1. Ana Sayfa
  2. Büyü Bilgileri
  3. İp Büyüsü

İp Büyüsü

İp büyüsü işlemleri kara büyüler içinde en bilindik büyüler arasında yer almaktadır. Bu sebeple Medyum Işılay Hoca, sizlerden gelen ip büyüsü hakkındaki tüm soruları bu yazımızda cevapladı. İp büyüsü çeşitleri ve ip büyüsü ne amaçla yapılır gibi tüm soruların cevapları sizler için hazırladığımız yazımızda.

featured

İp büyüsü zannedildiği gibi bir büyü değildir. Kara büyü denildiğinde hem medyumlar hem de insanlar oldukça ciddi bir hal almaktadır. Çünkü kara büyüler oldukça tehlikeli fakat yapan medyum maharetli ise de mükemmel sonuçları olan büyülerdir. Medyum Işılay Hoca da kara büyüler ailesinden olan ip büyüsü konusunda en iyi medyumlar arasında gösterilir.

İp büyüsü aslında bir çeşit bağlama büyüsü olarak da tabir edilebilmektedir. Medyum Işılay Hanım, ip büyüsü ile hem aşk ve gönül ilişkilerinin düzenlenebileceğini hem de kısmet bağlama, rızık bağlama, erkeklik bağlama, idrar ya da sidik bağlama işlemlerinin ve bunlara benzer birçok büyünün de yapıldığını ifade etmektedir.

İp büyüsü nasıl anlaşılır?

Bir büyü yapıldığı andan itibaren yavaş yavaş kişinin her zerresine hem manen hem madden sirayet etmeye bağlar. Bu ruha ve bedene doğru olan yayılış esnasında birçok belirtiler ortaya çıkmaktadır. Medyum Işılay Hoca, bu konuda en merak edilen sorulardan birisinin de ip büyüsü nasıl anlaşılır sorusu olduğuna dikkat çekmektedir.

Kişiler ya geçmiş tecrübelerin aktarımı ya da şüpheleri doğrultusunda kendilere ya da tanıdıklarına ip büyüsü yapılıp yapılmadığını anlamak için ip büyüsü nasıl anlaşılır meselesini merak etmektedirler.

İp büyüsü aşk amaçlı mı yoksa zarar verme amaçlı mı yapıldığına göre farklı etkiler gösterir. Bilinen büyü belirtilerinin yanında hastalık olmadığı halde idrar esnasında zorlanma ve yanma, ani halüsinasyon gibi belirtilerde direk medyum Işılay Hocaya danışmanızda fayda vardır.

İp büyüsü çeşitleri

İp büyüleri kendi içinde çok fazla çeşide ayrılmıştır. Maksat manevi bir bağlama ya da bir organı işlevsiz kılma olduğu gibi, iyi ya da kötü amaçlara uygun olarak tasarlanabilir. Her durumda ip büyüsü çeşitleri kara büyülerdir. Medyum Işılay Hoca, kara büyü işlemlerinin kesinlikle iyi medyumlar tarafından yapılması ve bozulması gerektiğine sıkça değinmektedir.

Aksi durumlarda ip büyüsü çeşitleri çok tehlikeli olmaktadır. Medyum Işılay Hoca, saç ile yapılan ip büyülerinden tutun da düğüm büyüsü olarak da bilinen tüm büyülerin bir çeşit ip büyüsü olduğunu ifade ederken sizleri ip büyüsü çeşitleri hakkında uyarmaktadır.

İp büyüsü etkisini ne zaman gösterir?

İp büyüsü bilinen en tehlikeli büyüler arasında yer alır. Verdiği hasarlar kadar yaraları da çok fazladır. Bundan dolayı ip büyüsü ne zaman etkisinin gösterir şeklinde sorular gelmektedir. İnsanların ilgisini çeken bu kara büyü, bağlama büyüsü olarak kullanılmaktadır.

Medyum Işılay Hanım ip büyüsü işlemlerinin bağlama büyüsü olmasının yanında, karanlık yönlerinin de değerlendirilmesi gerektiğini, cinleri kontrol eden ve cinlerin çekindiği medyumlar ile çalışılmasını tavsiye etmektedir. İp büyüsü ne zaman etkisini gösterir sorusunun cevabı ise kişisel olarak değişmektedir. Sizler de bu sorunuza cevap alabilmek için hocamıza ulaşarak yardım alabilirisiniz.

11 düğüm büyüsü nedir?

Bağlama büyülerinin en etkililerinin başını çeken ip büyüsü farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Medyum Işılay Hoca, 11 düğüm büyüsü diye bilinen işlemin de bunlardan birisi olduğunu açıklamaktadır. Kara büyü sınıfındaki 11 düğüm büyüsü işlemi de ilişkileri yoluna sokmak amaçlı yapılan ve evlilikleri kurtaran, sevgililerin yardım butonu gibi bir büyüdür.

Medyum Işılay Hanım 11 düğüm büyüsü yardımıyla sayısız çifte ilişkilerini kurtarma ya da sevdiğine kavuşma fırsatı vermiştir. 11 düğüm büyüsü ve ip büyüsü ile merak ettikleriniz için Medyum Işılay ile irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap