1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Büyüyü Anlama

Büyüyü anlama tam olarak nedir? Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır? Büyüden kurtulma için yapılacaklar nelerdir? Kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılmaktadır? Bu yazımda sizlere büyüyü anlama yöntemleri hakkında bilgi vereceğim. Sizler medyum Işılay Hoca bu konuda ne düşünüyor öğrenirken konuyla ilgili fikir sahibi de olacaksınız.

Büyüyü Anlama

Büyüyü anlama aslında bu konuyla alakalı her şeyin başıdır. Çünkü biz medyumlar yeryüzündeki milyarlarca insanı tek tek kontrol edip büyü var mı diye bakamayacağımıza göre, insanların kendi üzerlerinde ya da çevrelerindeki insanlar üzerindeki değişikliklerden haberdar olmaları daha doğal bir süreçtir. Bu sebeple kendisinde ya da yakınlarında olan bir büyüyü anlama daha kolay olacaktır.

Peki bu nasıl yapılabilir? Bununla alakalı beni arayan danışanlarımdan çoğu Medyum Işılay Hoca şu şekilde uygulamamıza uygun gördü diye çevrelerine de verdiğim taktikleri anlatmakta ve şüphelenenler bizzat iletişim adreslerimden aban ulaşmaktadır. Büyüyü anlama için kişinin karakter değişimi kadar fiziksel durumu da incelenmelidir. Kendisine büyü yapılmış insanlarda tıbbın çare bulamadığı ve sebebini anlayamadığı bir takım ağrı, halsizlik ve aniden gelişen semptomlar görülebilir.

Bu semptomlar vücudun değişik yerlerinde çıkıp kaybolan izler ve değişik yazı benzeri sekilerden oluşabilir. Böyle bir durumda kesinlikle korkmadan cesur davranmalı ve beni aramalısınız. Bunun haricinde genellikle uyku hali, seslere karşı aşırı duyarlılık, su içmekten uzak durma, normalde sevdiğiniz kişilerin size itici ve mide bulandırıcı gelmesi gibi durumlar da yaşanabilmektedir.

Bu sebepten ötürü büyüyü anlama aşamasında kişiler daha birçok belirtisi olan durumlardan saydıklarımıza dikkat etseler bir nebze de olsa çıkarım yapabileceklerdir. Özellikle de büyüyü anlama aşaması ne kadar erken olursa müdahale ederek büyü bozma işlemi de o kadar erken yapılabilir. Bu sayede başa gelecek bir çok zararlı durumun ve yıkımın da önüne büyüyü anlama ile geçilebilir.

Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır?

Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusu genellikle bundan şüphe duyan kişiler tarafından sorulmaktadır. Birçok insan bana iletişim numaralarım sayesinde ulaşarak bu konuyu açmakta ve şüphelerini sunmaktadır. Medyum Işılay Hoca olarak onların sorunlarının dinlemek ve çözüm yolu bulmak için gayret göstermekteyim.

Bu konu birkaç farklı açıdan incelenmesi gereken bir konudur. Özellikle de evde büyü olduğu nasıl anlaşılır konusu hakkında farklı görüşler olsa da aslında birkaç farklı usulle bunu anlamak mümkündür. Her insan bunları uygulayamayacağına göre aklında evde büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusunu uyandıran sebepler nelerdir ona bakmamız lazım gelir.

Daha sonra uygun görülürse büyü bakımı yapılır ve evinizde büyü olup olmadığı anlaşılır. Peki bizim içimizde böyle bir şey olduğunu uyandıran ve evde büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusunu sormamıza sebep olan durumlar nelerdir şeklinde düşündüğümüzde bunlardan birkaçını söyle sıralayabiliriz;

 • Dışarıda çok mutlu ve huzurlu olduğunuz halde eve geldiğinizde büyük bir kasvet çökmesi.
 • Sürekli dışarı çıkmak istemeniz ve ev işlerinden nefret etmeye başlamanız.
 • Evli iseniz ve çocuklarınız varsa ev içinde sürekli bir huzursuzluk hakim olması.
 • Evde ya sürekli temizlik yapmak istemeniz ya da hiçbir suya sabuna el sürmemeniz.
 • Evin muhtelif yerlerinde ve özellikle belirli zamanlarda sesler duymanız.
 • Uykudan birisi tarafından uyandırıldığınızı hissetmeniz ama kimsenin uyandırmaması.
 • Rüyalarınızda sürekli düştüğünüzü görmeniz. Bu rüyanın sıklıkla tekrar etmesi

Bu saydığımız sebepler evde büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusunu soran insanların genellikle yaşadıkları durumlardır. Bu sebepten ötürü sıraladığımız bu sebeplerden daha başka bir çok sebep de bulunmaktadır. Ancak genel manada bu saydıklarımızın görülmesi muhtemeldir.

Büyüden kurtulmak

Büyüden kurtulma isteyen kişiler büyü sebebiyle çok büyük sıkıntılar yaşamakta olan kimselerdir. Bu insanların yaşadıkları genellikle tarif edilemeyecek derecede korkunç ve sıkıntılı durumlardır. Büyüden kurtulma konusunda bana başvuran tüm danışanlarım genel olarak Medyum Işılay Hanım, ne h-gerekiyorsa yapalım ve bu acıdan beni kurtarın şeklinde nidalarda bulundukları gibi büyünün tam etkisine giren insanların tanıdıkları ve aileleri de aynı şekilde yardım istemekteler.

Büyüden kurtulma yolunda başvuran insanların yaşadıkları oldukça akılda kalıcı ve zorlayıcı durumlardır. Kimisi yıllarca su içmeden yaşamış, kimisi elektrik kablolarını tutmak, ısırmak gibi durumlara yeltenen, kimisi cam çerçeve indirdiği gibi kimisi durduğu yerde yükselip yere düşen kişiler olabilmektedir. Bunların sebebi büyüler, tılsımlar ve cinlerdir.

Bu şekildeki bir büyüden kurtulma için kesinlikle işinin ehli bir medyum ile çalışmak şarttır. Zira aksi durumlarda daha büyük belalara bulaşmak kesindir. Büyüden kurtulmak için büyü bozma işlemi kesinlikle yapılmalıdır. Bunun haricinde büyüden korunmak için ve büyünün bozulması için dualar etmek de mümkündür. Fakat sadece dua ve ayet okuyarak büyü bozulmayacağı, bazı çok bilmiş kişilerin aklına uyarak büyü ve muskalar yakıldığında neler olacağı çok acı şeklerde tecrübe edilmiş durumlardır. Her ilmin bir ehli vardır.

Büyüden kurtulma konusunda da ehil olan medyumlar bulunmaktadır. Bundan dolayı bana başvuran tüm danışanlarımın büyüden kurtulma yolunda yardımcısı olmaya devam etmekteyim. Bu sebeple de büyü bozma gibi hassas konuların ilmi açıdan ele alınması gerektiğini her platformda dile getirmekten yanayım. Günümüzde büyü sebebiyle yıkılan yuvalar oldukça fazladır ki delili Kuran’da bile geçen Harut ve Marut meselesidir. Bundan dolayı da büyüden kurtulma yolunda herkes dilediği takdirde bana ulaşabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilir.

Kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır?

Kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusu elbette ki evveliyatında mutlu bir yuvaya sahipken daha sonrasında bu huzuru kaybeden kadınlar tarafından sorulan bir sorudur. İnsan kısa süre bile olsa aynı evde yaşadığı insanların huyunu suyunu iyi öğrenebilmektedir. Bundan dolayı da yaşanılan bir çok olumsuzluk insanları derinden etkilediği kadar yuvanın dağılma noktasına gelmesi de en üzücü sonuçtur. Kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusunun birçok cevabı bulunmaktadır. Bunlardan birkaçı şu şekilde sıralanabilir;

 • Kocanızın yatak odanıza gelmek istememesi ve gelse bile uyuyamaması
 • Kocanız eskiden size güzel sözler söylerken şimdi sürekli çıkışması ve hatta hakaret etmesi
 • Kocanızın varsa çocuklarınıza karşı tutumunun değişmesi
 • Kocanızın uygusunda sürekli sayıklaması ve uyurgezerlik benzeri durumlar yaşaması

Bu saydıklarımız kocaya büyü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusuna cevap vermek için bakılması gereken kriterlerden sadece birkaçını oluşturmaktadır. Elbette ki bana başvuran bir çok danışanım Medyum Işılay Hanım, eşim artık eskisi gibi değil, yatak odasına girmiyor hatta benimle birlikte olmak bile istemiyor şeklinde sitem etmektedirler.

Değerli okurum bilmelisin k eşine büyü yapılmış olabilir ya da bu psikolojik de olabilir. Ancak kimse yani aklı başında kimse yuvasını yıkmayı istemez. Eğer ki bu saydığım maddelerden birisi ya da benzerleri varsa büyü bakımı yapılmasında fayda bulunmaktadır. Bundan dolayı hizmet sunduğum bir çok kişi sorunları çözüldüğü için evliliklerini kurtarmış ve mutlu evliliklerine kaldıkları yerden devam etmektedirler.

Özellikle de kocanıza aşk büyüsü ya da papaz büyüsü gibi büyüler yapılması ya da ayırma büyüsü gibi ikinizi birden hedef alan büyüler yapılması durumunda ne kadar erken müdahale edilirse çözüm de o kadar daha az yıpratıcı olacaktır.

Yorum Yap