1. Anasayfa
 2. Ritüeller

Kesin Tutan Ritüel

Kesin Tutan Ritüel
Kesin Tutan Ritüel
0

Kesin tutan ritüel nasıl yapılır, kim yapar, etkisi nedir, ne işe yarar gibi birçok soru merak ediliyor. Ritüeller kişilere direkt etki eden enerjilerin oluşturularak varlıkların ve tılsımların, mistik güçleri ve korumasında yapılan uygulamaların genel adıdır. Ritüeller de büyüler gibi kişilere direk etki eder ve evrenin bilinmeyen derin sırlarıyla kurgulanır.

Ritüellerde büyüler gibi ak ve kara grubunda simgelenir. Ak grubun ritüelleri iyilik, hayır, birleşme, umut, kısmet, muhabbet ve şans için yapılır.

Kara grubun ritüelleri genellikle kişilerin felaketi için yapılır, olumsuz etkiler, kötülük, ayrılık, başarısızlık, şansızlık ve kısmet bağlama gibi negatif etkiler içerir. Derim ilim bilgisine sahip Medyum Işılay Hoca tarafından gerçek usullerine göre gerçekleştirilir.

Ritüel Yapmak Nedir?

Ritüel yapmak nedir açıklaması çok kapsamlı ve derin bilgiler içerir. Kısaca ritüeller kişilerin istek ve dileklerinin yerine gelmesini sağlayacak enerjileri oluşturmak ve bu enerjilerin kişilere etki etmesi için bilinçaltlarına gönderilmesi şeklinde açıklanır.

Bilinçaltına gönderilen enerjiler kişilerin irade ve düşüncelerinin niyete göre şekillenmesini ve kişinin bu düşünceye uygun olarak hareket etmesini sağlar.

Ritüellerde de tıptı büyüler gibi çeşitli materyaller ve malzemeler kullanılır. Bu malzemeler ritüellerin çeşitlerine göre belirlenir. Ritüellerde makas, mum, sabun, kan, hayvan kanı veya parçaları, çeşitli bitki ve otlar, yağlar ve kokular, metaller gibi materyaller kullanılır.

Yazı Arası Banner

Bu malzemeler ritüelin yapılış şekline göre farklı şekillerde kullanılabilir. Bazı ritüellerde okunan dualardan muskalar oluşturulur. Kişi niyetine göre muskalara farklı uygulamalar yapılarak etki etmesi sağlanır.

Ritüel Ne İşe Yarar?

Ritüel ne işe yarar dendiğinde kişinin aklına gelebilecek her istek ve dileğin yerine gelmesi için uygulanır. Ritüellerin alanı çok geniştir.

Hem ak hem de kara grup olmak üzere olumlu veya olumsuz her yönden isteğin yerine gelmesi için uygulanır. Ritüellerin mutlaka işinin ehli, deneyimli ve üst düzey eğitim almış medyum hoca tarafından yapılması gerekir.

Ritüellerde büyüler gibi evde bilinçsiz ve eğitimsiz kişiler tarafından yapılamaz. İlim bilgisi olmadan sırlarla dolu ritüeller kişilere sıkıntı yaratabilir ve istemedikleri sonuçların yaşanmasına neden olabilir. Mutlaka uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Kesin Tutan Ritüellerin Etkileri Nelerdir?

Kesin tutan ritüellerin etkileri nelerdir yapıldığında kişilerde nasıl belirtiler gösterir gibi konular merak edilir. Ritüellerin yapımı tamamlandığında kişilerde görülen etkileri gruplara göre farklılıklar gösterir.

Ak grup ritüellerinin kişilerdeki etkileri:

 • Kişiler için hayırlı ve olumlu gelişmeler yaşanır.
 • Kişilerin işleri başarı ile sonuçlanır.
 • Sevdikleriyle kavuşur ve birlikte mutlu olurlar.
 • Hane içinde bolluk ve bereket yaşanır.
 • Kişilere huzur, selamet ve şifa getirir.
 • Sağlık, afiyet ve huzur yaşanır.

Kara grup ritüellerinin kişilerdeki etkileri:

 • Kişinin psikolojisi ve ruhsal dengesi bozulur
 • Kavgacı, aksi ve saldırgan olur
 • Sevdiklerinden ayrılır ve yalnız kalır
 • İşinde başarısızlıklar yaşar.
 • Borç batağına düşer iflas eder.
 • Hastalıklar ve çaresiz dertlere düşer.
 • Şansı ve kısmeti kapanır.
 • Herkesten her şeyden ihanete uğrar darbe yer.
 • Zayıf karakterler intihara sürüklenir.
 • Hayatı felaketlerle sonuçlanır.

Ritüeller Nasıl Uygulanır?

Ritüeller nasıl uygulanır konusu çok geniş ve çok çeşitlidir. Aynı büyüler gibi her ilme, her inanışa, her topluma göre farklı uygulamaları, her uygulamanın da kendi içinde ak ve kara etki grubu olarak ayrılan farklı çeşitleri bulunur.

Dünya genelinde binlerce türde ritüel çeşidi ve farklı uygulama şekilleri bulunur. Bunun kısa olarak tarifi de mümkün değildir. Birçok ritüel ilimlerde çok gizli sırlarla kaplıdır.

Sadece ilim bilgisine sahip özel medyumlar tarafından uygulanabilir. Ritüellerin nasıl yapıldığından ziyade etkisi ve yapan medyumun uzmanlığı önemlidir.

İlmi eğitimi olmayan kişiler yapılışını bilemez ve tam olarak uygulayamaz. Ritüelleri gerçek, deneyimli, alanında uzman medyum hoca yapabilir.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir