1. Anasayfa
  2. Büyüler

Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtileri

Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtileri
Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtileri
0

Eşleri ayırmak için yapılan büyü belirtileri, insanlar üzerinde farklı sirayet edebilmektedir. Bunu yanında genel itibariyle değişik belirtileri bulunmaktadır.

Medyum Işılay, eşleri birbirinden ayırma büyülerini tespit ederek, bunları büyü ilmiyle bozmaktadır. Bu büyünün yapıldığına dair belirtiler söz konusuysa, iş boşanmaya kadar gidebilir.

Bu büyünün yapıldığını anlama noktasında, biraz bilgiye ihtiyaç duyulmaktadır. Hem büyünün yapıldığı zamanda bunu anlamak hem de etkilerini hemen kavramak zor olabilmektedir.

Yalnızca bir tarafa yapılmış olsa, anlaşılması bir nebze daha kolay olurdu denebilir. Bu büyü yapıldığında, her iki tarafta büyünün etkisi altında kalmaktadır. Zamanımızda etkin şekilde görülen ayırma büyülerinden biri olarak, çok büyük etkiler göstermektedir. Zamanında büyü bozma yapılması için de medyum desteği alınır.

Eşleri Ayırmak İçin Yapılan Büyü Belirtileri Nedir?

Eşleri ayırmak için yapılan büyü belirtileri nedir akıllardaki soru işaretlerinden biridir. Eşleri ayırmak için yapılan büyülerin belirtileri şu şekildedir;

  • Derin ve kuvvetli ilişki içindeki eşlerin birbirlerinden soğumaları
  • Eşlerin birbirlerine olan ilgilerinin, güvenlerinin ve sevgilerinin yavaş yavaş ya birden yok olması
  • Kişilerin hayatlarında olumsuzluk ve şansızlık yaşamaları ve bunların bir döngü haline gelmesi
  • Aileleriyle iyi ilişkiler içinde olan kişilerin, bu ilişkilerinin bozulması ve bunların çiftlerin arasını da açması

Üzerinizde ayırma büyüsü varsa ya da siz birine bu büyüyü yaptıysanız, aile ilişkilerinizin nasıl olduğunu anlamadan bozulması söz konusudur.

Yazı Arası Banner

Ayırma büyüsü bir anda etkisini göstermeyebilir ya da anında bu belirtiler görülebilir. Bu değişken bir durumdur ve medyum hoca size bu konuda en net yanıtı vermektedir.

Eşleri Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eşleri ayırma büyüsü nasıl yapılır? şeklindeki sorulara, kuralları öncelikle harfiyen yerine getirmek gerekir şeklinde yanıt verilebilir. Bunun için öncelikle hangi tür büyünün yapılacağına karar vermek önemlidir.

Kara büyü grubunda yer aldığı için, medyum hocadan olumlu ve olumsuz yönleri hakkında net bilginin alınması, daha doğru adım atmak adına faydalıdır.

Bu büyü aslında hüddam çağrılarak yapılmaktadır. Cinler ve şeytanlarla anlaşma yapılmaktadır. Büyü yapıldıktan sonra, mutlaka medyumun sözlerine riayet edilmektedir.

Uygulama domuz yağıyla yapılırsa, genelde çiftlerin eşyalarına domuz yağı sürülür. Bununla birlikte nasıl yapıldığı konusunda iyice araştırma ve medyum hocayla konuşma yapılmalıdır. Bu işin elbette profesyonel destek alınarak yapılması, inceliklerinin atlanmamasını sağlar. Sıradan insanların bunu yapması imkanlar dahilinde değildir.

Eşleri Ayırma Büyüsünün Etkileri

Eşleri ayırma büyüsünün etkileri, zannedildiği üzere hemen bakıldığında fark edilmemektedir. Mutlaka büyünün belirtileri görülmektedir ancak bakıp fark edilmesi için bir uzmana gerek duyulmaktadır. Büyüde kullanılan tılsım kendini fark ettirmeden çiftler üzerinde etki etmektedir. Bir süre sonra çiftler birbirinden soğumaya, hatta nefret edip tiksinmeye başlar. Büyünün etki süresi, her çift için aynı değildir.

Bu büyüyü yapan medyum, mutlaka işinin ehli ve büyü ilmine sahip olmalıdır. Aksi halde büyünün tutma olasılığı oldukça düşüktür. Belirtilen süre çerçevesinde, bu şekilde büyünün etkileri ortaya çıkmaya başlamaktadır.

Büyü kitaplarında var olan ve gizli ilimleri takip eden kişiler tarafından uygulanmaktadır. Her ayırma büyüsünün uygulanması, yapılırken kullanılan malzemeleri birbirinden farklıdır.

Eşleri Ayırma Büyüsü Ne İşe Yarar?

Eşleri ayırma büyüsü ne işe yarar? denildiğinde, bu gerçekleştirilirken herhangi bir erkek ya da kadın hedef alınabilmektedir. Bu konuda kişilerin evli oldukları kesinse, büyü yöntemlerine göre değerlendirme yapılır.

Bununla beraber faaliyetin uzaktan ayrıma büyüleri olduğu da anlaşılmaktadır. Bu konuda kadim kadim büyü kitaplarında yazan bilgiler, adım adım eksiksiz şekilde yerine getirildiğinde, amacına ulaşmaktadır.

İlişkileri oldukça yolunda giden çiftlerin ilişkilerini bozmak isteyenler olabilir. Çiftler arasındaki ilginin ve sevginin azalması, evlerde huzursuzluk yaşanması, bazı insanların işine gelmektedir.

Genel olarak evli çiftler arasındaki muhabbetin bozulması adına yapılmakta ve bunun önemi büyü yaptıran kişi için farklılık göstermektedir. Zaman içinde evlilikler bu büyüler sayesinde zarar görmektedir.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir