1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Kara Büyü

Kara büyü nedir? En tehlikeli kara büyüler hangileridir? Kara büyü kitabı var mıdır? Kara büyü çeşitleri nelerdir? Kara büyü ile ilgili internette ve diğer bir çok kaynakta geçen ifadeler ne kadar doğrudur? Kara büyünün yapılışında cinler ve şeytanlar kullanılmakta mıdır? Kara büyü ile ilgili Medyum Işılay Hanım’ın ne gibi çalışmaları vardır. Tüm cevaplara makalede ulaşabilirsiniz.

Kara Büyü

Kara büyü aslında bizlere ismi ile büyünün hangi kısmında durduğunu ifade etmektedir. Özünde büyü karanlıkların içindeki sırları açığa bir şekilde vurma işlemi olması hasebiyle de kara büyünün neler yapabileceği oldukça nettir. Kara büyü ile hem olumlu görünen aşk büyüsü gibi işlemler yapılabilirken bir kişiyi ölüm yatağına düşürecek büyüler de yapılabilmektedir.

Bu sebeple kara büyü uygulamalarında kişiler kesinlikle aklını toparlayabilmeli, medyuma kendilerini net şekilde ifade edebilmeli ve ne istediklerini de çok iyi kavramalıdırlar. Kara büyü kesinlikle ve kesinlikle diğer büyülere benzememektedir. Bunun en büyük sebeplerinden birisi de büyünün özünün kara büyüden gelmesinin yanında cinler ve diğer doğa üstü canlıların kullanılmasından kaynaklanmaktadır.

Kara büyü ayrıca aşk büyüsü ve bağlama büyüsü gibi işlemleri içermesinin yanı sıra kötülük amaçlı yapılan ve insanların bir şekilde zarar görmesini sağlayan büyüler olarak bilinmektedirler. Kara büyü ile ilgili olarak kesinlikte dikkat edilmesi gereken hususların basında ise medyum ne talimat verirse ona uymak ve bu gibi büyülerin kurcalamamaktır. Özellikle bazı kimseler kara büyü bulduklarında ya da ellerindeki kara büyüyü yok etmek istediklerinde başkalarının aklına uyarak bu işlemleri yakmaya kalkmak, suya atmak ve gömmek gibi durumlara girişmektedirler.

Medyum Işılay Hoca olarak kara büyü hakkında en çok uyardığım konuların başında bu işlemlerin bir elemente göre tasarlandığını, ona uygun şekilde imha edilebilmesi için ilk önce büyünün bozulması sonra da ne yapılacağının bildirilmesi gerekmektedir. Aksi halde hiç de hesapta olmayan kötülüklerin yaşanma ihtimali çok fazladır.

En Tehlikeli Kara Büyüler

En tehlikeli kara büyüler denildiğinde insanların akıllarına ilk gelenler her zaman ölümle ve hastalıkla alakalı kara büyüler olduğu gibi ayırma büyüsü gibi aileyi parçalayan büyüler de gelmektedir. Fakat aslında kara büyü tehlikeli ya da en tehlikeli kara büyüler olarak anılması için kesinlikle yapılışındaki amaç ve niyet çok önemlidir. Misal verecek olursak bir aşk büyüsü de kara büyü olarak yapılabilmekte, hatta dünyanın görebileceği en tehlikeli kara büyü şeklinde de tasarlanabilmektedir.

Bunun en büyük sebeplerinden birisi de kara büyünün ilmini tamamen karanlık ilimlerin en acımasız noktalarından almasıyla alakalı bir durumdur. Danışanlarımın bir çoğu yıllar boyunca en tehlikeli kara büyüler konusunda bana danışmakta ve büyü bozma konusunda da son derece güvenmektedirler. En tehlikeli kara büyüler hakkında danışanlarımızın sorduğu “Medyum Işılay Hocam, en tehlikeli kara büyüler nasıl etki eder ” sorusu da sıkça gelmektedir.

Buradan maksatla yola çıktığımızda sizlere ifade etmek isterim ki en tehlikeli kara büyüler insana yapılış amacına göre etkilerde bulunmakta ve yapılırken ne gibi etkiler sunması isteniyorsa hepsi de ayarlanabilmektedir. En tehlikeli kara büyüler denildiğinde kişinin canının yanması daha ön plana çıksa da aslında bir çok kara büyüde maksat o kişiyi itibarsız hale getirmek ya da maddi zarar görmesini sağlamak olarak da karşımıza çıkıyor.

Kara büyü yaptıran kimse muhakkak bir sebebe sırtını dayadığı için yaptırdığı büyünün etkileri de karşı taraftan çektiği acı ve zarara göre değişebilmektedir. En tehlikeli kara büyüler de uzman bir medyum tarafından bozulabilir. Şahsım da başta olmak üzere bu konularda çalışmalar yürütmekte ve çözümler sunmaktayım.

Kara Büyü Kitabı

Kara büyü kitabı, tarihin en eski zamanlarından bu yana en şeytani ve en karanlık büyüleri içinde toplayan tüm kara büyü kitaplarına verilen bir ortak isim olarak tasvir edilebilir. Kara büyü kitabı denildiğinde bu herkesin çözemeyeceği, şifreli şekilde yazılmış, içindeki tarifler okunsa bile bilerek yanlış verilmiş bir kitap hayal edilmelidir.

Kara büyü kitabı ile ilgili olarak birçok insanın internetten ve ya sahaflardan bulduğu bir takım kitapları gerçek sanarak kullanmaya çalışması sonucunda bir çok insan durduk yere başını sıkıntıya sokmakta ve bu sebeple de canı yanacak hale gelmektedir. Kara büyü yaparken büyünün tutup tutmamasından daha önemli bir konu varsa o da bu büyünün kesinlikle ehli tarafından yapılması gerektiği gerçeğidir.

Kara büyü kitabı aldığını iddia eden bir çok kimse daha sonra bana ulaşarak “medyum Işılay Hanım, evimde yada başka yerde uyuyamaz oldum, dünyam başıma çöküyor” gibi şikayetlerde bulunmaktadırlar. Hal böyle olunca da cinlerin musallat olduğundan ve karanlık güçlerin kişiyi ele geçirmek ya da korkutmaya çalışmasından başka bir durum söz konusu olamamaktadır. Kara büyü kitabı sahte de olsa içlerinde geçen metinler cinler tarafından hedef olmanıza sebebiyet verebildiği gibi gerçek bir kara büyü kitabını dahi evinizde bulundurmak medyum olmayan ve bu konuda ilmi olmayan kişiler için kabusa dönüşebilir.

Hem sizin hem de ailenizin zarar görmemsi adını bu tür girişimlerden uzak durmak ve kara büyü kitabı hakkında merak edilenleri güvenilir medyumlar aracılığı ile öğrenmek en doğru tercih olacaktır. Özellikle de kara büyü kitabı hakkında en önemli konu bahsettiğimiz gibi şifreli ve karışık yazılıyor olmalarıdır.

Kara Büyü Çeşitleri

Kara büyü çeşitleri kesin bir ifade kullanmak gerekirse saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Hemen hemen her konu ile alakalı olarak kara büyü çeşitleri yapılması söz konusudur. Özellikle kırsal ve köy alanları ve dünyanın buna benzer birçok yerlerindeki kara büyü yapan büyücüler ile görüştüğümüzde insanların en basit konularda bile kara büyüden faydalanmak istediklerini de görmekteyiz.

Kara büyü çeşitleri ile ilgili olarak kimisi bir yüzük buldurmak için bile kara büyü yaptırabilmekte, kimisi de zarar gördüğü birisinin tabiri caizse sürünmesi için kara büyü işlemlerinin yapılmasını isteyebilmektedir. Medyum Işılay Hoca olarak kara büyü çeşitleri konusunda büyük araştırmalarım bulunduğu için bir kaçını sizlere sıralamakta fayda görmekteyim. Kısaca birkaçından bahsetmek gerekirse kara büyü çeşitleri;

  • Ölüm büyüsü : Yapıldığı zaman insanın ölüm döşeğine girmesini ve hastalıklarla kıvranmasını sağlayan bir büyüdür. Kesinlikle çok tehlikelidir ve herkesin bulaşmak istemediği türden bir büyüdür.
  • Papaz büyüsü: Bir çok çeşidi olan papaz büyüsü ile dilenilen her türlü büyü işlemini yerine getirmek mümkün kabul edilmektedir.
  • Mezar Büyüsü: Mezar büyüsü kara büyü çeşitleri içinde yine birinin ölümünü istemek için yapılan büyüler arasında yer alır.
  • Woodoo Büyüsü: Woodoo büyüsü daha çok Afrika kıtasında kullanılan ve yerel büyücüler sayesinde önce Amerika ve daha sonra Avrupa’ya da yayılan bir büyüdür. Bu büyü yapılan kişi woodoo bebeğine yapılacak olan her müdahaleden etkilenmekte ve büyük acılar çekebilmektedir.

Kara büyü çeşitleri yazımızın başında da bahsettiğimiz üzere saymakla bitmeyecek kadar fazladır. Ancak genel ihtiyaçlara cevaben yukarıda saydıklarım ve bunlara benzer kara büyü çeşitleri en çok istenilen büyüler içinde yer almaktadır. Ayrıca daha önce de bahsettiğim üzere aşk büyüsü ve bağlama büyüsü işlemleri de kara büyü yöntemleri ile hazırlanabilmektedir.

Yorum Yap