1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Evde Büyü

Evde büyü yapmak mümkün müdür? Evde büyü nereye saklanır? Üzerinde büyü olduğunu nasıl anlarsın? Evde büyü varsa nasıl bozulur? Evde büyü olması durumunda ne yapmak gerekmektedir? Evde büyü varsa bunun üstesinden gelmek mümkün müdür? Medyum Işılay Hoca evde büyü olaylarını nasıl ele almaktadır?

Evde Büyü

Evde büyü konusu genel bir bakış açısı ile ele alınması gereken bir konudur. Çünkü bu başlık altında ela aldığımızda evde büyü bulunmasından tutun da evde büyü yapmak mümkün mü sorusuna kadar bir çok fikir kafamızda canlanabilmektedir.

Evde büyü yapabilmek için bir kişinin medyum olmasından başka çare yoktur. Medyumluk ise kesin bir dille ifade etmek gerekirse icazet ve doğuştan gelen bir takım işaretler ile olmaktadır. Büyü yapmak için eve ihtiyaç yoktur. Yani evde büyü yapılabilir fakat bir büyünün gerçekleşebilmesi için kesinlikle yıldızname hesaplamaları ve belirlenen zaman aralığında belli başlı ritüellerin yapılması lazımdır.

Bu da özellikle medyumlar için sakinlik ve insanlardan uzak bir ortam ihtiyacını doğurmaktadır. Medyum Işılay olarak evde büyü konusunda bir çok kere yerinde bulunmuş ve direkt olarak işlemler yapmış birisiyim. Bu da evde büyü konusunun daha çok evde olan büyünün bozulması ile alakalı bir durum olduğu gerçeğini doğurmaktadır.

Evde büyü olması sonucunda bir çok sıkıntı ve problemler ardı ardına gelmekte, insanların hem kişisel hem de sosyal hayatlarına balta vurulmaktadır. Evde büyü yapmak ya da evde büyü olması konusunda hizmet alınacak kişiler kesinlikle uzman medyumlardır. Aksi halde evde bulunan bir büyü ya da vefk gibi işlemlere kendi müdahaleleriniz sonucunda başınıza gelecek olanlar sorunları hem daha da büyütecek hem de çözümü oldukça zor bir hale sokacaktır.

Evde büyü nereye saklanır?

Evde büyü nereye saklanır sorusuyla muhakkak ki medyumlar sıkça karşılaşmaktadır. Bu sebepten dolayı da insanlar içlerindeki şüphelerden kurtulmak adına araştırmalara girmekte ve evde büyü olma ihtimaline karşı internette okuduklarına ve bazı kimselerden duyduklarına göre hareketler etmektedirler.

Evde büyü nereye saklanır sorusu çok önemli bir soru olmakla birlikte bu büyüyü bulduğunuzu anlamak ise işin asıl kısmıdır. Medyum Işılay Hoca olarak işin mutfağında pişmiş bir medyum gözüyle ifade etmek isterim ki, bir büyünün yerini tespit etmeniz sizin o büyüyü görebilmeniz manasına gelmemektedir. Çünkü bazı büyüler domuz sidiği, ergen olmamış oğlan çocuğunun hamam suyu ve domuz yağı, mezar toprağı, büyü işlemi yapılarak elde edilen kül gibi maddelerden yapılmaktadır.

Bu da fiziki bir muska ya da benzeri işlem arayan sizlerin evde büyü nereye saklanır sorusuna karşılık bir şey bulamamanıza ve problemleri tekrar yaşamanıza sebep olmaktadır. Kısaca ifade etmek ve birkaçını sizlere sıralamak için evde büyü nereye saklanır sorusuna kısaca şöyle cevap verebiliriz;

  • İlk olarak bahçeli bir eviniz varsa bu bahçenin giriş kapılarının etraflarına, altlarına ya da çevrelerine saklanmış olabilir.
  • Evin kendi kapısının eşiğine ve ya pervaz aralarına büyü saklanma ihtimali olabilir.
  • Evinizde duvarlarınıza domuz yağı ile yapılan büyüler sürülmüş olabilir.
  • Saksılarınızın içlerine ölü toprağı ya da fiziki olarak bir büyü saklanmış olabilir.
  • Evin ulaşması zor kısımlarına ya da tavanlarınıza ve ya gardırop içlerine un, şeker, yumurta ve ya ceplerinize kül koyulmuş olabilir.
  • Elbise astarları ya da koltuk kılıflarının içlerine, yatağınızın altına ya da içlerine ve hatta profil aralarına büyü saklanmış olma ihtimali de vardır.

Üzerinde büyü olduğunu nasıl anlarsın?

Üzerinde büyü olduğunu nasıl anlarsın sorusu insanların en merak ettiği büyü hakkındaki sorulardan birisidir. Bir medyum olarak ifade etmem gerekirse yıldızı güçlü olan biri bile büyüye bir süre direnebilse de mutlaka teslim olmaktadır. Bu aşamada ilk yapılması gereken ise üzerinizdeki bu değişikliği bu tarif edilmez gücün ne olduğunu çözmektir.

Bu sebeple de büyü hakkında birazcık bilgisi olan insanlar hemen üzerinde büyü olduğunu nasıl anlarsın sorusuna cevap arama yoluna gitmekte bu konuda büyüden şüphelenmeyen kimseler de tıp yolunu deneseler de bir sonuca ulaşamamaktadırlar. Danışanlarımın “Medyum Işılay hocam, üzerinde büyü olduğunu nasıl anlarsın” sorusu işte tam da bu konumuza uygun bir cevaba ihtiyaç duymaktadır. Bir kimse büyünün ilk etkisine girdiğinde değişiklikleri fark edebilirse ve analiz yapabilirse bu konuyu iyi bir medyum ile aşabilmektedir.

Ancak eğer ki bu durumu fark edemez ve analiz yapamazsa büyü başladığı işi sonuçlandıracaktır. Peki tüm bu olayların dahilinde üzerinde büyü olduğunu nasıl anlarsın sorusuna nasıl cevap verilmelidir sorusu da gündeme gelmekte. Efendim ilk önce size yapılan büyüye göre farklı çapta değişik duygular yaşayacak olsanız bile ilk aşamada kulak çınlaması, sesler duyduğunu sanma, değişik rüyalar görüp bunu hatırlayamama ve sonrasında hatırlayacağınız uzun rüyalar görme, mide bulantısını bir süre yaşanmaktadır ki bu herkeste olmamaktadır, tanımlanamayan ve ilaçların çare olmadığı karın ağrıları olarak kendini göstermektedir.

Üzerinde büyü olduğunu nasıl anlarsın sorusu elbette ki çok geniş ve yapılmış olan büyüye göre incelenmesi gereken bir konudur. Bu sebeple de size hangi büyü yapıldığını anlamak için bizlere başvurmanızda ve büyü bakımı yaptırmanızda fayda olmaktadır.

Evde büyü varsa nasıl bozulur?

Evde büyü varsa nasıl bozulur da bizlere en çok gelen evde büyü ile ilgili soruların içindedir. Evde büyü varsa nasıl bozulur sorusu tabi ki de hangi büyünün olduğuna göre değişen bir cevap içermektedir. Öncelikle şu konuda bir açıklama yapmak gerekmektedir. Evde büyü varsa nasıl bozulur sorusuna sirke vs. gibi çözümler sunulmamaktadır.

Değerli danışanlarım öncelikle büyü bozulmalıdır. Büyü bozulmadan sirke ya da başka bir bakteri öldürücü madde kullanmak büyünün işleyişine belki de daha fazla yarar verebilir. Çünkü bazı büyüler vardır ki en tehlikeli doğa üstü güçler kullanılmakta ve bunlara sirke gibi maddeler hiçbir etki etmemektedir. Bu sebepten dolayı da akıllıca hareket ederek evdeki büyünün ne amaçla, kim tarafından, nerede ve ne zaman yapıldığı iyi öğrenilmeli daha sonrasında ise bu büyünün çözülmesi için gereken ritüeller yerine getirilmelidir.

Evde büyü varsa nasıl bozulur sorusu kadar bu büyülerin bozulmaları için yapılması gerekenler de önemlidir. Bu sebeple de Medyum Işılay Hoca olarak her zaman ifade ettiğim gibi ilk önce sorunun ne olduğu tespit edilip sorun iyi tanınmalıdır. Bir kimse medyum bile olsa bilinmeyen bir güçle nasıl savaşabilir? Bu sebeple ilk amaç her zaman büyünün ne maksatla yapıldığını öğrenmek ki bunun için de uzman bir medyum gerekmektedir.

Daha sonrasında ise aynı büyüyü tersine çevirmek ya da nötrlemek için belirli işlemler yapmaktır. Evde büyü varsa nasıl bozulur sorusunu soran kimseler büyü bozma işleminin de büyü yapmaktan daha tehlikeli ki bu medyum açısından da çok tehlikelidir ve daha zor olduğu bilinmelidir. Evde büyü varsa bunun hangi büyü olduğuna göre çareleri bulunarak olması gereken uygulamalar ile danışan ya da danışanlar bu beladan kurtarılmalıdır.

Yorum Yap