaşamına rahatlıkla devam edebilecektir.

Bu işlem yapıldıktan hemen sonra kişiyi koruma altına alacaktır. Bu yüzden koruma yaptırdıysanız büyü ve muska gibi durumlarda artık daha rahat olabilme imkânına sahip olabilirsiniz.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir