1. Anasayfa
  2. Büyüler

Kısmeti Kapatan Şeyler

Kısmeti Kapatan Şeyler
Kısmeti Kapatan Şeyler
0

Kısmeti kapatan şeyler için Medyum Işılay ile görüşen ve bunun çözümü için bir şeyler yapmak isteyen pek çok kimse bulunmaktadır.

Kısmeti kapatan durumlar ise şöyledir:

  • Çevredeki kötü niyetli insanların ya da kötü enerjili insanlardan etkilenilmesi sonucunda kısmet kapanabilmektedir.
  • Birinin size karşı beddua etmesi de kısmet kapanmasının nedenlerinden birisidir.
  • Hak yolundan uzaklaşılması da kısmetin kapanmasına neden olmaktadır.
  • Kötü niyetli kimseler tarafından büyüye maruz kalmak kişinin kısmetini kapatmaktadır.

Bu tarz durumlar kişinin kısmetinin kapanmasına neden olmaktadır. Bunun sonucunda da ilişkiniz, evliliğiniz var ise olumsuz durumlar yaşayabilirsiniz.

Bunu anlamak için medyumunuzdan sizin için bakım yapmasını isteyebilirsiniz. Bu sayede işlemin çözümü için çalışabilmeniz mümkün hale gelmektedir.

Kısmet Kapanmasının Belirtileri

Kısmet kapanmasının belirtileri kendini aniden bozulan iş hayatı, ilişki hayatının alt üst olması, içsel sıkıntıların günlük hayatı aksatması, insan ilişkilerinde sorunlar yaşama, kişinin hayatında olan her şeyin olumsuzlaşmaya başlaması gibi durumlarla ortaya çıkmaktadır. Her durum kendini belirtiler ile açığa vermektedir.

Genel olarak herkesin hayatında bu tarz sorunlar olabilmektedir ve bunların hepsi illaki kısmet kapanmasından kaynaklanmamaktadır.

Yazı Arası Banner

Bazı uç durumlarda, nedensiz bir şekilde bu talihsizliklerin yaşanması kısmet kapanmasından kaynaklanabilmektedir. Kişinin bu belirtileri gördükten sonra bir medyuma danışması gerekmektedir.

Ardından da eğer kısmet kapanmasından kaynaklı ise bu problemin çözülmesi için medyumla birlikte çalışması gerekmektedir. Gerekli kurallara uyularak adımların uygulanması sonucunda kişinin kısmeti tekrar açılarak eski hayatına devam edebilmektedir.

Kısmet Kapama Büyüsü Belirtileri

Kısmet kapama büyüsü belirtileri epey çoktur. Etrafınızda bulunan kötü niyetli kimseler kısmet kapalılığı için size kısmet kapama büyüsü yaptırmış olabilmektedir.

Bunu anlamak için kısmet kapama büyüsü yapıldığının belirtileri olup olmadığını gözlemlemeniz gerekmektedir. Örneğin hayatınızda aniden sebepsiz değişimler yaşıyorsanız, kendinize olan özgüveniniz sebepsiz bir şekilde azalmışsa, işler yolunda giderken aniden olumsuz durumların içerisinde kendinizi bulduysanız bu durumlarda bir medyuma gitmeniz gerekmektedir.

Çünkü bu belirtiler büyü belirtisi olabilmektedir. Medyumunuzun size bakım yapmasının ardından sorunun ne olduğu anlaşılacaktır.

Sorun anlaşıldıktan sonra ise sorunu çözme aşamasına geçebilirsiniz. Medyumunuz bu konuda ilim sahibi bir kimse ise kısa süre içinde bu sorundan kurtulma imkânını yakalarsınız.

Kısmet Nasıl Açılır?

Kısmet nasıl açılır da sık sorulan sorular arasındaki yerini almaktadır. Bundan kaynaklı olarak da kısaca bu konuya nasıl çözüm bulacağınıza değineceğiz.

Kısmet açma için en sağlıklı yöntem işinin ehli bir medyuma danışarak onun söylediği adımları uygulamak olacaktır. Medyum sizin için uygun olan dua ve uygulama yöntemini uygulayarak kısa süre içerisinde eski rahat hayatınıza dönmenize olanak tanıyacaktır.

Kısmetin açılması için okunması gereken duaları medyum derin ilmi bilgisi ile ayrıntıları ile bilmektedir. Sizin için de bu duaları okuyarak sürecin sağlıklı bir şekilde atlatılmasına olanak tanıyacak ve kısmetin açılması için en etkili olan duaları okuyacaktır.

Kısmet Açmak İçin Dua Ne Zaman Okunmalı?

Kısmet açmak için dua ne zaman okunmalı derseniz, duanın daha etkili olması için yakında özel bir gün ya da gece bulunuyorsa o zaman okunması daha iyi olabilmektedir. Ancak yakın bir gün yok ise de herhangi bir zaman içerisinde okunmasında sakınca bulunmamaktadır.

Duaların okunması için mekân ve zamandan daha öncelikli olan durum inanarak ve samimi bir şekilde yapılmasıdır. Bunun haricinde mekân ya da zamanın dine uygunsuz yerler olması dışında çok fazla önemi yoktur.

Ancak yine de böyle daha iyi dua edebilecekseniz özel bir günü tercih edebilir ve bir cami ya da türbede dua etmeyi tercih edebilirsiniz.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir