1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Büyücü İsimleri

Büyü ve büyücülük konusunda aklınızdaki sorulara cevap veren Medyum Işılay Hoca, bu yazımızda da büyücü isimleri hakkında bizleri aydınlatacak. Gerçek büyücüler kimlere denir?  Medyumlar fantastik büyücü isimleri kullanmak zorunda mıdır? Medyumluk ve büyü geleneği hakkında da birçok sorunuza cevap bulacağınız bilgiler yazımızın devamında.

Büyücü İsimleri
Büyücü İsimleri

Büyücü isimleri, medyum ya da büyücü olarak anılan kimselerin yaşadıkları şehre, ülkeye ve bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Medyum Işılay Hoca, bu konuda kişisel tercihlerin ve medyum doğmadan önce gerçekleşen birçok olayın da etkili olabileceğine vurgu yapmıştır.

Büyücü isimleri tıpkı Medyum Işılay Hocamızın ismi gibi, medyumun yaşadığı toplumda normal karşılanan isimlerden oluşur. Büyücüler ister papaz büyüsü yapsın isterse de ak büyü yapsın farklı isimler ile anılmazlar. Ancak bazı kimseler lakapları ile daha çok bilinirler.

Medyum Işılay Hanımın da dediği gibi bazı lakaplar isimlerin bile unutulmasına sebep olur. Burada esas önemli olan ise büyücü isimleri konusundan ziyade büyünün ne kadar net sonuçlar verdiğidir.

Fantastik Büyücü İsimleri

Medyum Işılay Hoca, insanların her konudaki istek ve arzularına göre işlemler yapabilmenin doğuştan gelen üstün bir yeteneğin yanında, ileri görüş ve bilgi kabiliyetlerini de kendinde barındırmaya bağlamaktadır.

Bunların yanında büyü yapmak, ya da büyü bozmak gibi meseleler kesinlikle derin ilim gerektiren ve cinler aleminden tutun da birçok alemin kapısını aralayan bir durumdur. Bu sebepten ötürü bir medyumun, bir büyücünün fantastik büyücü isimleri kullanmasından çok yetenekleri daha önemlidir.

Bir kişi kendisine havalı bir isim takabilir fakat bunun sonucunda yetenekleri etkisiz ise bu isim kimsenin işine yaramaz. Sizler de fantastik büyücü isimleri yerine gerçek bir medyum arıyorsanız Medyum Işılay ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadın Büyücü İsimleri

Tarihin seyri incelendiğinde hakimiyet genellikle kas güçleri sayesinde erkeklerin elinde gibi görünse de birçok yerde kontrol kadınların elindedir. Kadın büyücüler ve kadın medyumlar da hemcinsleri gibi oldukça üstün zekâ ve kabiliyetlere sahiptirler.

Ancak tüm medyumlar, cinsiyetçi yaklaşımlardan ve ayrımcı durumlardan kaçınarak kendilerini sadece problem çözmeye odaklamaktadırlar.

Büyücü isimleri ve cinsiyetlerinden ziyade yaptıkları iş daha önemlidir. Erkek büyücüler ya da kadın büyücüler cinsiyetlerine değil gerçek büyücüler olmalarına göre insanların gözünde değer sahibi olmaktadırlar. Medyum Işılay da bu gerçek büyücüler arasında yerini almaktadır.

Gerçek Büyücü İsimleri

Medyum Işılay Hoca, yıllar boyunca insanlara aşk büyüsü, bağlama büyüsü, papaz büyüsü ve tüm büyü bozma çeşitlerinde yardımcı olan gerçek medyumlardan gerçek büyücüler arasında yer eden insanlardan birisidir.

Bu sebeple sizler de gerçek büyücüler kimlerdir diye bir soru ile aklınızı meşgul ediyorsanız bakacağınız ilk şey muhatabınızın sizde bıraktığı etki ve işlemlerinin başarısıdır.

Gerçek büyücüler ilk dönemlerden beri insanların içinde yer alarak Medyum Işılay gibi sorunlarınıza deva arayan kimseler olmuşlar ve sizler ile beraber yaşamaya devam etmektedirler. Sizler de gerçek büyücü ile çalışmak ve başarılı sonuçlar almak için Medyum Işılay ile iletişime geçebilirsiniz.

Büyücü Arıyorum

Medyum Işılay Hanım, medyumluk geleneğinin mirasını yaşatan en bilge medyumlardan birisi olmasının yanında büyücü insanlar arasında en etkililerindendir. Büyücü arıyorum diyerek birçok kapıyı çalan kimseler Medyum Işılay ile karşılaştıklarında aradıkları gerçek büyücü ile işlem yapmanın mutluluğunu yaşamaktadırlar.

Büyücü isimleri ve fiilleri net olan kimselerdir. Bu sebeple büyük bir bilgelik ve yüksek bir görme yeteneği gerektiren medyumluk geleneği Medyum Işılay gibi medyumlar ile birlikte yükselmeye devam etmektedir. Sizler de her türlü büyü yapma ve büyü bozma işlemleriniz, ruhsal sorunlarınız, cinler ve musallat sorunlarınız için hocamız ile irtibata rahatça geçebilirsiniz.

Yorum Yap