1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Kısmet Kapalılığı

Dünyada erkekler ya da kadınlarda kısmetin bağlı olması durumu söz konusu olabilmektedir. Kişinin eğer ki kısmeti kapalı ise evlenme ya da ilişki yaşama konusunda sorunlar yaşar. Kısmetin kapalı olması, insanların hayatında çoğu şeyin ters gidiyor olması şeklinde de yorumlanır.  İş hayatı, evlilik hayatı birçok konuda sıkıntılar çıkar. Medyum Işılay Hanım, bu bağlamda sizlere kısmet kapalılığı ile alakalı olarak önemli bilgileri aktaracaktır.

Kısmet Kapalılığı

Kısmet kapalılığı nedir, kısmeti kapalı olan insanlar neler yaşar gibi sorular, uzun zamandır merak ediliyor. Kısmet kapalılığının ana nedeni büyülerdir. Büyü etkisi altına kalan kişinin kısmetinin kapalı olması söz konusu olur. Aynı zamanda bazen doğuştan kişinin kısmeti kapalı olabilir. Bu noktada yapılması gereken ise iyi bir medyum Hocadan yardım istemektir. Fakat her türlü olumsuzluk için kısmet yorumunu yapmak da doğru olmaz. Eğer kişi bu şekilde bir bilinç ile hareket ederse tüm sorumluluğu üzerinden atma eğilimi gösterebilir.

Kısmet kapalılığı beraberinde neler getirir merak edilir önemli bir soru olarak dikkat çekiyor. İnsanlar kısmet kapama büyüsüne ya da nazar büyüsü gibi olumsuz büyülere maruz kalmış ise, beraberinde birçok sorun karşısına çıkar. Çeşitli belirtiler ile kısmet kapalılığı anlaşılır. Kişi kendinde büyü olduğunu anlayamadığı için daha çok çevresi tarafından anlaşılması söz konusu olacaktır.

  • Kişinin kısmeti kapalı ise evlenemez. Evlilik hayali kursa dahi bu mümkün olmaz.
  • İşleri yolunda gitmez. İş hayatında başarılı olamaz ya da iş bulamaz.
  • Derslerinde başarısız olur.

Kısmet kapalılığı kendini daha çok karşılıklı ilişkilerde göstermektedir. Kişinin evlilik hayalinin önüne geçen bir durumdur. Aynı zamanda uzun süreli ilişki yapamazlar. Bu da onların hayatlarını direkt olarak etkiler. Güvenilmez kişiler olarak düşünülürler.

Kısmeti kapatan şeyler

Kısmeti kapatan şeyler de eski zamanlarda beri merak edilen bir konudur. Özellikle bu konuda nazar üzerinde çok durulmuştur. Nazar etkisi altında olduğu düşünülen kişinin aynı şekilde kısmeti de kapalı olur.  Kısmeti açmak için etkili yöntemlerin başında dualar ve büyüler gelir.

Kısmet kapalılığı sonrasında kısmeti açmak için, büyü ya da duaya maruz kalan kişinin neler yapacağı son derece önemlidir. Kısmeti kapalı olan kişiler, eğer kısa süre içinde açmayı başarırsa dileklerine ulaşmaları da çok kısa süre sürer. Burada önemli olan nokta kişinin ne hissettiğidir. Kısmeti kapalı ise kişi bunu takıntı haline getirebilir. Takıntı haline gelmesi ise, kişide sürekli olarak bir mutsuzluk ve özgüven kaybına neden olur.

Kısmeti açmak için yapılması gerekenler, eski zamanlardan bu yana merak edilmektedir. En başta, dua ve büyülerin kısmeti açma noktasında çok etkili yöntemler olduğunu söylemek gerekir. Dua okumanın sadece kısmet açmak değil daha birçok anlamda etkisi olduğu da bilinen önemli bir gerçektir.

Kısmet kapalılığı için okunacak dualar

Kısmet kapanıklığı için okunacak dualar, kısmeti kapalı olan kişinin hayırlı bir kısmete ulaşmasını sağlar. Kısmetin kapalı olması nedir, kısmeti kapalı olan kişi neler hisseder ve buna benzer merak edilen çok fazla konu başlığı vardır. İlk olarak eğer kısmeti kapalı ise kişi evlenme konusunda sürekli olarak sorunlar yaşar. Karşısına asla hayırlı bir kişi çıkmaz. Evli ise boşanır.

Kısmeti kapalı olan kişilerin okuması gereken pek çok dua vardır. Dualar her zaman değil belli başlı zaman dilimlerinde okunmalıdır. Aksi halde tesir güçleri yüksek olmaz. Duaların ne zaman ve hangi şartlar altında okunduğu konuları çok önemlidir. Yazımız, sizlere bu noktada bilgi veren içerikleri kapsar.

Kapalı olan kısmeti açmak için neler yapılması gerektiği konusuna sizler için değineceğiz. Kısmet kapalı olması insanların çok büyük bir bölümünde karşımıza çıkan bir durumdur. İnsanların nasipleri belli dönemlerde kapalı olmuş olabilir. Aynı zamanda doğuştan kısmeti kapalı olan kişiler de vardır. Tam olarak bu yazımızda, kısmetiniz kapalı ise neler yapmanız gerektiğine değineceğiz.

Kısmeti kapalı olan kişi neye elini atsa o işte başarılı olamaz. Örnek olarak iş kursa iş hayatı başarısızlık içinde geçer. Evlenmek istese evlenecek birini bulamaz. Okul hayatında başarılı olamaz. Kısmetin kapalı olması kişinin özgüvenin eksilmesine neden olur. Psikolojik anlamda çok ağır bir yük anlamına gelmektedir. Bu yükten kurtulmak için neler yapılması gerektiği önemli bir konu başlığıdır.

Kısmet kapalılığının söz konusu olduğu pek çok farklı konu başlığı olabilir. Bazı insanlar özel hayatlarında bahtsız olduklarını söyler. Bazı kişiler hiç arkadaşı olmamasından yakınır. Bazıları ise karşı cins ile ilişki kurma konusunda başarısız olduklarını ifade eder. Eğer bu gelip geçici bir dönem oluyorsa kısmet kapalılığı olmayabilir. Fakat genel bir durum söz konusu ise kısmet kapalı olması söz konusu olabilir.

Evlilik kısmeti nasıl açılır?

Evlilik kısmeti nasıl açılır sorusu da evlenmek isteyen ama bir türlü muradına eremeyen kişilerin merak ettiği konuların başında geliyor. Evlilik çağına gelen kişi bir aile kurma özlemi ile yanar tutuşur. Fakat bazı kişiler bu özlemlerine karşın evlenemeyebilir. Her daim bir aksilik çıkar ve bunun üstesinden gelmek mümkün olmaz.

Evlilik için kısmetli olmak isteyen kişi, bu konuda dileklerini ve isteklerini her konuda olduğu gibi sadece Allah’a iletmelidir. Allah dilek ve istekleri karşılamak için iyi niyet ve saf duygular beslemenizi ister. Kişinin iç dünyası ne kadar temiz olursa dış dünyasına da aynı temizlik her an yansır.

Evlilik, daha önce de ifade ettiğimiz gibi aile kavramını oluşturan temel yapıdır. Kişi evlenmek ve mutlu bir yuva kurmak istiyorsa kısmetinin açık olması gerektiği gerçeği vardır. Kısmeti kapalı olan kişi evlilik hayatında ve iş hayatında beklediği mutluluk ile asla karşı karşıya gelemez. Bu da önde önemli oranda bir özgüven kaybı yaşatır. Özgüven kaybı yaşayan kişinin hayatının belli süreçlerinde mutlu olması söz konusu olmaz.

Kısmet açma duaları nelerdir, kısmet açmak için okunacak dualar hangileridir ve birçok konu için bilgi almak isterseniz sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Büyü ile kısmet kapanır mı?

Kısmet bağlılığı nedir, büyü ile kısmet kapamak söz konusu mudur? Kısmet kapamak için neler yapmak gerekir ve benzeri konular her zaman merak edilmiş ve tartışmaya mahal vermiştir. İslam dinine inanan kişilerin kısmet konusunda büyük hassasiyetleri vardır. Aynı zamanda nazar gibi etkenler de insan hayatında tehlikeli süreçlere neden olabilir.

Büyü ile kısmet kapanır mı sorusu da kısmeti kapalı olan kişinin bunun nedenini aradığı bir soru olarak karşımıza çıkar. Büyüler sadece ak büyüler değildir. Aynı zamanda kısmet kapama gibi işleve sahip olan büyüleri de yakından irdelemek çok önem taşır. Büyülerin etkileri ve diğer seçenekleri sitemiz sürekli olarak güncellemeye gidiyor.

