1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Kilit Büyüsü

Kilit büyüleri nelerdir? Medyumların içinde Kilit büyüsü uzmanı olan hangisidir? İnsanoğlu hem aydınlığın yalancı simasına kapılarak zayıf düşebilir hem de karanlığın içinde yolunu kaybedebilir. Her iki durumda da insan insandır.

Kilit Büyüsü

Kilit büyüsü işlemlerini en iyi kim yapar? Yaratılış ve fıtratının gereği yardıma ihtiyaç duyan, ne kadar güçlü görünse de duygusal olarak zayıf düşebilecek bir varlıktır. İnsanın karşılaştığı sorunların çözülemez hale gelmesi çöküşünün habercisidir.

Ancak yine pes etmeyen ve son umuduna sarılan insanın imdadına Medyum Işılay Hocamız gibi medyumlar yetişmektedirler. İnsanın yaşadığı birçok problemde başvurduğu medyumlardan en çok diledikleri şeyler büyüler ve büyülerin içerisinde de en çok tercih edilenler de kilit büyüleridir.

Kilit büyüsü nedir?

Kadim zamanlardan beridir yaşam döngüsünde yerini alan insanın hem fiziksel hem de duygusal ihtiyaçları sürekli olarak değişmekte ve bu döngüde zamanla insanın yıprandığı durumlar da ortaya çıkmaktadır. Böyle anlarında insanlar her zaman bir çare arayarak uyum sağlayabilmenin yollarına girmiştir. En büyük yardımlarını da medyumlar aracılığıyla alan insanın gizem dolu bu dünyada büyüyle haşır neşir olması da tabiatın kanunları arasındaki yerini almaktadır.

Kilit büyüsü olarak adlandırılan bu büyü çeşidi de insanların ihtiyaçlarına binaen değişik kalıplara girebilen ve doğası gereği de belirli kuralları içinde barındıran işlemlerdendir. Kilit büyüsü denildiğinde aslında çağrıştırdığı her şeyi yapabilme kabiliyetinde olan büyü çeşidi akla gelmektedir. Durumun ahvaline göre kişilerin kalplerini birbirine bağlama, insana özel bazı kötü vasıfları kilitleme, duruma göre ruhsal ve fiziksel olarak zarar derecesinde kullanılabilme özelliklerine sahip bir işlem türüdür.

Kilit büyüsü ve çeşitleri insanların taleplerine göre şekillendirilebilecek esnek yapıda olan büyülerdendir. Asıl amaç bir şeye kilit vurmak ve bir şeyi kullanılamayacak hale getirmek ya da birbirine bağlamak amacıyla kilitlemektir. Bu büyü çeşidi yapılırken bir adet kilit kullanılmakta ve yanında kullanılacak materyaller ise medyum tarafından uygulayacağı usullere göre belirlenmektedir. Genel olarak kadim büyü lisanlarının kullanıldığı bu işlem türünde doğaüstü varlıklardan cinler de kullanılmaktadır.

Bundan mütevellit bu tarz bir işlemin kulaktan duyma ve tarifler ile evde tek başına yapılmaya kalkışılması büyük zararlar verebilmektedir. Kilit büyüsü yaptırmak için özellikle ehil bir medyum tercih edilmelidir. Medyum Işılay kilit büyüsü ve çeşitlerinde tanınmış medyumlardandır.

Kilit büyüsü ile aşık etme

Bu tarz büyüler oldukça etkili oldukları ve büyünün gizemli dünyasından bir cüz oldukları için oldukça önem arz etmektedirler. Esasen her büyü çeşidi de gerek tılsım olsun gerek türevleri olsun çok incelikli konulardır. İnsanların en merak ettikleri ve Medyum Işılay’a danıştıkları konulardan biri de kilit büyüsünün aşık etme etkisinin olup olmadığıdır. Bilinen odur ki kilit büyüsü yüksek bir sadakate ulaştıracak seviyede aşık etme işlemlerinde kullanılabilir.

Bu tarz istekler ile medyumlara başvuran kişiler bunların sebep ve sonuç analizlerini iyi yapmalıdırlar. Aşk amacıyla yapılan kilit büyüleri tesiri kuvvetli ve kalıcı büyüler sınıfına girmektedir. Bu tarz bir büyü ile küllenen bir aşk yeniden alevlenebilir, ayrılan sevgililer yeniden kavuşabilir, yıkılan yuvalar yeniden kurulabilir ve sevdiğiniz kişiye hayatınızın aşkına sonsuza dek kavuşabilirisiniz. Burada kararı verecek olan kişi kilit büyüsü ile aşık etme işlemini yaptıracak olan kişidir.

Medyumlar büyü konusunda insanları bilgilendiren ama onları yönlendirmekten sakınan kimselerdir. Hür iradeleri ile insanların aldıkları kararlarda onlara çözümler sunmaktadırlar. Özellikle kadınların eşlerine yaptırdığı bu kilit büyüsü ile aşık etme işlemi kesin verdiği sonuçları ile oldukça tesirli ve sorunsuz işleyen bir büyü çeşididir. Maksat iki kalbi yakınlaştırarak birbirleri olmadan yapamaz bir halde tutkuyla ve aşkla bağlanmalarını sağlamaktır.

Mezarda kilit büyüsü

Mezarda kilit büyüsü diye anılan işlem kilit büyüsünün en dikkat edilmesi ve ne istendiğinin iyi kavranması gereken türlerinden birisidir. Bu işlem aslında çok fazla kullanılan bir işlem olmasa da insanların değişik sebeplerden ötürü kullandıkları işlemlerin başında gelmektedir. Bu işlemin birçok kritik noktası ve özelliği bulunmaktadır. Öncelikle bilinmesi gereken ilk şey mezarda kilit büyüsü uygulamasıyla verilebilecek zararın boyutunun ne olacağıdır.

Daha sonra ise bu işlem için gerekli materyallerin toplanması ve uygulamayı yapacak medyum tarafından bilgilerin işlenerek efsunlanması işlemi gelmektedir. Bu işlemde de diğer kilit büyülerinde olduğu gibi cinler kullanılmaktadır. Ancak bu işlemin etkileri de hesaba katıldığında kullanılan cinler cin kabilelerinin en güçlülerinden esir edilerek kullanılması zorunludur. Bilinmelidir ki cinler her yerde ve her ortamda olsalar da onların da içlerinde değişik cinsleri ve kabileleri bulunmaktadır.

Bu işlemlerin hepsi de tercih edilen özelliklerdeki kilide uygulandıktan sonra bu kilidin anahtarı da kendisi de tarife uygun olarak farklı mezarlara gömülmekte yada saklanmaktadır. Bu işlem sonucunda kilit büyüsünün yapıldığı kişide yapılan uygulamaya göre değişik hastalılar, tanımlanamayan ağrı ve hezeyanlar sık sık ve gözü açıkken görülen korkunç hayaller zuhur etmeye başlar.

Doğal sürecinde akıl sağlığını yitirmeye ve yapılan işleme göre hayatını kaybettirmeye kadar gittiği de görülmektedir. Bu işlemlerin yapılması da bozulması da imkansız değilse de çok zordur. Bu yüzden Medyum Işılay gibi birisinden yardım almanız gerekmektedir. Bu tarz işlemleri evde tek başına yapmaya kalkmak tüm belaların sizin üzerine dönmesine sebebiyet vereceğinden ötürü çok tehlikelidir.

Kilit büyüsü bozulur mu?

Değerli okurumuz öncelikle bilmeniz gereken şudur ki bozulamayacak hiçbir büyü sihir yoktur. Her birisi bozulabilir ve etkisi kaldırılabilir. Bazı durumlarda kalıcı hasarlar da verebilecek olan bu büyülerin bozulabilmesi için ehil bir medyumdan yardım alınması kesinlikle ve kati surette gereklidir. Herhangi bir hacı hocadan ya da üfürükçülerden yardım dilemek sizlerin de o kişilerin de sonunu getirecek felaketlere kapı aralayabilmektedir. Bundan ötürü Medyum Işılay Hocamız sizlere kilit büyüsünün bozulması konusunda büyük yardımlar vermektedir.

Kilit büyüsü denilen işlem hem karmaşık hem de meşakkatlidir. Bu yüzden bozulması çok zor olsa da imkansız da değildir. Fakat en dikkat edilmesi lazım gelen yeri ise büyüyü bozacak olan medyumun bu işin uzamanı olmasıdır. Bilinmesi gerekir ki bu işi yapamayan birisi asla bozmayı da bilmemektedir. Bu konularda yardım almadan tek başına semavi kaynaklar ya da dualarla bile olsa işi çözmeye çalışmak keskin sirke küpüne zarar misali sizlerin derdini kat be kat arttırmaktan başka bir şey yapmayacaktır.

Kilit büyüsü kesin tutar mı?

Kilit büyüleri sonucun garanti olarak görüldüğü işlemlerdir. Elbette ki çıkabilecek aksaklıklar, yanlış bilgiler ya da işlemin uygulanmasında doğabilecek aksaklıklar göz önüne alınmalıdır. Bunların dışında gözü kara birisi bozmaya kalkana kadar bu işlem sorunsuz işlemeye devam etmektedir. Bu işlemin güvenliğini sağlamak ve korumak adına ise ifritlerden faydalanıldığını da sizler ile paylaşmıştık.

Sonuç olarak sizlerle paylaştığımız tüm bu bilgiler ve veriler ışığında kilit büyüsünün hafife alınmaması gerektiğini, kesin ve tutarlı bir işlem olduğunu, tercihlere ve duruma göre şekil verilebilecek esnek yapıda olduğunu sizlerle paylaştık. Medyum Işılay Hocamızın da bizlere olan katkılarıyla derlediğimiz bu bilgilerin faydalı olduğunu düşünüyoruz.

Ancak her zaman dediğimiz gibi her işin bir ehli vardır ve büyü konularında ehil olan söz sahibi olan medyumlardır. Bu konularda atacağınız her adımda yanınızda ehil bir medyum olması sizlerin gerek akıl sağlığınız açısında gerek beden sağlığı açısından faydanıza olduğunu da belirmek isteriz.

Yorum Yap