1. Ana Sayfa
  2. Büyü Bilgileri
  3. Mum Büyüsü

Mum Büyüsü

Mum büyüsü, en etkili büyüler içinde gösterilmektedir. Medyum Işılay Hoca, mum büyüsü işlemlerinin hangi amaçlar için yapıldığını, aşk büyüsü yapımında ve bağlama büyüsü için mum büyüsü işlemlerinin nasıl uygulandığını sizler için cevapladı. Medyum Işılay Hocamızın kıymetli yorumları yazının devamında sizleri beklemekte.

featured

Mum büyüsü uzmanı Medyum Işılay Hanım sizin için yazdı. Medyum Işılay Hoca, en etkili ve en eski büyüler arasında yer alan mum büyüsü hakkında derin bir ilim sahibidir. Mum büyüsü işlemleri hocamızın da bildirdiği üzere aşk ve bağlama büyüsü amacıyla yapılan büyülerdendir.

Mum büyüsü işleminin bir diğer amacı da insanları hasta ederek yataklara düşürmek ve mum gibi erimesini sağlamaktır. Medyum Işılay Hoca, her durumda da mum büyüsü işlemlerinin kara büyü olduğunu belirmekte. Kara büyüler de malumunuzdur ki en tehlikeli ve zor büyülerdir. Mum büyüsü yapmak için başvuran kişiler hocamızın talimatlarına kesin olarak uymalı ve hocamızın verdiği vazifeleri yerine getirmelidirler.

Kırmızı mum büyüsü kaç günde etki eder?

Kırmızı mum büyüsü kaç günde etki eder sorusu sürekli olarak sorulan bir sorudur. Bu sorunun muhatabı olan değerli büyüğümüz Medyum Işılay Hanım, mum büyülerinin de diğer büyüler gibi özel hesaplamalara dayanan bir takım işlemler sonucunda yapıldığını ve etki sürelerinin de buna binaen ortaya çıktığını söylemektedir.

Kırmızı mum büyüsü kaç günde etki eder konusu kırmızı mum büyüsü yaptıran herkesin merak konusudur. Medyum Işılay Hocamız kırmızı mum büyüsünün evlilik büyüsü olduğunu ve en etkili büyülerden birisi olduğunu söylemekte. Kırmızı mum büyüsü için her iki tarafın da bilgileri ile yapılan hesaplamalar sonucunda bir tarih aralığı vermek mümkündür.

Mumla yapılan aşk büyüsü

Medyum Işılay Hoca, mumla yapılan aşk büyüsü konusunda en iyi medyumlar arasında ilk sıraları alıyor. İnsanlar aşk konusunda yaşadıkları bir çok kötü tecrübeyi ve ağır sonuçları Medyum Işılay hocamızın mumla yapılan aşk büyüsü sayesinde atlatıyor.

Mumla yapılan aşk büyüsünde de kullanılan mumlar özel yapım olan ve hayvan iç yağı kullanılan mumlardandır. Burada mum yandıkça karşı tarafın da size olan aşkı ve muhabbet ateşi tutuşarak alev almaktadır. Mumla yapılan aşk büyüsü işleminin sonucunda dilediğiniz kimse size deli divane ve tutkulu bir şekilde aşık olacaktır.

Mumla evlilik büyüsü

Evlilik büyüleri bir çok farklı şekillerde yapılan büyülerdendir. Özellikle Medyum Işılay Hoca evlilik büyülerinde mumla evlilik büyüsü işlemlerini tercih eden insanların sayısının çoğaldığını belirtmektedir. Bu durumun sebebinde ise medyum Işılay Hoca ile çalışan bir çok kimsenin mumla evlilik büyüsü sonucunda evlendiği ve bunu çevreleri ile paylaştığı gerçeğidir.

Medyum Işılay Hanım, mumla evlilik büyüsü yaptırabilmek için karşı tarafın bilgilerinin doğru olarak bilinmesi gerektiğine, karşı tarafa ait bir saç teli gibi maddenin de ele geçirilmesinin çok faydalı olacağına dikkat çekmektedir.

Mum büyüsü nasıl bozulur?

Mum büyüsü de diğer bir çok kara büyü işlemi gibi zor bozulan  işlemler arasındadır. Bunun sebebi de daha önce medyum Işılay hocanın ifade ettiği gibi yapan kişinin kim olduğundan tutun da hangi tür mum kullanıldığına ve hangi tılsımların yapıldığına kadar tüm bilgilere ulaşılmasının gerekli olduğudur. Mum büyüsü nasıl bozulur diye merak eden bir çok kimse hataya düşmekte ve yalan yanlış okumalar ile ve saçma sapan tarifleri uygulamak ile daha da sıkıntılı zamanlar yaşamaktadırlar.

Mum büyüsü nasıl bozulur diye merak eden kimseler sonunda Medyum Işılay Hocamızdan yardım istemekte ve mum büyüsü işleminin bozulmasını sağlamaktadırlar. Sizlerde mum büyüsü bozma işlemleri için çekinmeden hocamızı arayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap