1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Büyü Yapan Hocalar

Büyü Yapan Hocalar
Büyü Yapan Hocalar

Büyü yapan hocalar WhatsApp üzerinden yapılan bakım çalışması, yıldız haritası çalışmalarından ve büyülerden ücret almazlar. Ücret alan kişiler bu alanda gerçek uzmanlar değildir. Alanında uzman ve üst düzey eğitimli Medyum Işılay WhatsApp üzerinden kendisine ulaşan ve bakım yaptırmak isteyenlerin taleplerini ücretsiz olarak karşılar.

Büyü çalışması için kişi bilgileri anne ve baba adı, kişinin fotoğrafı ve doğum tarihi gerekir. Kişi bilgileri alınarak kişiler için büyü ve bakım çalışması yapılır ve kişi analiz sonucu kişiye iletilir.

Kişinin yıldız haritasına bakılır ve yıldızının düşük olup olmadığı bilgisi verilir. Kişi aldığı bilgiler ışığında işlem yaptırmak isterse medyum hocaya taleplerini ve isteklerini ileterek yardım alabilir.

Büyü Yapan Hocalar Kimlerdir?

Büyü Yapan Hocalar Kimlerdir?
Büyü Yapan Hocalar Kimlerdir?

Büyü yapan hocalar kimlerdir konusu doğru bir şekilde büyü yapılmasıyla ilgili bir konudur. WhatsApp üzerinden medyum hocaya ulaşan kişiler sorunları ve problemlerini anlatarak çözüm ararlar.

Medyum hoca kişi üzerindeki olumsuz etkileri görmek, büyü var mı yok mu tespit edebilmek için kişilere ücretsiz olarak bakım çalışması yapar. Uzaktan yapılacak bakım çalışması için kişi bilgileri alınır. Kişi bilgileri soy bilgisi ve kişinin kendi bilgilerinden oluşur.

Anne baba adı ve gerekirse bir nesil daha ilerisinin isimleri istenebilir. Kişinin ay gün ve yıl olarak doğum tarihi ve farklı yıllara ait iki adet resmi istenir. Kişinin bakım çalışması ve yıldızının durumu tespit edilerek kişiye iletilir. Kişinin üzerinde negatif enerjiler varsa kişiye bildirilir ve analiz onucu detaylı olarak anlatılır.

Büyü Yapan Hocalar Ne İşe Yarar?

Büyü Yapan Hocalar Ne İşe Yarar?
Büyü Yapan Hocalar Ne İşe Yarar?

Büyü yapan hocalar ne işe yarar sorusunun cevabı oldukça kapsamlıdır. İstek ve talepleri olan kişiler medyum hocaya ulaşarak sorunlarını anlatarak çözüm ararlar. Medyum hoca kişilere ücretsiz olarak yanıt vererek çözüm oluşturur. Büyü yaptırmak istedikleri kişiler hakkındaki bilgileri medyuma iletirler.

Kişiye özel büyü çalışmasında oldukça titiz davranılır. Aynı zamanda da negatif enerjilerin neden olduğu büyüler, işlemler veya uygulamalar tespit edilerek kişilere etkileri anlatılır. Kişi isterse uzaktan bu etkilerin giderilmesi, büyü bozma ve negatif enerjiler için sıfırlama çalışmaları yapılarak çözüm üretilir.

Büyü yapan hocalar neler yapabilir?

Büyü yapan hocalar neler yapabilir?
Büyü yapan hocalar neler yapabilir?

Büyü yapan hocalar neler yapabilir, hangi çalışmalar uzaktan yapılır birçok kişi merak eder. WhatsApp üzerinden uzaktan kişilere birçok işlem yapılabilir. Kişilere etki eden uygulamalar enerjilerle oluşturulur ve bu enerjiler kişilere etki eden tesirlere sahiptir.

Enerjiler evrene yön veren etkilere sahiptir. Enerjiler için zaman ve mekân gözetmeksizin bağımsız olarak çalışmalar yapılabilir. Oluşturulan enerjiler kişilere varlıkların yardımıyla ulaştırılarak etki etmesi sağlanır.

Uzaktan yapılan uygulamalar:

  • Uzaktan bakım çalışması
  • Uzaktan yıldız düşüklüğü bakımı
  • Uzaktan büyü bozma
  • Uzaktan büyü yapma
  • Uzaktan ritüel yapma ve dua okumaları
  • Uzaktan koruma çalışmaları

Büyü Yapan Hocalar Uygulamaları Nasıl Yapar?

Büyü Yapan Hocalar Uygulamaları Nasıl Yapar?
Büyü Yapan Hocalar Uygulamaları Nasıl Yapar?

Büyü yapan hocalar uygulamaları nasıl yapar kişilere nasıl etki eder kişilere nasıl ulaşır gibi birçok uygulama detayı spiritüel alemle ilgilenenler tarafından merak edilen konuları oluşturur. Spiritüel alem gizemlerden, sırlardan ve bilinmeyen özelliklerden oluşur.

Medyum hoca ilimler hakkında üst düzey eğitime sahiptir. Dünyada var olan her ilime vakıf olan medyum hoca, yılların verdiği deneyim ve uzmanlık tecrübesiyle kişilere her konuda yardımcı olur.

Kişilerin sorunlarını, istek ve dileklerini enerjileri yöneterek çözer. Bu uygulamaları duaların mucizevi gücü, tılsımların etkili tesirleri, varlıkların gücü ve güçlü nefesinin kudretiyle gerçekleştirir.

Her türlü negatif enerjiyi sıfırlayarak kişilere olumlu enerjilerin etki etmesini sağlar. Kişileri kötü enerjilerden koruyarak hayatlarının mutlu huzurlu ve olumlu yaşamalarını sağlar.

Yorum Yap