1. Anasayfa
 2. Büyüler

Büyü Nasıl Anlaşılır?

Büyü belirtileri nelerdir? Evlilikte büyü belirtileri nasıl anlaşılır? Büyü yapılan insandaki belirtiler nedir? Yedirerek yapılan büyü belirtileri hangileridir? Büyü bozmak nasıl olur?

Büyü Nasıl Anlaşılır?
0

Büyü nasıl anlaşılır cümlesi günlük hayatımızda çok sık karşılaştığımız terimlerden bir tanesidir. Çok sayıda insan gizli ilimler konusunda bilgi sahibi olmak ister. Aynı zamanda büyü etkisi altında olduğunu düşünen kişiler de büyü nasıl anlaşılır sorusuna yanıt arar. İşte bu yazımızda, Medyum Işılay Hoca’nın hazırladığı içeriği sizlerle paylaşacağız. Bu sayede büyü konu başlığında aklınıza takılan soru her ne olursa olsun, hemen yanıt almanız söz konusu olacaktır.

Büyü, bazı insanlara uzak gelen, bazı insanların ise dünyevi ve rahmani hayat ile bağlantılı olarak gördüğü uygulamalardır. Büyü aynı zamanda sihir olarak da bilinmektedir. Mistik, doğa üstü ve paranormal yöntemler ile, dünyanın etkilenebildiğini öne sürer. Bu etki, gerçek anlamda uzmanlaşan medyum hocalar tarafından sağlanmaktadır. Büyü ve diğer gizli ilimler konularında çok sayıda kaynak vardır. Asıl kaynaklar eski dönemde bu yana gerçek medyum Hocalar vasıtası ile günümüze kadar ulaşan el yazması kadim kitaplardır.  Bu kitaplar hangi büyünün ne işe yaradığı ve ne gibi etkileri olduğu açık bir şekilde anlatılır.

Büyü yapma yöntemlerinin popüler kültürde de çok sık rastlanan bir konu olduğunu biliyoruz. Çıkış noktası orta çağ dönemine kadar dayanmaktadır. Medyumlar ya da büyücüler o dönemlerde toplumun önde gelen kişilerdir. Savaşlarda ve diğer durumlarda topluma yön verirlerdir. Çeşitli malzemeler kullanılarak yapılan büyülerde, çeşitli büyülü sözcükler de kullanılır. Bu sözcüklere tılsımlı söz ismi de verilmektedir.

Büyü yapılırken kişiyi sembolize eden malzemeler, hayvan kanı, hayvan yağı ve kuklalar kullanılır. Aynı zamanda ip, sabun gibi nesneler ile yapılan büyüler de vardır. Ak büyüler ve kara büyüler olarak 2 ana grup altında incelenebilir. Ak büyüler kişilerin daha iyiye erişmesi, zor durumdan kurtularak refaha ulaşması için yapılır. Kara büyüler ise kötü amaçlar güder. Kişiye hem maddi ve hem de manevi açıdan zarar verme imkanı vardır. Bu nedenle uzak durulması gereken olgular olarak görmek söz konusudur.

Büyü Belirtileri Nelerdir?

Büyü etkisi altında olan kişi, bunun farkında olmaz. Hatta inkar etme eğilimi gösterir. Fakat bazı davranışları onda büyü var izlenimini uyandırır. Gene de normal bir insanın anlaması söz konusu değildir. Fakat bu belirtiler olduğu zaman kişi medyum Hocaya danışmalıdır.

Büyü belirtileri nelerdir sorusuna yanıt vererek, birçok kişinin kafasında var olan soru işaretlerine yanıt vereceğiz. Medyum Işılay Hoca, uzun zamandır yaptığı çalışmalar ile büyünün etkisinin ve belirtilerinin ne olduğunu bilmektedir. Kişi, eğer ki büyü etkisi altında ise, ev hayvanlarının kişiye karşı değişik tepkiler gösterdiğini biliyoruz. Hayvanlar büyülere ve doğa üstü olaylara karşı çok duyarlıdır. Kalp gözlerinin temiz olmasının bunda rolü fazladır.

Yazı Arası Banner

Büyü belirtileri arasında depresif davranışlar da üst sıralarda yer alıyor. Kişi, eğer ki kara büyü etkisi altında ise alınganlık seviyesi çok yüksek olur. İnsanlar ile iletişim kurmak, onlarla sohbet etmek istemez. Yalnız başına kalmak ister ve evden çıkmaz. Evden çıktığı zaman ne yapacağı konusunda herhangi bir fikri olmaz.

 1. Kendisine büyü yapılan kişi ev hayvanları ile kötü anlaşır. Daha doğrusu hayvanın büyü etkisi altında olan kişiye karşı saldırganlık katsayısı artar.
 2. Büyü etkisi altında kalan kişide fiziksel yönde değişim olur. Bir an vücuduna sıcak bir hava girer gibi olur. Bu hava ile ne yapacağını şaşırır. Bedensel olarak çok fazla değişim olur ama bunu fiziksel sorunlara yorar.
 3. Kişi şeytan ve cin gibi doğa üst varlıkların etkisi altında kalır ise çift şahsiyetli olur. Cinin ve şeytanın isteklerini yapmaya başlar. Ruhsal yapısı bozulur ve biraz rahatlamaları gerekir.
 4. Büyü etkisi altında kalan kişi cümle kurma konusunda zorluk çeker.
 5. İştah kaybı yaşar ve aniden yeme isteği gelir.
 6. Sakin bir kişilik iken anında öfke duymaya başlar.
 7. Eş ve çocukları ile arası bozulur.
 8. Çok sık ağrıları olur.
 9. Dini değerlerini kaybeder.

Evlilikte Büyü Belirtileri

Evli çiftler, bazı durumlarda kıskanç kimselerce büyü ya da nazar etkisi altında kalabilir. Bu tarz durumlarda da bazı belirtiler direkt olarak etki eder ve kişide değişimler meydana gelir. Bu yazımızda, evlilik süreçlerinde meydana gelen büyüler nasıl bir belirti ortaya çıkarır sorusuna yanıt vereceğiz.

Evlilik, iki kişi arasında yapılan, saf duyguların ağır bastığı bir yuva kurma yöntemidir. Saygı ve sevgi çerçevesinde meydana gelen evlilik herhangi bir sorun teşkil etmez. Fakat saygının ve sevginin geri planda kalması kimi zaman kötü sonuçlara neden olur. Evlilikte büyü belirtileri için yazımızı okuyabilirsiniz.

 • Evlilikler genel olarak mutlu olmak için yapılır. Fakat bazen ufak sorunlar meydana gelir ve huzur kalmaz. Bu ufak sorunlar nedensiz ise ve nedensiz bir şekilde büyürse, burada evlilikte büyünden söz etmek mümkün olur.
 • Çok seven ve sadık biri, eşini aldatıyorsa bu büyü ile alakalı olabilir.
 • Evde sürekli huzursuzluk olur, bundan çocuklar aşırı derecede etkilenir.
 • Evliliklerde büyü süreçlerinin sonlaması için gerçek bir medyum Hocadan yardım almak gerekir.

Medyum Işılay Hoca, büyü bozma konusunda derin bilgi sahibi bir kişidir. Sahip olduğu bilgileri kullanarak, sizler için yol gösterici bir nitelik belirler. Eğer sevdiğiniz kişi ile sorunlarınız var ise bunun ana nedeni büyüler olabilir. Bu noktada uzman bir medyum ile görüşmek, sorun çözmek anlamında doğru bir adım olacaktır.

Büyü yaptıran kişinin kötü niyetli olması, her zaman muhtemel bir konudur. Kişinin büyü etkisinde kalmayı engellemek adına önleyici büyüler yaptırması gerekebilir. Daha çok göz önünde olan kişiler büyülerin etkisinde kalır.

Büyü Yapılan İnsandaki Belirtiler

Büyü yapılan insandaki belirtiler, kişilerin merak ettiği bir konu olmakla birlikte ince elenip sık dokunmalıdır. İlk olarak büyüleri öğrenmek için medyum Hocalar sizlere ücretsiz bakım hizmeti sunar. Ücretsiz bakım hizmeti sayesinde, fal bakımı yapılır ve üzerinizde büyü var mı yok mu sorusuna yanıt alınır.

Büyü bozma işlemi nasıl yapılır sorusu da bu noktada merak edilmektedir. Fakat asla kendi başınıza bu tarz bir işin altına girmeye çalışmayın. Sizler için bu yazımızda sadece şüphelerinize yanıt vererek gerekli olan yönlendirmeleri yapacağız. Cin ve şeytan gibi kötücül varlıkların etkisi altında olmanız size kötü işler yaptırabilir.

 • Büyü yapılan kişi, büyünün yapılma amacına göre belirtiler gösterir. Ak büyüler kişi de huzur sağlayabilir. Örnek olarak huzur getiren büyüler sayesinde kişi anlamsız kaygılarını ve evhamını yenebilir. Dua etmek ve büyülerin bu tarz konularda etkisi çok fazladır.
 • Büyü etkisi altına kalan kişi anlamsız davranışlar sergileme noktasına gelebilmektedir. Bu noktaya gelen kişinin bir an önce medyum Hoca ile danışması halinde süreç hızlı bir şekilde kontrol altına alınır. Büyüler süreçlerin izlenmesi ve gerekli olan durumlara göre tedavi süreçleri belirlenmesi gerekir.
 • Büyü etkisi yüzünden kişi hem fizyolojik hem de psikolojik hasar altında kalabilir. İki süreci de medyum Hocalar yakından takip eder.
 • Büyü etkisi altında kalan kişi para kaybetmeye başlayarak iş hayatında kötü bir döneme girebilir.

Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi, burada önemli olan nokta tamamen niyettir. Eğe büyünün yapılmasında niyet kötü ise, devamında süreç de kötü olur. Tam tersi durumda ise büyü bize olumlu anlamda etki edebilir.

Büyü türlerinin ne olduğuna dair Medyum Işılay Hanım uzun süredir çalışmalar yapmaya devam ediyor. Voodoo bebeği, büyü konusunda önemli bir milattır. Kara büyüler konusunda insanlara zarar vermesi için oyuncak bebek kullanılırdı. Ak ve kara büyü arasında farkı algılamak, büyü konusuna önemli bir giriş yapmaya neden olur.

Yedirerek Yapılan Büyü Belirtileri

Yedirerek yapılan büyü belirtileri, aslında diğer büyü belirtileri ile aynı olabilir. Büyülerin yapılışı; yedirerek, içirerek, uzaktan, kişisel eşya üzerinden ya da farklı bir aracı ile olabilir. Burada önemli olan nokta, büyünün ilk uygulanışı ile aynı şekilde yapılmasıdır. Bunun için meziyetli bir medyum Hocanın dokunuşları, doğuştan gelen yetenekleri gelir. Kadim el yazması kitaplar büyü ile alakalı tüm açıklamaları yapar. Fakat bunlar eski bir dil ile yazılmıştır. Bu dil sadece medyumlar tarafından algılanır.

Büyüler arasında yedirerek yapılan büyüler, daha çok eşler arasında yapılmaktadır. Sevdiğimiz kişinin büyü yapması, kendimizi daha iyi hissetmemiz için önemli bir artı olacaktır. Özelliklerini inceleyerek büyüleri daha iyi kavramak söz konusu olur. Medyum Hocaların yol gösterici olması bu nedenle önemlidir.

Yedirerek yapılan büyülerde daha çok tuz ve benzeri maddeler kullanılır. Kişinin yemeğine gizli bir şekilde daha önce büyü etkisi altında kalan malzeme ya da yiyecek eklenir. Tesirleri çok kısa süre içinde meydana gelir. Burada medyum Hocanın da yeteneğini göz ardı etmemek gerekir. Ancak bu şekilde büyü tam anlamı ile tutar.

Büyü Bozmak Nasıl Olur?

Büyülerin yapılması kadar bozulması zorlu bir süreçtir. İncelik ve hassasiyet ister. Büyü bozan kişinin bunu etkili bir şekilde yapması gerekir. Büyüler, kısa süre içinde yapılmalıdır. Ancak bu şekilde tutmaları daha basit olur. Büyü bozarken uygulanan tekniklerin doğru olması şarttır. Medyum Işılay Hoca, bu konuda uzmanlığa sahiptir.

Büyü bozan kişi ile yapan kişinin aynı olması sürecin hızlanmasına neden olur. Her medyum Hoca her büyüyü bozamaz. Daha önce o konuda çalışması olması gerekir. Kara büyülerin bozulması çok zordur. Bazı medyum hocalar kara büyü bozma çalışmalarında hayatını kaybetmiştir.

Büyü bozmak nasıl olur çok fazla cevabı merak edilen bir konu olsa da medyum hocalar bu konularda insanlara bilgi vererek onların yanlış yönlenmesini istemez. Daha çok dualar ve tılsımlı sözler ile bozulduğuna dair bilgiler vardır. Fakat tabii ki bununla sınırlı değildir. Özel çalışmalar ister ve bunlar çok uzun sürer. Bazı büyülerin bozulması yüz yılları almıştır. Büyülerin medeniyet kurma ve medeniyet kırma gibi güçleri olduğu dönemler olduğunu bilmek gerekiyor.

Büyü nasıl anlaşılır sorusuna sizler için yanıt verdik. Bunlar haricinde merak ettiğiniz konular ve konu başlıkları olursa sitemiz üzerinden anında bizimle iletişime geçebilir ve aklınıza takılan sorulara net yanıt alabilirsiniz. Medyum Hocaların yanıtları sizlere direkt olmaktadır. WhatsApp üzerinden güncel bakım yaptırmak da söz konusudur. Sadece büyüler değil dua, gizli ilimler, vefk ve birçok konuda bilgi almak mümkündür. Havas ilmi, diğer ilimler, rüya tabirleri ve fal için sitemizi ve sitemizde yer alan yazıları okumaya devam edin. Büyüler konusunda referansları okuyarak daha önce deneyim yaşayan kişilerin yaşadıklarını da öğrenmeniz söz konusudur.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir