1. Anasayfa
  2. Dualar

Bu Duayı Okudum Beni Aradı

Bu Duayı Okudum Beni Aradı
Bu Duayı Okudum Beni Aradı
0

Bu duayı okudum beni aradı mukaddes ilimlerde yer alan hayır, hasenat için niyet edilen ve temiz kalple istenen dileklerin gerçekleşmesi için okunur.

Mukaddes ilimlerde, Ledün ilminde ve İslami bütün ilimlerde yer alan bu okuma Medyum Işılay Hoca tarafından başlatılan bir dizi ritüelden sonra kişilerin evde okumalarıyla sonlandırılır. Allah’ın adıyla başlanır ve Allah’ın adıyla ilerlenir.

Niyet ve dileklere uygun olarak özel ritüellerden ve duaların eklenmesiyle, daha hızlı ve etkili bir şekilde sonuç alınması sağlanır. Ledün ilmine vakıf medyum hoca tarafından başlatılan her dua ve niyet olumlu olarak sonuçlanır. Allah mukaddes ilimlerde temiz kalple okunan ve hayır için niyaz edilen duaları, kabul ve ihsan eder.

Bu Duayı Okudum Beni Aradı Nedir?

Bu Duayı Okudum Beni Aradı Nedir?
Bu Duayı Okudum Beni Aradı Nedir?

Bu duayı okudum beni aradı nedir, aramasını sağlayacak dua nasıl yapılır belirtileri etkileri nedir, kişilere nasıl etki eder gibi sorular en çok merak edilen ve araştırılan konulardır.

Esma İslam ilminin en güzel, en hayırlı ve en mukaddes dualarından oluşur. Allah’ın adlarının okunarak zikredilmesi istenilen niyet için okunur. Özel uygulama ritüelleri ve eklenen özel dualarla, tesiri artar ve etki süresi azalır. Daha çabuk sonuç alınması sağlanır.

Kişiyi aratma için niyet edildiğinde kişilere etki eden enerji oluşumu için medyum hocanın ritüelleri başlatması ve önce enerjileri oluşturarak kişilere yönlendirmesi gerekir. Kişiye ulaşan enerjiler kişilerin bilinçaltına etki eder. İrade ve düşünce yapısı, niyete göre yönlenir ve şekillenir. Kişi niyete göre davranır.

Yazı Arası Banner

Kişiyi Aratan Esma Nasıl Uygulanır?

Kişiyi Aratan Esma Nasıl Uygulanır?
Kişiyi Aratan Esma Nasıl Uygulanır?

Kişiyi aratan esma nasıl uygulanır konusuna medyum hoca tarafından karar verilir. Uygulama yöntem ve şekilleri niyete göre belli olur. Ayrı olan ve arası soğuk olan kişinin hemen araması için yapılan Esma uygulamaları medyum hoca tarafından ritüellerle başlanır. Kişi bilgilerine ve gerekirse eşyalarına dua okumaları yapılır.

Medyum hoca tarafından başlatılan uygulama kişinin evde yapması geren ritüellerle devam eder. Kişinin öncelikle Esma okumalarına başlamadan önce gusül abdesti alması ve temiz kalplilikle niyet etmesi gerekir. Dua öncesi şükür namazı kılınması daha hayırlı olur. Temiz kalple ve içtenlikle dua okumalarına başlanır.

Kişiyi Aratan Esma Etkisi Nasıl Olur?

Kişiyi Aratan Esma Etkisi Nasıl Olur?
Kişiyi Aratan Esma Etkisi Nasıl Olur?

Kişiyi aratan esma etkisi nasıl olur kişiler duaya başlamadan önce etkileri nedir, nasıl belli olur merak ederler. Esma duası ritüeli medyum hoca tarafından başlatılıp evde kişi okumalarıyla tamamlandıktan sonra niyet edilen etkiler:

  • Uzaklaşan ve soğuyan kişi düşünce olarak ayrı olduğu kişiye yakınlık hisseder.
  • Arası bozuk ve küs olan kişiler küslüklerini unutur.
  • Kopan kişiler ayrı kalamaz ve aramak isterler.
  • En kısa sürede istenen kişi arar ve muhabbet başlar.
  • İlişki tekrar tazelenir ve yeni bir sayfa açılır.
  • Kişiler hatalarını anlar, daha sıcak ve samimi bir birliktelik yaşanır.

Kişiyi Aratan Esma Nasıl Etki Eder?

Kişiyi Aratan Esma Nasıl Etki Eder?
Kişiyi Aratan Esma Nasıl Etki Eder?

Kişiyi aratan esma nasıl etki eder duaların gücü nasıl oluşur herkes bu soruların cevaplarını bulmak ister ve araştırır. Esma mukaddes ilimde yer alan en ulvi ve hayırlı dualardan oluşur.

Dualar evrende var olan enerjilere yön verirler. Duaların gücü medyum hocalar tarafından tılsımlarla, varlıklarla artırılır ve etkisinin daha kısa sürede oluşması sağlanır. Tılsımlarda bulunan güçlü tesirler dualarla birleşerek niyetin hızlanması ve kişiyi etkilemesi sağlanır.

En olmaz denilen olaylar duaların güçlü etkisiyle değişir ve kabul olur. Dualar tek başına bu gücü oluşturmazlar. Enerjilere yön verecek tılsımların gücü ve varlıkların koruması gerekir.

Esma ritüelleri olumsuz ve hayırsız işler için yapılmaz. Genelde insanların iyiliği ve hayrına olan niyetlerde etkili olur. Allah’ın adıyla başlanır ve Allah’ın yüce lütfuyla niyaz edilir.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir