1. Ana Sayfa
  2. Büyü Bilgileri
  3. Harmura Büyüsü

Harmura Büyüsü

Harmura büyüsü etkili bir aşk büyüsüdür. Eşinizin artık sizinle ilgilenmediğiniz düşünüyorsanız veya ilişkinizin giderek zayıfladığını düşünüyorsanız Hamura büyüsü sorunlarınızı çözecektir. Uzun yıllardır Medyum Işılay tarafından Hamura büyüsü başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

featured

Harmura büyüsü, bir aşk büyüsüdür. Bir hamura büyüsü, iki insan arasında tekrar aşık olmanıza veya aşık olmanıza izin veren bir büyüdür. Bu, onu seven, seven ve ilgisini çekmeyen, bu durumdan yeterince acı çeken ve gideni döndürmek isteyenler için en etkili ve güçlü büyülerden biridir. Bu büyüyü yaptırmaya karar verdiyseniz Medyum Işılay sizin için tek doğru medyum olacaktır.

Her şeyden önce, yukarıda belirtilen önemli detay, büyünün etkisini ve yönünü etkiler. Psişik Işılay, hamura büyüsü için doğru soruları sorar, doğru soruları söyler. Ancak, vasıfsız atıcılar doğru parçaları tamir edemezlerse, açıklanan işlevlerden herhangi birini etkilerler. Bu yüzden, hamura büyüsü yapan biri, benzer özelliklere sahip olan bir başkasının sevgisini ve ilgisini kabul etmelidir.

Hamura celbi nedir?

Adınız, soyadınız, annenin adı, babanın adı, doğum tarihi gibi veriler harmura büyüsü ve celbi için çok önemlidir. Kişinin doğum zamanını bilmek bile, zarar gündemini daha etkili hale getirir. Medyum Işılay tarafından hazırlanan celblerin başarı oranı % 95’e ulaşır.

Ayrıca, bu celbin etki süresi 7 ila 15 gün arasındadır ve etkileri çok güçlüdür. Başka bir deyişle, büyüyü isteyen kişi, hedef kişiye istediğini yapmasını sağlayabilir. Psişik Işılay, mahkeme celbi için sadece bir bilgi parçasının yeterli olmadığını iddia eder.

Muska hazırlamak için karakterler doğru yere yazılmalı ve doğru yazılmalıdır. Türkçe’de olduğu gibi, bir mektuptaki bir değişiklik, farklı anlamlara sahip olduğu anlamına gelir ve bu anlamlar tüm etkisinde bir değişikliğe neden olur.

Hamura büyüsü nasıl yapılır?

Bu büyü, aşık olmaktan çok, sınırlanmaktan daha fazlası anlamına gelir ve tabiri caizse, büyünün altındaki kişi, büyüyü isteyen kişinin köpeği olur ve ne isterse onu yapar. Psişik Işılay, zor eşleri etkileyen sihir sayesinde birçok insanın evliliklerini kolayca yönetmeye başladığını söylemektedir. Psişik Işılay, öğretmenin kendisi bir harmura büyüsü yaptığında, bir hafta içinde belirtileri göstermeye başlayacağını söyler. Ayrıca, bu büyünün etkileri küçük olmasına rağmen hızlı bir şekilde hareket etmeye başlar ve büyüyü isteyen kişi kısa bir süre için istediğini elde eder. Medyum Işılay tarafından yapılan hamura büyüsü kolay kolay bozulmamaktadır.

Büyü etkisi altında olan bir kişi hayır demek için durur ve ilk başta reddeder. Bundan sonra, kişi arzularından vazgeçmez ve kademeli olarak yapmaya başlar. Ancak, bir süre sonra o kadar aşık olur ki, ondan bir şey talep etmesini sürekli olarak sevmesini ister. Arzularını yerine getirmek için onun yanında kalmaya başlar ve büyüyü ve ailesini gerektiren kişiye bağımlı hale gelir. Hamura büyüsü sadece aşk için etkili olduğu için, bu büyünün etkisini görmek isteyenler, diğer niyetlere benzemezler. Psişik Işılay, öğretmenin hamura büyüsüne yol açan diğer yetenekleri kullandığını ve başka amaçlar için büyü yaptığını söyler.

Hamura büyüleri nelerdir?

Zararlı büyü, etkili bir aşk büyüsüdür. Etkili olduğu için, görünüşte imkansız sevginin bir araya gelmesine bile izin verir. Ayrıca, harmura büyüsü etkili bir büyü olduğundan, büyüyü yaratan kullanıcının dışında kimseyi rahatsız edemez. Böylece uzun zamandır başardığı sevginin tadını çıkarabilirsiniz.

Bununla birlikte, zarar gündeminin, insanların bildiği ortak bir adla ilişkilendirmenin bir sevgi veya uygulama şekli olarak gösterilebilir. Çünkü amaç aynı ve sonuçları açısından birçok benzer uygulamanın bir adım önünde olduğunu söylüyorlar. İnsanların her zaman sevdikleriyle birlikte olmak ve onları hayatlarının geri kalanında görmek istemek, genellikle onları kaybetme korkusunu arttırır.

Hamura büyüsü ile aşık olmak

Zararlı büyü, etkili bir büyüdür, dolayısıyla sevginin mevcut organik enerjilerini bile önleyebilir. Bu nedenle, başkasına, hatta mutlu bir evliliğe aşık olan, isterse ona aşık olur. Hamura sihri aşıkta çok etkili olduğu için, onu yapacak kişi psişik olmalıdır. Aksi takdirde, büyüyü nasıl kurtaracağınızı bileceksiniz. Bundan sonra, aşkın enerjisinin aktığı bir insanın hayatında biri varsa, bu akışı durdurur. Böylece bir kişi hedefe ulaşır. Her şeyden önce, ünlü isimler ve sanatçılar uzun bir yıldızın doğuştan gelen enerjisine sahiptir.

Böylece, onlar gibi yüksek enerjili bir yıldızı olan birine âşık olurlar. Bunu yapmak için, deneysel bir ortam ve yüksek enerjili bir ortam olmalıdır. Ayrıca, enerji kontrolü, zihin kontrolü ve diğer insanların çakralarına nüfuz etme kabiliyeti yüksek olmalıdır. Tüm bunlara psişik bir zarar gelmesi, en ünlü isimlerin bile bir müşteriye aşık olmasına neden olabilir. Medyum Işılay ile yaptıracağınızın büyü uzun süre etkisini göstermektedir. Yalnız büyüyü yaptırsanız dahi sizin de gerçek hayatta bir emek harcamanız gerekecektir.

Bununla birlikte, büyü gündeminin, insanların bildiği ortak bir adla ilişkilendirmenin bir sevgi veya uygulama şekli olarak gösterilebilir. Çünkü amaç aynı ve sonuçları açısından birçok benzer uygulamanın bir adım önünde olduğunu söylüyorlar. İnsanların her zaman sevdikleriyle birlikte olmak ve onları hayatlarının geri kalanında görmek istemek, genellikle onları kaybetme korkusunu arttırır. Elbette, bu korku test edilmedi, ancak sevdiklerinizin kaybını önlemek için, farklı davranış veya uygulama türlerini deneyebilirsiniz. Bu uygulama, insanların eşleriyle iletişim kurmalarına, düşünceleriyle çok yakın ilişki kurmalarına ve yalnızca onlarla birlikte olmalarına olanak sağlar.

Hamura büyüsü özellikleri

Herkes büyülerin çok çeşitli olduğunu bilir. Büyülerin tasarımı ve kapsamları, büyünün amacına bağlı olarak değişir. Büyüler her zaman kötü niyetlerle yaratılmaz. İyi niyetlerle yapılmış olmalarına rağmen, dinimizde büyüler için yer yoktur ve onlar büyük günahların bazılarıdır. İnsanlar her şey için büyü yapabilir. Büyüler zaten bir enerji şeklidir ve insanları sihir amacıyla etkilerler. Tamamlanan büyüler arasında, aşk ve ilk büyüler en çok tercih edilenlerdir. Bir insan bunu kendine bağlanmak, sevdiği şeyi elde etmek için yapabilir ve aynı zamanda, sevgi ve bağlantı büyüleri, ayrılan kişiyi geri getirmek ya da tekrar aşık olmak için kullanılabilir.

Aşk ve bağ büyüleri de kendi içlerinde oldukça çeşitlidir. Zararlı büyü dediğimiz büyü onlardan biri; sevilen birini gözle bağlamak ve başkasının gözünü görmemek adına yaratılmış bir büyü. Hamura aşk büyüsü yetenekli bir büyüdür, her psişik bu büyüyü yapamaz, az bilinmesine rağmen, birçok aşk ve bağlayıcı büyüde daha etkilidir. Birçok insan bunun nasıl yapıldığını merak ediyor. Harmura büyüsü resimleri kullanılır ve sevilen kişinin anne ve babasının resimleri gerekir. Bu fotoğrafların yanı sıra isimleri de gerekiyor. Bir aşk büyüsü, sonuçta etkisini gösteren bir büyüdür ve bu büyüyü yapan öğretim üyesi sayısı, diğer aşk büyülerinden daha zor olan küçüktür. Bu büyü hemen etkili olabilir, ancak 2 veya 3 ay kadar sürebilir.

Harmura büyüsü, iki insan arasında sevgi ve mutluluk için yaratılmış bir büyüdür. Bu büyüyü oluştururken, resimlerin isimleri dışında birçok doğal taş kullanılıyor ve burada taşların seçimi önemli. Bu büyü yapıldığında, önce taş seçilir ve taş dua edildikten sonra tütsü yapılır. Bir dizi işlemden sonra, işlem zinciri sıcak güneşin ve ay ışığının altında beklemekle sona erer.

Yorum Yap

Yorum Yap