Kısmeti kapalı olan kişiler hayatlarında her daim bir sorun ile karşılaşma potansiyeline sahiptir. Bu sorunun nereden geldiği temelinde ne olduğu değişkenler taşıyabilir. Kısmetin kapalı olması ile alakalı olarak ana nedenin daha çok cin ve şeytan gibi varlıklar olduğunu söylemek lazım. Bu varlıklar her zaman varlar ve insanlar üzerinde etkileri hiçbir zaman geçmedi. Büyü ve benzeri konu başlıklarında bu anlamda inceleme yapmak çok önemlidir.

Kısmeti kapalı olan kişiler hakkında sitemizde çok sayıda yorum ve içerik yer alıyor. Yapılan yorumları okumanız halinde nasıl bir yol haritası çizmeniz gerektiğini anlamanız söz konusu oluyor. İnsanların iç huzuru sağlama ve mutlu olma sürecinde kısmetinin kapalı olması çok önleyici olabilir.

Kısmet açık olan kişi ile kapalı olan kişiyi karşılaştırdığımız zaman net bir şekilde fark ortaya çıkar. İnsanlar hayata geliş amaçlarından biri üremektir. Üremek için ise, evlilik şartı vardır. Evlilik sonrasında huzurun sağlanması mümkün olabilir. Ama bunun için de kişinin kendinden ödün vermesi bazen gerekir.

Kısmet kapalılığı neden olur?

Kısmet kapalılığı cin ve şeytan güçlerinin etkisi ile olur. Dua ve büyüler sayesinde kişiye cin musallat olursa, bu durum kısmet kapalılığı gibi sonucu ortaya çıkartabilir. Önemli olan daha önce de ifade ettiğimiz gibi bu sürecin devam etmemesi için gerekli olanı yapmaktır.

Kısmet kapalı olan kişi bunu düzeltmek için birtakım girişimlerde bulunabilir. Bunlar arasında Medyum Işılay Hoca’dan yardım almak da vardır. Hocamız yol gösterici bir kişiliktir. Aklınıza takılan sorun her ne olursa olsun yanıt vermek ister. Sorulara verdiği yanıtlar çözüm önerileri sunar. Kısmet kapalılığı ile alakalı olarak çözüm öneri çok sık aranmaktadır.

Kısmet bağlılığı olarak da bilinen durum insan hayatında çok kötü sonuçlar ortaya çıkarabilirken, aynı zamanda mutsuzluğun asıl kaynağı da olabilir. İnsan, başka bir etken ve nedenden dolayı kendini mutlu hissedemiyorsa başkalarını suçlamaya başlar. Fakat aslında ortada bir suç yoktur. Sadece kısmet bağlılığı gibi bir durum söz konusudur. Bunu yenmek için ise, gerçek anlamda savaşmak gerekir.

Kısmet bağlılığı belirtileri

Kısmet bağlılığı belirtileri, kişinin kısmetinin bağlı olduğunu gösteren son derece önemli belirtilerdir. Bu belirtilerin bir medyum Hoca tarafından yorumlanması ve sonrasında buna uygun çözüm önerileri sunulması gerekir. Medyum Işılay Hoca, sahip olduğu bilgi birikimi ile sizlere yol gösterecektir. Hocamız gösterdiği yol sayesinde çözüm önerilerine ulaşmak daha basit olmaktadır.

İnsanların kısmetleri kapalı olursa, bunun üstesinden gelmek için manevi güç arayışı içinde olması doğal bir durumdur. Aradığımız güç bizi daha iyi hissettirir. Bazen gücün peşinde iken hatalı yollara da sapabiliriz. Kendimize doğru bir yol gösterici bulmanın da önemi buradan gelir. Medyum Hocaların bu noktada deneyimi olması sizler için önem arz eder.

Her insan kısmetli olarak dünyaya gelmez. Bazı insanlar bazı insanlara oranla çok daha kısmetlidir. Bu nedenle bir dengesizlik durumu her zaman için söz konusudur.  Bu düzenin değişmesi için kişinin arayışlarını doğru yöne çevirmesi gerekiyor. Büyü ve dua konuları da bizlere bu noktada yol gösterir.

Yorum Yap