1. Ana Sayfa
  2. Dualar

En İmkansızı Olduran Dua

En İmkansızı Olduran Dua
En İmkansızı Olduran Dua

En imkansızı olduran dua kısmet ve nazar duası olarak bilinen baht açıklığı duasının bir başka adıdır. Mukaddes ilimlerce yapılan en hayırlı duaların başında gelir.

İmkansızı olduran dua yapılan kişilerin her türlü işleri ve beraberliği yolunda gider, hayırlara vesile olur ve kişilerin yollarını açar. Şans duası kişilerde kötü etkiler yaşanması nedeniyle okunacaksa mutlaka işin uzmanı Medyum Işılay hocadan yardım istenmesi ve danışılması gerekir.

Olumsuz etkiler yaşayan kişilerin üzerinde mutlaka kötü etki sağlayan enerjiler neden olabilir. Bu enerjiler kötü niyetlerle yapılan büyülerin etkisiyle oluşur.

Kişilerin şanslarının açılması için öncelikle negatif etkiye neden olan büyülerin bozulması ve kişiye tesir etmemesi gerekir. Bu olumsuzluklar anca yapılacak bakım çalışmasında tespit edilebilir.

En İmkansızı Olduran Dua Nedir?

En İmkansızı Olduran Dua Nedir?
En İmkansızı Olduran Dua Nedir?

En imkansızı olduran dua nedir diye merak edenler en çok bu konuda araştırma yaparlar. Şans getiren dualar mukaddes ilimlerde yer alan hayır, iyilik ve kişiye uğur getiren dualardan oluşur. Şans duaları okundukça kişiler için vefkler oluşur.

Nurani görünmeyen varlıklar kişiyi korumak için görev alırlar ve kişinin etrafından iyilik kalkanı oluştururlar. Bu etkilerin bu kadar özellikli ve derinlikle sağlanabilmesi için uzman medyum hoca tarafından okunması ve kişiye niyet edilmesi gerekir.

Kudretli nefesle okunan dualar kişilere şans getirecek etkilerle örülü enerjileri oluşturur. Kişinin önündeki olumsuz etkiler ve özellikler yok olur. Kişiye etki eden olumsuz etkiler medyum hoca tarafından tek tek kaldırılarak kişinin bahtı açılır ve bahtı açık yolda hayırla ilerlemesi için kapıların açılması sağlanır.

En İmkansızı Olduran Dua Ne İşe Yarar?

En İmkansızı Olduran Dua Ne İşe Yarar?
En İmkansızı Olduran Dua Ne İşe Yarar?

En imkansızı olduran dua ne işe yarar kişilere tesir eder mi gibi sorular medyum hoca tarafından cevaplansa da etkisi ve tesiri halk arasında yaygın olarak bilinir.

İmkansızı olduran dua kişiye yapılan en hayırlı duaları, dilekleri ve niyetleri barındırır. Kişiler için olumlu etkiler ve enerjiler oluşturulur. İş hayatında, okul hayatında veya ilişkilerde okunan şans duaları kişilerin her türlü önünü ve bahtını açarak uğur getirir.

Olumsuz etkiler gene duaların mucizevi güçleriyle yok edilir. Kişilere etki eden negatif enerjiler de medyum hoca tarafından temizlenerek yerini olumlu enerjilerin alması sağlanır. Kişiler dua okuması tamamlanınca iç huzura ve feraha ulaşarak rahatlarlar.

En İmkansızı Olduran Dua Etkileri Nelerdir?

En İmkansızı Olduran Dua Etkileri Nelerdir?
En İmkansızı Olduran Dua Etkileri Nelerdir?

En imkansızı olduran dua etkileri Nelerdir kişilere nasıl tesirleri olur gibi konular en çok araştırılan konuların başında yer alır.

Bu duaların okuması yapılan kişide görülen etkiler:

  • Kişi iç huzura erer ve mutluluk hisseder.
  • Önünde hiçbir engel olmadığı düşüncesi rahatlatır ve kendine olan güveni artar.
  • İstediği hayırlı işlerin kapıları olumlu olarak açılır.
  • Kişi için önüne en hayırlı kısmetler çıkar.
  • İşleri kolaylaşır ve her işini zahmetsizce halleder.
  • Olumlu düşünceler kişiye umutlu bir hayat nasip eder.
  • Kişi işinde, çevresinde ve özel hayatında mutlu ve başarılı olur.

En İmkansızı Olduran Dua Nasıl Okunur?

En İmkansızı Olduran Dua Nasıl Okunur?
En İmkansızı Olduran Dua Nasıl Okunur?

En imkansızı olduran dua nasıl okunur hangi dualar hangi sırayla okunur, kaç günde etkili olur gibi soruların cevabını medyum hoca kişinin duruma göre belirler.

Kişiye yapılan bakım çalışması sonucunda kişinin üzerindeki negatif enerjiler temizlendikten sonra dua okumalarına başlanır. Şans duaları aksi belirlenmedikçe genel olarak 7 günde tamamlanır. Okunacak dualar Sümmes ebila, Ayetel Kürsi, Salatı Tefricite, Yasin-i Şerif ve özel Ledün ilmi dualarından oluşur.

Dua okuma sayıları ve sürelerini medyum hoca belirler. Evde okumalarla tamamlanan dualar ev okumaları mutlaka abdest alınarak yapılmalıdır. Kıbleye karşı içtenlikle niyet edilerek okumalara başlanır. Dua okunurken gönülden hayırlı olması dilenerek okunur.

Yorum Yap