1. Ana Sayfa
  2. Büyü Bilgileri
  3. Karanfil büyüsü

Karanfil büyüsü

Medyum Işılay Hoca sizlerin en çok ilgisini çeken büyüler arasındaki karanfil büyüsünü bu yazımızda sizlere anlattı. Geri getirme büyüleri içinde etkili bir yere sahip olan karanfil büyüsünün çeşitleri ve uygulama ritüelleri hakkında merak ettiklerinizi yazımızda sizler için bir raya getirdik.

Karanfil Büyüsü
1

Karanfil büyüsü konusunda detay yazımızı istifadenize sunuyoruz. Medyum Işılay Hoca insanların bir çok istekleri olduğunu ve büyü ilminin de bu isteklere cevap verebilecek kabiliyette olduğunu her durumda anlatan medyumlardan birisidir. Karanfil büyüsü günümüzde biten ve başlayamayan ilişkilerin adeta bir kurtarıcısı gibidir. Medyum Işılay, kendisine başvuran bir çok kimsenin karanfil büyüsü işlemlerini evde deneyip ya başarısız olduğunu ya da cin uğramasına yakalandığı belirtmektedir. Medyum Işılay Hoca, karanfil büyüsünün bir çok farklı yöntemi olduğunu ve bunlardan birisinin de ihlas suresi ile yapılan ve Müslüman cinlerin kullanıldığı büyülerden olduğunu belirtmektir.

40 karanfile 40 ihlas okuyanlar

Karanfil büyüsü yapımında ihlas suresi okunduğunu daha önce Medyum Işılay Hanım belirtmişti. Ancak karanfil büyüsü yapımının birkaç yöntemi daha olduğunu da söylemeden geçmemek gerekmektedir. 40 karanfile 40 ihlas okuyanlar bu işlemin faydasını görebilmek için mutlaka Medyum Işılay Hocaya danışmalıdırlar. Çünkü hangi büyü ya da okuma olursa olsun sonuç almak ve cinlerin saldırısına uğramamak için iyi bir medyumdan yardım almak gerekmektedir. Hocamıza karanfil büyüsü için başvuran bir çok kimse 40 karanfile 40 ihlas okuyanlar gibi bir işlem yapılıp yapılmayacağını merak etmektedirler. Hocamız bu konuda her karanfil için kırk ihlas okunduğunu ve bunların tılsımlı sözler ile ateşte yakıldığını ifade etmektedir.

Karanfil büyüsünün etkisi sürer mi?

Medyum Işılay Hoca, karanfil büyüsü işlemlerinin de diğer büyüler gibi farklı süreler için yapılabileceğini anlatmakta. Hatta bazı kara büyü olarak tasarlanan karanfil büyüleri ömürlük olarak da tasarlanabilmektedir. Bu minvalde en çok sorulan karanfil büyüsünün etkisi bir ömür sürer mi sorusu da cevabını bulmuş oluyor. Medyum Işılay Hoca, karanfil büyüsü işleminin de diğer büyüler gibi kişiye özel bakımlar ile özel hesaplamalar yapılarak işleme alındığını belirtmektedir. Havas ilminden de faydalanılan karanfil büyüsü Müslüman cinlerin de kullanıldığı bir büyüdür. Karanfil büyüsünün etkisi bir ömür sürer mi sorusuna da verilecek tek cevap büyü yaptıranın isteğine ve kara büyü olarak yapılıp yapılmadığına bağlıdır.

Karanfil ile celb

Karanfil büyüsü işlemlerinde uygulanan bir diğer yöntem de celb işlemleridir. Medyum Işılay Hoca, karanfil ile celb işleminin yapılma sebebinin, giden kişiyi geri getirme ya da sevdiğiniz aşık olduğunuz kişiyi rüya ve telkinler ile size ısındırma amacı için yapıldığını belirtmektedir. Karanfil büyüsü işlemleri her ne kadar semavi yöntemler kullanılsa ve ihlas suresi gibi ayetler okunsa da cinler kullanıldığı için dikkatli olunması gerekmektedir. Karanfil ile celb işlemi yapılması için kesinlikle Medyum Işılay Hoca gibi en iyi medyumlar arasında yerini alan bir medyum ile çalışmak gerekir. Aksi takdirde Müslüman da olsa cinlerin mizaçları insanları rahatsız etmeye ve korkutmaya müsaittir.

Karanfil ile geri getirme

Karanfil büyüsü işlemlerinde ne kadar başarılı olduğu tartışmasız olan Medyum Işılay Hoca, karanfil büyüsünün geri getirme büyüsü olarak yapıldığını açıklamıştı. Bunun yanında karanfil ile geri getirme büyüsünün ne kadar dikkatli olunması gereken bir işlem olduğu da aşikardır. Cinler tüm büyü çeşitlerinde medyumların faydalandığı varlıklardır. Büyü yapma işlemini yapan kişi eğer medyum soyundan gelmeyen ve cinci hoca denilen kimseler ise tehlike çok daha büyüktür. Çünkü bu kimseler cinlerin ele geçirdiği ve kullandığı kimselerdir. Kendilerine bile faydası olmayan bu şahıslar karanfil ile geri getirme büyüsü işlemi yaparken sizleri cinlerin korku dünyasına çekerler. Ancak Medyum Işılay gibi gerçek medyumlar ise karanfil ile getir getirme büyüsü de olsa kara büyüde olsa sizi korur ve cinleri de hakimiyetine alabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap