1. Anasayfa
  2. Dualar

Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua

Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua
Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua
0

Kocanın karısına düşkün olması için dua için kesin sonuç alınması isteniyorsa Medyum Işılay Hoca tarafından duaların niyet edilmesi ve başlanması gerekir.

Medyum hoca kişilere bakım çalışması sonrasında en uygun olacak duaları, yöntemleri ve ritüelleri belirleyerek uygular. Dua okumaları medyum hoca tarafından başlatılır ve eşinin kendisine dönmesini isteyen eş tarafından evde son okumalar yapılarak tamamlanır.

Eşin dönmesi için okunan duaların tamamlanmasının ardından ayrılan ve terk eden eş geri döner. Terk eden sevgililer, aldatan ve kopan eşler, araları soğuyan sevgililer tarafından yapılan dua ritüeli eşlerin geri dönmesiyle sonuçlanır. Kısa sürede etki göstermesi medyumun ilmi bilgisi, kudreti ve güçlü nefesine bağlıdır.

Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua Nedir?

Kocanın karısına düşkün olması için dua nedir ne sonuç alınır ne yapılır, etkili midir gibi sorular en çok merak edilen konulardır.

Eşleri terk eden, eski sıcaklığı ve ilgisi kalmayan, uzaklaşan ve gittikçe kopan ilişkiler için mukaddes ilimlerde yapılan dua ritüellerine denir. Duanın etki ve gücü ilmin verdiği mukaddes faziletlerle sağlanır.

Güçlü kudrete sahip medyum hocanın kutsal nefesiyle okuduğu dualar tılsımları aktif ederek oluşan enerjilere yüklenir. Güçlü tesirlerle donatılan enerjiler kişinin bilinçaltına yönlendirilir, düşünceleri ve iradesi niyete göre hareket eder. Kişi eskisinden daha sıcak bir şekilde eşine düşkün ve sevgi dolu olur.

Yazı Arası Banner

Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua Belirtileri Nelerdir?

Kocanın karısına düşkün olması için dua belirtileri nelerdir ne gibi etkiler görülür, dua işlemini yaptıranlar ve yaptıracak olan kişiler tarafından araştırılarak öğrenilmek istenir.

Düşkünlük, yakınlık ve sıcaklık için yapılan dua ritüelleri tamamlandıktan sonra kişilerde en çok görülen belirtiler:

  • Eşler daha ilgili daha duyarlı ve daha yakın davranırlar.
  • Eşlerinin üzerlerine titrerler ve daha korumacı olurlar.
  • Eşlerine olan bağlılıkları, sevgileri ve sadakatleri artar.
  • Eşlerine laf söyletmezler, onları savunurlar ve kimseye ezdirmezler.
  • Daha çok fiziksel temas ve yakınlık olur.
  • Cinsel istek ve düşkünlük artar.
  • Gözü eşinden başkasını görmez.

Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua Nasıl Okunur?

Kocanın karısına düşkün olması için dua nasıl okunur neler yapılmalıdır konusunda medyum hocaya danışıldığında detaylı olarak bilgi verir. Niyete ve kişilere göre yapılış yöntemleri belirlenir. Bakım sonrasında kişilere uygulanacak yöntem belirlendikten sonra medyum hoca mukaddes ilimlere uygun olarak niyet eder ve ritüeli başlatır.

Medyum hoca 7 gün veya 11 günlük süre boyunca ilme uygun duaları suya karşı okur. Ledün ilminde okuduğu duaları başkası okuyamaz sadece medyum hoca tarafından özel olarak okunur.

Okuma işlemleri tamamlandıktan sonra kişiye okuması için dualar verilir. Ledün ilminde 7 gün boyunca medyum hoca tarafından okunan dualı su ev okumaları bitince kişiye içirilir. Kişide bu süre sonunda değişimler gözle görülür şekilde fark edilir.

Kocanın Karısına Düşkün Olması İçin Dua Ne işe Yarar?

Kocanın karısına düşkün olması için dua ne işe yarar konusu eşler arasında sorun yaşayan kişiler tarafından merak edilir.

Eşleri eskisi gibi düşkün olmayan, araları gittikçe soğuyan, ilişki arasına giren başka kişiler olduğunda yapılan etkili ve güçlü duadır. Dua işlemi tamamlandığında eşin başka kimseyi görmesi manen engellenir.

Eş sadece kişiye yönelir ve kişi odak noktası olur. Yaşanan birliktelik, daha önce olmadığı kadar büyük bir bağlılık, düşkünlük ve tutkuya döner.

Kişiler arasında sadakat ve bağlılık duygusu sağlamlaşır. Dua yapıldıktan sonra birlikteliğin arasına hiçbir engel giremez. Evliliklerde, birliktelik ve ilişkilerde, daha sağlam ve köklü yıkılamaz temeller atılır.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir