1. Anasayfa
 2. Büyüler

Lamia Büyüsü

Lamia büyüsü nedir? Lamia büyüsü nasıl yapılır? Lamia büyüsü nasıl bozulur? Lamia büyüsü yapanlar ne için bu büyüyü yaparlar? Lamia büyüsü ile ilgili hazırladığım bu yazımda Medyum Işılay olarak neler düşündüğümü ve hangi işlemler yaptığımı sizlerle paylaştım. Lamia büyüsü hakkında cevaplar bulacağınız yazım sizlerle.

Lamia Büyüsü
0

Lamia büyüsü çok eski ve kökeni pagan büyülerine dayandırılan kara büyülerden biri olarak bilinmektedir. Ayrıca mitolojik bir hikâyeye göre de Zeus’un ilk gözdesi Hera’nın ikici gözdesi olan Lamia’yı kıskanarak onu delirmek için yaptığı büyü olarak da bilinir. Yine efsaneye göre Lamia delirmiş ve çocuklarını kendi elleriyle öldürmüştür. Bu efsaneden yola çıkılarak bahsi geçen kara büyüye Lamia büyüsü denmektedir. Medyum Işılay Hoca olarak danışanlarımı kara büyüler konusunda sıkça uyarmaktayım. Özellikle de söz konusu Lamia büyüsü ise daha çok dikkatli olmaya davet etmekteyim. Çünkü Lamia büyüsü tek amacı insanı delirtmek olan ve hem kendisine hem de başkalarına zarar verdirtmek olan bir büyü olarak tasarlanmıştır.

Lamia büyüsü yapımında cinlerden hatta onların içinde en şerli kavimlerden birisi olan ifritlerden faydalanılmaktadır. Lamia büyüsü yapılan kişi cinleri aleni görmeye başlar ki gözlerinden perde alınır. O saatten sonra bedenine ve beynine girebilen ifritler ona ne isterse yaptırırlar. En kötü yanı ise bazen beyninden ellerini çekerler ki yaptıklarının acısını hep yaşasın ve delirmekten de öte bir hal alsın. Lamia büyüsü sonsuz bir ızdırap zincirinin halkalarını bağlayan büyü olarak tasvir edilebilir. Lamia büyüsü yapımında değişik maddeler kullanılır ki onların bir takımı şunlardan oluşmaktadır;

 • Bir takım belirli hayvanlardan çok özel yöntemlerle alınan kan,
 • Bazı hayvanların iç yağı
 • Özel olarak dokunmuş bir kumaş ya da bez
 • En önemlisi de Lamia büyüsü yapılacak kişiye ait bir eşya

Lamia büyüsü nasıl yapılır?

Lamia büyüsü nasıl yapılır herkesin merak ettiği ilk konudur. Tabi ki bu merak büyüler konusunda araştırma yapan kişilerin merakıdır ki herkesin Lamia büyüsünü bilme ihtimali de yoktur. Birçok danışanım beni arayarak Medyum Işılay Hanım, siz Lamia büyüsü nasıl yapılır biliyor musunuz diye sormaktalar.

Elbette ki ailemden gelen derin bir ilim ve medyumluk geleneği içinde büyümemden dolayı Lamia büyüsü ve kara büyüler konusunda ihtisas sahibiyim. Ancak ülkemizde Lamia büyüsünü yapan pek az medyum vardır. Ben de dahil olmak üzere Lamia büyüsü nasıl yapılır konusuna hâkim olan medyumlar genellikle yurt dışında bu büyüye maruz kalmış ve çözüm bulamayan kişilere daha çok yardımcı olmaktayız.

Çünkü Lamia büyüsü nasıl yapılır cevabını bilen medyum az olsa da bu büyü yapılırken en küçük aksaklıkta neler oluyor bilen çoktur. Lamia büyüsü kesinlikle hata kabul etmemektedir. Gerek Lamia büyüsü yapmak gerekse de Lamia büyüsü bozmak çok risklidir. Bu risk hem medyum hem de yaptıran kişi için geçerlidir. Buna binaen de medyumlar Lamia büyüsü nasıl yapılır konusuna hiç girmemektedirler. Peki, gerçekten Lamia büyüsü nasıl yapılır konusunda birkaç ip ucunu sizlere şu şekilde açıklayabilirim;

 • Lamia büyüsü için önce kişinin bir eşyası, bir resmi ya da saç kılı gibi bir şeyi sizde olmalıdır.
 • Lamia büyüsü için özel hazırlanmış bir kumaşa daha önce h-bahsettiğimiz özel karışım mürekkeple pagan büyülerinden aşina olacağınız bir takım yazı ve semboller çizilir.
 • Lamia büyüsü için kişinin eşyası bu kumaşın içine koyularak daha önceden tarif edilen bir mezarın içine gömülür.
 • Bu işlem yapılan hesaplamalar kaç gün çıktıysa o kadar tekrarlanır ve okunması gereken tılsımlar okunur.
 • İlk geceden itibaren Lamia büyüsü etkisini gösterir ve son geceden sonra tam olarak gün yüzüne çıkar.

Lamia büyüsü nasıl bozulur?

Lamia büyüsü nasıl bozulur meselesi Medyum Işılay Hoca olarak benin en çok ilgilendiğim kısımdır. Çünkü Lamia büyüsü bozma işlemi Lamia büyüsü yapmaktan daha zordur ki bu durum tüm büyüler için bu şekildedir. Benim ise bu konuya bu şekilde ilgi duymamın sebebi ise bu konuda çok çalışma yapmış olmam ve bundan dolayı da birçok danışanımın genellikle yurt dışından irtibata geçerek Lamia büyüsü nasıl bozulur yardımcı olur musunuz şeklindeki yardın istekleri olmuştur.

Yazı Arası Banner

Büyüklerimden bana devrolan kadim büyü kitaplarının birçoğunda pagan büyüleri ile ilgili birçok veri elimizde bulunmaktadır. Hal böyle olunca da Lamia büyüsünün kökenine kadar bilgi sahibi olmam ve Lamia büyüsü bozma hakkında tecrübelerimin çok olması doğal olarak Lamia büyüsü nasıl bozulur sorusuna cevap arayan birçok kişiyi bana yönlendirmektedir. O çok uzun ve karışık bir yöntem ile yapılan ve kara büyüler içinde en tehlikelilerinden olan Lamia büyüsü nasıl bozulur daha doğrusu bozulurken nelere dikkat edilir bir kaç maddesini burada sıralayalım;

 • Lamia büyüsü bozmak için önce büyünün nerede gömülü olduğu tespit edilmelidir.
 • Lamia büyüsü bozma için gerekli tüm veriler büyü bakımı ve diğer yöntemler ile toplanmalı hangi medyum tarafından nerede yapıldığı ortaya çıkarılmalıdır.
 • Lamia büyüsü daha sonrasında tersine döndürülebileceği gibi yok da edilebilmektedir.
 • Lamia büyüsü kesinlikle cinler konusunda çok tecrübeli bir medyum tarafından yapılmalıdır.

Lamia büyüsü nasıl bozulur sorusunun öneminden bahsetmiştik ancak asıl önemli konu ise bu sıraladığımız kriterleri uygulamak ve bunlara göre eldeki verileri bir araya getirmekten geçmektedir.

Lamia büyüsü yapanlar

Lamia büyüsü yapanlar bu büyüyü ne için yapmaktadırlar sorunsun cevabı çok merak edilmiştir. Lamia büyüsü bir kara büyüdür. Hem de en tehlikelileri içinde zirveye oynayabilecek kadar tehlikelidir. Bu durumda insanların aklına gelebilecek en büyük acıları yaşatmak için yapılan bir büyü ile karşı karşıya olduğunuzu bilmeniz gerekmektedir.

Lamia büyüsü yapanlar bu büyüyü karşı tarafa ağır hasarlar vermek ve aklını yemesine yani delirmesine sebep olmak için yaptırmaktadırlar. Lamia büyüsü yapanlar genellikle bu büyüyü yapma sebeplerini değişik intikam ve o kişiden kurtulma isteğiyle haklı çıkarmaya çalışmaktadırlar. Altında aşk, intikam ve miras gibi meselelerin yattığı durumların yanı sıra bazen de kişiler kendi yaptırdıkları Lamia büyüsü başka bir hünerli medyum tarafından kendilerine döndürüldüğünde bu büyünün etkisine girmektedirler.

Lamia büyüsü yaptıranlar bunu birçok gerekçeye dayandırabilmektedirler. Ancak Lamia büyüsü yapanlar da çok iyi bilirler ki bu büyü kişinin akli melekelerini kaybetmesine sebep olacak ve yıllarını akıl hastanelerinde ilaçlar ile uyuşturularak tamamlamasına vesile olacaktır. Lamia büyüsü yapıldığı andan itibaren etki gösteren bir büyü olduğu için insanın tasarrufunu yavaş yavaş yok edecek ve ilk zamanlarda müdahale edilmezse de ileriki safhalarda bu durum daha da zorlaşacaktır.

Lamia büyüsü yapanlar dünya genelinde az sayıda olmakla birlikte Lamia büyüsü bozanlar da şahsım Medyum Işılay Hoca da olmak üzere daha az sayıdadır. Lamia büyüsü bozmayı bilen herkes Lamia büyüsü yapmayı da bilir. Bugüne kadar yürüttüğümüz tüm büyü çalışmalarında olduğu gibi Lamia büyüsü hakkında da gerek danışanlarıma gerekse de dışarıdan başvuran birçok kişiye yardımcı olmaktayım. Unutmayın büyü konusunda saniyeler bile çok önemlidir.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir