1. Ana Sayfa
  2. Ritüeller

Geri Getirme Ritüeli Nasıl Yapılır?


Geri getirme ritüeli nasıl yapılır, ne işe yarar? Sizi terk eden birini geri getirme ritüeli, ister sevgiliniz, eşiniz veya nişanlınız olsun, onları terk ettiklerine pişman edip size geri dönmelerine yardımcı olan bir ak büyü sınıfıdır.

Bu büyü, dünyada bağlama büyülerinden sonra en çok aranan ve talep edilen ikinci büyüdür. İki yıla kadar olan ayrılıklarda başarıyı garanti ettiği için çok seviliyor. Daha uzun ayrılıklarda başarı oranı düşer. Bu konuda uzman medyumlar en doğru cevabı verecektir.

Geri getirme ritüeli nedir?

Geri getirme ritüeli nedir soru çok sık gelmeye başladı. Bu ritüelin uygulanış biçimi olarak, birden fazla türü mevcuttur. Her bir türün özelliği, kendine özgü ritüelleri vardır. Bu makale, bu ritüellerin hepsini yüzeysel olarak anlatacak. Öncelikle, büyü yapılmadan önce bakım yapılması gerekir.

Bakım, kişi hakkında ad, anne adı, doğum tarihi gibi bilgileri ve işlem yapılacak kişi ya da kişilerin fotoğraflarını içerir. Bakım tamamlandıktan sonra, eğer kişiler üzerinde koruma yok ise işleme başlanır. İlk yöntem uzaktan büyüdür. Bu ritüelde, kişi bilgileri üzerinden, cinni varlıklar ile irtibata geçilir

İkinci yöntemimizde ise yedirip içirerek yapılan bir geri getirme ritüeli mevcut. Bunda, bireye medyum tarafından büyülenmiş yiyecek veya içecekler verilir ve bu da istenen sonuca ulaşmamızı sağlar. Ayrı kaldığınız kişiye doğrudan veya dolaylı olarak ulaşma şansınız varsa bu yöntemi seçmeniz önerilir.

Üçüncü yöntem de saç, deri, tırnak, kan gibi kişiye ait nesne veya eşyaların kullanıldığı bir tür uzaktan operasyondur. En büyük avantajı, fotoğrafla yapılana göre daha hızlı etki göstermesidir.

Geri getirme ritüeli belirtileri

Büyünün gerçekleştirilmesi ve etkilerinin yaşanması durumunda, kişi üzerinde dışardan gözlenebilen ve fark edilebilen değişimler meydana gelmektedir.

Kişinin rüyalarına girer, kulaklarında sesiniz çınlar, pişmanlık duyması, ayrılığın bir yanlış olduğunu anlaması, evlilik planları oluşturması, sizin sesinizi ve görüntünüzü göremeden yapamaması, her yerde sizi görmeye çalışması, cinsel anlamda başkasıyla birlikte olamaması, hayatını sizin üzerinize kurması bunlardan bazılarıdır.

Çoğu zaman fiziksel belirtilerde görülmesi gibi davranışlarda meydana gelir. Fiziksel belirtiler arasında ise iştah kapanması, baş dönmesi en bilindik olanlarıdır.

En hızlı Geri getirme ritüeli

Yedirme içirme yöntemi, en hızlı geri getirme ritüeli olarak bilinir. Bu, kişiye doğrudan tılsımlı yiyeceklerin yedirilmesi ya da içeceklerin içirilmesi ile sağlanır ve kişinin etkisini hemen almasını sağlar. Bu nedenle, bu ritüel en hızlı yöntem olarak kullanılır.

Geri getirme ritüeli bozulur mu?

Bu cevap, ritüelinizi gerçekleştirmek için seçtiğiniz medyuma bağlı olarak değişecektir. Büyü, birbirine zıt olan beyaz ve kara büyü olmak üzere iki kısma ayrılır. Ya bir beyaz büyü, bir kara büyü ile bozulabilir ya da tam tersi.

Bu durumda, doğru protokolleri takip eden bir medyumla çalışmak önemlidir. Büyünün bozulmaması için ritüel gizli tutulmalı ve ritüelin sonunda koruyucu bir kalkan konulmalıdır. Durum ne olursa olsun, bir büyünün bozulması asla %100 kesin değildir.

Yorum Yap