1. Anasayfa
  2. Dualar

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua
Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua
0

Kocayı kendine bağlamak için suya okunacak dua, kadınlar tarafından oldukça merak konusudur. Bu dua Medyum Işılay tarafından yapıldığında, eşler kendi iradesi dışında hareket edebilmektedir.

Bu su eşe habersiz şekilde içirildiğinde, eşlerin gözü başka kimseyi görmez denebilir. Suya okunan dualardan biri Tebbet suresi olarak bilinirken, eşler arasındaki bağı güçlendirmektedir. Eşlerin daha sıcak davranması ve evine bağlanması için, bu duanın tılsımından faydalanılabilir.

Tebbet Suresihttps://kuran.diyanet.gov.tr/tefsir/sure/111-tebbet-suresi

Özellikle bakıldığında eşlerin birbirine bağlanması ve eşi kendinize bağlamak niyetiyle, suya okunmaktadır. Bu duanın okunması için belli bir zamana ihtiyaç yoktur. Kadınlar istedikleri zaman bunu içten niyetle yapabilmektedir. Dualar uygulanışlarına göre farklılık göstermektedir. Bu tarz duaların incelikle edilmesi gerektiğinden, abdest alınarak okunması tavsiye edilmektedir.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua Nedir?

Kocayı kendine bağlamak için suya okunacak dua nedir gibi konular, pek çok evliliğin kurtulmasında etkilidir.

Bu tesirli dua için gözden kaçırılmaması gereken nokta, kalpten dileyerek uygulanması gerektiğidir. Bilinç düzeyinde bunun evliliği düzelteceğine dair yüreğinizde hissedeceğiniz duygular, olumlu etki yaratacaktır. Bu duanın uygulanma aşamaları şu şekildedir;

Yazı Arası Banner
  • Dua suya okunduktan sonra eşlere besmele çekilerek, eşlerin ismi söylenerek suya üflenmektedir.
  • Üç gece uyumadan önce, eşlere bu su içirilmelidir.
  • İçinde bulunulan huzursuzluğun sakin şekilde giderilmesinde, özellikle doğru dua seçimi yapılmalıdır.

Bu dua ritüeli devam ettiğinde, mutlaka Allah’a yalvarılır. Bununla birlikte manevi yöntemlerin gerçekten etki etmesi adına, hocadan ilmi anlamda destek almak daha doğru olacaktır.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Duanın Etkileri

Kocayı kendine bağlamak için suya okunacak duanın etkileri, eşlerin birbirine daha fazla muhabbet duyması olarak ifade edilebilir.

Bu konuda derin ilmi bilgilere sahip olan medyum hoca, dini kaynaklar üzerinden bazı taramalar yapmaktadır. Böylece suyun enerjisiyle bütünleşen duaları, ihtiyaç sahiplerine sunmaktadır. Her dua yöntemi için farklı uygulamalar olması da bu açıdan olasıdır.

Bu kesinlikle erkeğin bir kadına aşık olması, ilgi duyması için yapılan büyülerden farklıdır. Kişiler birbirilerini çok severek evlenseler bile, araya soğukluğun girmesi bazı durumlarda mümkündür.

Huzursuzluklar kaçınılmaz bir noktaya geldiğinde, kocayı kendine bağlayacak tesirli dualar okunabilmektedir. Bu dualar kadınlar tarafından çok fazla talep gören dualardandır. Bu konuda kendini çok geliştirmiş hocayla irtibata geçirilerek, duanın uygulanış biçimini öğrenmek mümkündür.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua Nasıl Okunur?

Kocayı kendine bağlamak için suya okunacak dua nasıl okunur denildiğinde, pek çok noktaya ayrıca dikkat çekilmesi gerekmektedir.

Eşinizi kendinize bağlayacak etkiyi sağlamak istediğinizde, gözden kaçmaması gereken bazı faktörler söz konusudur. Bu duaları yaparken, Allah’ın bütün varlığını hissetmek ve anlamak önemlidir.

Sonsuz nimetlerden yararlanma imkanı için dua etmek ve bu gücün farkına varmak, kocanızın sadakatinin ne kadar yükseldiğini hissetmek için gereklidir.

Bilinç düzeyinde bunu ve Allah’ın varlığını hissetmeye çalışmak, suya dua ederken enerjiyi yükseltmektedir. Bu yönde etkili olduğunu bilinen ve denenmiş yöntemler, bazı sözlerin söylenmesiyle tamamlanmaktadır. Bu ifadeler kadın tarafından suya okunarak eşe içirilmektedir. Bu seçilmiş ifadeler telaffuz edilip, eşlere 7 gün içirildiğinde faydalı ve faziletlidir.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Suya Okunacak Dua Ne İşe Yarar?

Kocayı kendine bağlamak için suya okunacak dua ne işe yarar şeklinde araştırma yapıldığında, yaşanan olumsuzlukların giderildiğini deneyimlemiş çiftlerin varlığına rastlanabilmektedir.

Aradaki aşk bağının yeniden kuvvetlenerek, iletişimin olumlu yönde pekiştirilmesinde, bununla ilgili işin ehli kişilerden destek alınmalıdır. Çiftler arasında yaşanan sorunlarda, maneviyatın kuvvetlenesine özen gösterilmektedir. Bu nedenle doğru sonuçlar alabilme beklentisine göre hareket edilmelidir.

Eşlerin gözlerinin dışarıda olmamasında rol oynayan bu duaların ne zaman ve nasıl okunacağına dair bilgiler alınabilir. Bunun için 1 bardak dualı suyun, kişilerin içinde kötü niyet olmadan okunması ve eşe de iyi niyetlerle içirilmesi, hoca tarafından önerilmektedir. Bu şekilde duanın Allah katında kısa zaman içinde kabul olduğu görülebilecektir.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir