1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Cin Büyüsü

Cin büyüsü nedir? Cinler ile yapılan büyüler hangileridir? Cinlerle yapılan aşk büyüsü etkilimidir? Büyü yoluyla cin gönderme gerçek midir? Cinler büyüde ne kadar etkilidir? Bu yapımında kontrol cinlerde mi yoksa medyumda mıdır? Medyum Işılay Hoca büyü yaparken cin kullanmakta mıdır? Konuyla ilgili merak ettiklerinizi yazımda cevapladım.

Cin Büyüsü

Cin büyüsü genel manasıyla cinlerin kullanıldığı büyüleri kasteden bir terim olarak kullanılmaktadır. Yani özel bir cin büyüsünden bahsetmek yerine cinlerin kullanıldığı tüm büyüler bu tabirin içine girmektedir. İşin özünde ise genel manada tüm büyülerde cinlerden faydalanıldığı da bir gerçektir. Cin büyüsü olarak özel anılan büyüler genellikle aşk büyüsü ve bağlama büyüsü gibi büyüler olarak geçmektedirler.

Bunun en büyük sebebi ise cinler yolu ile telkin metodunun kullanılması, cinlerin kişinin rüyalarına ve hayaline girerek sürekli bir kişiyi ona hatırlatması ve sevdirmesi olarak da açıklanabilmektedir. Cin büyüsü elbette ki ayırma ve kara büyüleri de içine alan bir büyü sistemidir. Genel manada ele alırsak cin büyüsü olarak üstüne basarak belirtilen büyülerde kullanılan cinler ifrit cinleridir ki bu taife cinler içinde en zarar verici ve en saldırganları içinde yer almaktadırlar.

Cin büyüsü konusunda bu güne kadar Medyum Işılay Hoca sıfatım ile bir çok danışanımın derdini çözmeye çalışarak başarılı olmanın da gururunu yaşıyorum. Bizzat bu konudaki tüm çalışmaları da değişik ülkelerdeki medyumlar ile istişare ve bilgi paylaşımı yapma metodu ile yürütmekteyiz.

Özünde semavi kaynaklarda da varlığı kanıtlanmış olan cinler bizim boyutumuzda eğer ki bir kapı açılmazsa enerji yoğunluğu olarak kendini gösterebilmektedir. Medyumlar cinleri kullanarak cin büyüsü ya da tüm büyülerde kullanabilmektedirler. Fakat bir çok cinler ile irtibatı olup da medyum olmayan kimseler ise hatalar yaparak cinlerin oyununa gelmekte, onlardan zarar görmektedirler.

Cinler ile yapılan büyüler

Cinler ile yapılan büyüler denildiğinde çok geniş bir yelpazeyi içine aldığı bilinmelidir. Çünkü hemen hemen her büyü için cin kullanmak gereklidir. Büyü diğer boyutlar ile bizim boyutumuz arasındaki enerjiden ve sırlardan faydalanılarak yapılan işlemlerin bütünüdür. Cinler ile yapılan büyüler hakkında geçmişte günümüze bir çok kadim kaynak aktarılmış olsa da bunlar ancak Şahsım medyum Işılay olmak üzere aile geleneğinin içinden gelen medyumların ellerinde bulunmaktadır.

Bir çok büyü kitabı ise sahte şekilde basılmakta, bir çoğu şifreli yazılmakta ve bazılarının kullandığı yazım dilleri de sadece o konuda uzman olan medyumlar tarafından anlaşılmaktadır. Bazı danışanlarım bana ulaşarak Medyum Işılay Hanım, cinler ile yapılan büyüler nelerdir diye sormaktadırlar. Bu soruya geniş manada bir cevap vermek gerekmektedir. Ancak birkaçını sıralamak konuyu anlamak adına yeterli olacaktır. Kısaca cinler ile yapılan büyüler;

 • Kara büyüler, genel manada cinler ile yapılan büyülerin başında gelmektedir. Hangi büyüde hangi cinlerin kullanılacağı ise medyumun bildiği sırlı bir konudur.
 • Papaz büyüsü işlemleri de cinler ile yapılan büyüler arasında yer almakla birlikte tüm versiyonlarında da cinlerin etkisi görünmektedir.
 • Ayırma büyüsü işlemleri konusunda cinlerden faydalanıldığı açık ve nettir.
 • Bağlama büyüsü işlemleri de cinler ile yapılan büyüler arasında yer almaktadır.
 • Aşk büyüsü işleminden de cinlerden faydalanılmaktadır.

Görüldüğü üzere hemen hemen temel olarak görülen tüm büyüler cinler ile yapılan büyüler arasında yer alıyor. Ancak İslami yöntemler ve bazı dini uygulamalarda Müslüman cinlerin de kullanıldığı açıksa da yine de vefk gibi işlemlerde cinlerin kullanılmadığı durunlar da bulunmaktadır.

Cinler ile yapılan Aşk büyüsü

Cinler ile yapılan aşk büyüsü, bir kişiyi etki altına alıp onu kendinize aşık etmek için medyumun uyguladığı büyü sayesinde cinlerin kullanıldığı işlemlerdir. Cinler ile yapılan aşk büyüleri kesinlikle etkisi çok yüksek ve verimliliği kanıtlanmış büyüler arasında yer almaktadır. Fakat bir çok kimse yanlış kimselere ya da medyumluk ile alakasız olan insanlara cinler ile yapılan aşk büyüsü işlemleri hakkında başvurarak hem kendini hem de karşı tarafı sıkıntılı durumlara sokabilmektedir.

Bu sebeple de büyü yapılacağı zaman bununla ilgili tüm hesaplamalar konusunda medyumun ağzından çıkan sözlere uymak gerekir. Bu sözler çiğnendiği takdirde ise o büyünün tutmama ihtimali kesinleşmiştir. Bu sebeple de cinler ile yapıla büyüler meselesinde aşk büyüleri özellikle çok dikkat isteyen konuları içeriyor. Genel anlamda sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmek isterken ona zarar verebilir ya da kendiniz istemediğiniz durumlara düşebilirsiniz.

Bu gibi meselelere mahiyet vermemek adına bir büyü işlemi konusunda bilinçli olunması gerektiğini de iyi kavramak gerekmektedir. Aşk büyüsü kökü itibari ile cinler ile yapılan bir işlemdir. Çünkü cinler hem telepati hem de işlemin ritüelleri konusunda taşları yerine koyan bir nevi etkenlerdir. Fakat cinler ile yapılan aşk büyüsü konusunda da mutlaka işinin ehli bir medyuma ile çalışmak birinci şarttır.

Aksi halde bir çok sıkıntı birbirini izleyecek, cinler tarafından ve büyünün tılsımları tarafından zarar görecek hale gelmek de işin içindeki unsurlar arasında yer almaktadır. Bu sebeple de aşk büyüsünün hem medyum, hem tılsımlar, hem kullanılan yöntem hem de cinler ile alakası olduğu bilinmelidir. Bazı İslami yöntem olarak bilinen ve eşler arasını bulmak için yapılan vefk gibi işlemlerde bile Müslüman cinler yer yer kullanılmaktadır.

Büyü yoluyla cin gönderme

Büyü yoluyla cin gönderme en eski metotlardan biridir. Eğer ki medyum çok güçlüyse her türlü cinin hakkından gelebilmekte ve onu hizmetine sokarak büyü yoluyla dilediği kişiye gönderebilmektedir. Elbette ki bunun da birçok kriterleri vardır.

Bu sebeple insanlar birisine cin göndermek istediklerinde daha doğrusu büyü yoluyla cin gönderme metodundan faydalanmak istediklerinde kesinlikle alanında uzman medyumlar ile çalışmanın yolunu aramalıdırlar. Bazen işlemler için başvuran insanlar Medyum Işılay Hanım, sizin de cinleriniz var mı gibi sorular sormaktadırlar. Büyü yoluyla cin gönderme konusunda öncelikli bilinmesi gereken hususları sıralamak gerekirse;

 • Gerçek medyumlar cinler ile irtibatlıdırlar ve gizli kuralları çiğnemedikçe cinlere karşı daima güçlüdürler.
 • Medyumların cinleri olabilir ya da olmayabilir. Burada bir medyumun cini olması onun o cini himayesine aldığı manasına da gelebilir.
 • Cinler normal insanların emirlerini uygulamayacaklardır. Çünkü onlarında bir varlık olduğunu ve düşünebildiklerini anlamanız gerekmektedir.
 • Büyü yoluyla cin gönderme konusunda başarılı olabilmek yalnızca büyünün sırlarını en üst seviyede bilen üstatlar için geçerlidir.
 • Bir medyum her türlü büyü işlemleri için cinlerden faydalanabilirken cinlerin de sınıf sınıf olduğunun altının çizilmesi gerekmektedir.

Tüm bu temel konuları anlamlandırmak ya da en azından anlayabilmek büyü yoluyla cin gönderme konusunun kavranabilmesi için çok önemlidir. Diğer yandan büyü yoluyla cin gönderilmesi bir çok farklı amaca hizmet edebilir.

Bazen korku vermek, bazen zarar vermek, bazen hasta etmek ve bazen de yardımcı olmak gibi amaçlar taşımaktadır. Bu sebeple insanların bir medyum ile irtibata geçtiklerinde büyü yoluyla cin gönderme hususunun ciddiyetini de kavramaları lazım gelmektedir. Çünkü cin medyum tarafından büyü yaptıran kişinin verdiği talimatları harfiyen uygulayacaktır.

Yorum Yap