1. Anasayfa
 2. Büyüler

Cin Kabileleri

Cin Kabileleri
Cin Kabileleri
0

Cin kabileleri hakkında Medyum Işılay hocadan merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Kabileler birbirlerinden çok farklı inanışlar ve yaşayış biçimleri ile insan oğlundan önce yaratılmıştır. Aynı insanlarda olduğu gibi birbirinden farklı türlerde yaşarlar.

Medyum bu hususta gözle görülemeyen kabileler ile iletişime geçerek isteklerinizin yerine getirilmesi için çalışmalar yürütür. Bazı çalışmalarında ateşten yaratılmış bu varlıklar ile kendi özel mistik güçlerini birleştirerek dileklerinizi yerine getirmektedir.

Daha etkili ve daha tesirli bir uygulama yapılmaktadır. En zorlu uygulamalarda bile gözle görülemeyen varlıklarla iletişime geçerek çeşitli kabileler ile amacınıza ulaştırır. Her amaç için medyumdan dileklerinizi istediğiniz şekillerde edebilirsiniz. Medyum bu hususta yöntemlerini gözle görülmeyen varlıklarla birlikte belirler.

Cin Kabileleri İsimleri Nedir?

Cin Kabileleri İsimleri Nedir?
Cin Kabileleri İsimleri Nedir?

Cin kabileleri isimleri nedir derseniz çok farklı isimlerle anılır. Her kabile de birden farklı inanç ya da yaşayış tarzı vardır.

Genel anlamda isimleri görünüşleriyle ve karakterleriyle bilinir. Ayrıca bazı kaynaklarda geçen çeşitli isimler her birinin farklı şekillerde göründüğünü bildirir. Bunun yanında kabilelerin isimleri onların yaşam tarzlarını ve karakterlerini ortaya koymaktadır.

Her kabilenin farklı isim ile anılması birbirlerinden ayrılan en ortak özelliklerinden biridir. Her kabile birbirleriyle olan ilişkilerinde aynı insanoğlu gibi davranışlar gösterebilir. Aynı insanlar gibi farklı ırk ve farklı dillere sahiptirler.

Yazı Arası Banner

Cin Kabileleri Kaça Ayrılır?

Cin Kabileleri Kaça Ayrılır?
Cin Kabileleri Kaça Ayrılır?

Cin kabileleri kaça ayrılır araştırıldığında birden fazla sınıfa ayrılabilir. Yaşayış tarzına göre, inanca göre, görünüşe göre, yaptıkları işlere göre birbirlerinden farklıdırlar. Ayrıca her birinin amacı bulunur.

Birçok farklı amaçlar doğrultusunda kabileler bazı konularda ortak olsa da genel anlamda bakıldığında birbirlerinden çok farklıdırlar. Genellikle ortak olduğu noktalar ateşten yaratılmalarıdır.

Gözle görülemeyen varlıklar insan olduğundan önce yaratılmış ve insanoğlu ile birlikte ortaklaşa yaşarlar. İnsanların yaşadığı yerlerde yaşamlarını sürdürebilirler.

Bazı cin kabileleri şu şekildedir:

 • Gül
 • Ammar
 • Betr
 • Ervah
 • Dasim
 • Amir
 • Demon
 • Hazep
 • Lietli
 • İfrit
 • Musabbar
 • Mesit
 • Zellenbur

Cin Kabileleri ile İletişime Geçen Medyumlar

Cin Kabileleri ile İletişime Geçen Medyumlar
Cin Kabileleri ile İletişime Geçen Medyumlar

Cin kabileleri ile iletişime geçen medyumlar bazı mistik güçlerini kullanır. Her medyumun iletişim yöntemi birbirinden farklı olabilir. Çünkü iletişime geçilmek istenen kabilenin özellikleri birbirinden ayrıdır.

Medyum çok uzun seneler tecrübe edindiği bazı eğitimler kapsamında en doğru iletişim yöntemini bulur. Ayrıca sadece eğitim almak yeterli değildir. Çünkü gerekli çalışmaların yapılabilmesi için sadece özel yeteceğe ve mistik güçlere ihtiyaç duyulur. Bu sebepten dolayı insan üstü güçlere sahip olan medyumlar iletişim kurmakta sorun yaşamaz.

Medyum kendine has geliştirdiği yöntemlerle büyü, ritüel ya da dualar kapsamında gözle görülemeyen varlıklarla iletişime geçer. Medyum iletişime geçerken mutlaka kendine özel uygulamalar yapar ve iletişimde daha doğru bir yöntem belirler. yöntemini belirlerken amacı doğrultusunda ki hedefinde gözle görülemeyen varlıklardan destek alır.

Cin Kabileleri Nerede Yaşar?

Cin Kabileleri Nerede Yaşar?
Cin Kabileleri Nerede Yaşar?

Cin kabileleri nerede yaşar diye bakıldığında yaşamlarını birçok farklı mekanda sürdürebilir. Yeryüzünde yaşayan türler bulunduğu gibi yer altında yaşayan kabilelerde vardır. Bunun yanında yaşam tarzları karakterlerini oluşturur.

Her kabilenin birbirinden farklı yaşam alanları vardır. İnsanlarla iç içe yaşayan kimseler aynı insanlar gibi doğar, yaşar ve ölürler. Yine insanlar gibi bazı duygulara sahiptirler. Kadın ve erkek cinsi olarak birbirlerinden ayrılabilirler. Bunun yanında kötü amaçlar ya da iyi amaçlar doğrultusunda bulunanları vardır.

Kısacası insanlar gibi düşünülmesi mümkündür. Sadece fark birbirlerinden farklı zamanlarda yaratılmaları ve insanların gözle görülmeyen varlıklarla arasındaki boyutsal farklıdır. İnsanlardan ayrı olarak farklı bir boyutta yaşarlar fakat her iki tür birbirini göremez.

İletişime geçmek için medyum gibi özel bir yeteneğe sahip olmak gerekir. Bunun dışında diğer yanlış yapılan uygulamalara güvenmeyerek sadece medyumdan bu hususta destek almanız gerekir.

Büyüler hakkında tüm bilgiler burada: https://medyumisilay.com/buyuler/

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir