1. Anasayfa
  2. Büyüler

Muska Bozma

Muska Bozma
0

Muska bozma işlemleri bizlerin en sık karşılaştığı büyü yöntemlerinden birisidir. Medyum Işılay Hoca muska konusunda sizlerden gelen ve merakınızı çeken tüm konuları belirli başlıklar altında bu yazımızda cevaplamaktadır. Muska bozma işlemi nasıl yapılır? Muska nedir ve ne amaçla yapılır? Muska ne kadar etkilidir ve muska büyü müdür gibi tüm sorularınızın cevabı yazımızın devamında sizleri beklemekte.

Muska bozma nasıl yapılıyor? Medyum Işılay Hanım, çok uzun yıllar boyunca muska yapma işlemleri ve muska çeşitleri üzerine ihtisas yapmıştır. Muska bozma işlemleri de dünyanın her yerindeki gibi coğrafyamızda da yapılmaktadır.

Muska yapma tüm dünya da çok yaygın bir yöntem olarak bilinir. Bizde uygulanan formu ise üçgen şeklinde olduğundan dolayı muska olarak anılmaktadır. Medyum Işılay Hoca büyü çeşitlerinin birçoğunun da muska işlemleri ile tılsımlandığının altını çizmektedir.

Muska bozma işlemleri muska yapma işlemlerinden daha zordur. Bunun sebebi ise ne amaçla ve kim tarafından yapıldığının çözülmesinin çok zor olmasından kaynaklanır.

Muska Bozma Ayetleri

Medyum Işılay Hoca, kutsal kitapların şifasından faydalanan medyumlardandır. Bazı büyü ve muskaların yapımında ve bozma işlemlerinde de ayetlerin kullanıldığı bilinmektedir. Muska bozma ayetleri hakkında birçok yorum yapılmakta ve bazıların gerçeklik payı olsa da bazılarının ise alakası yoktur.

Eğer bir büyü ya da muska çok eski lisanlar ile yapıldıysa ve çok yaşlı cinler tarafından korunuyorsa muska bozma ayetleri ile onu bozmak çok zor ve bazen de imkansızdır. Bilinen muska bozma ayetleri ise Kuran’ın son iki suresi olan Felak ve Nas surelerinin ayetleri ve kitabın muhtelif yerlerinde bulunan özel ayetlerdir. Bunların önemli bir kısma Bakara suresindedir.

Yazı Arası Banner

Muska Yakınca Ne Olur?

Coğrafyamızda ve de özellikle ülkemizde insanlarımız oldukça meraklıdır. Medyum Işılay Hocamız, büyü konularında da insanlarımızın korkmalarına ve başlarına türlü bela gelen insanları görmelerine rağmen bu meraklarını yenemediklerini söylemektedir.

Öncelikle büyü içinde simya, kimya, matematik ve evren bilimini barındıran derin bir ilimdir. Bu ilim her ne kadar türlü sahtekârlar tarafından mağdur edilse de onların da sonunda sürünerek geldikleri kapı Medyum Işılay Hoca gibi gerçek medyumlar olmaktadır.

Muska yakınca ne olur diye merak eden birçok insanımız maalesef ki türlü sıkıntılar ile boğuşmak zorunda kalmaktadır. Medyum Işılay Hoca ise muska yakınca ne olur sorusunun çok tehlikeli sonuçlara yol açacağını, kesinlikle muska konularında kendisine ya da muska konusunda uzman medyumlar olarak bilinmen medyumlara danışılması gerektiğini belirtmektedir.

Muska Nereye Atılır?

Medyum Işılay Hocamız muska bozma ve muska yapma konularında başarısı dilden dile dolaşan, aynı zamanda birçok metafizik merkezinin de bu başarıları tebrik ettiği medyumlardan birisidir. Muska konusu çok derin ve hafife alınmayacak bir konudur.

Halk arasındaki tabiriyle muska ya da büyü deveyi kazana insanı mezara sokacak kadar güçlü olabilir. Bu sebeple Medyum Işılay Hocamıza birçok kişi muska nereye atılır sorusunu sormaktadır. Eğer bir muska yaptırdıysanız ya da muska bulduysanız kesinlikle muska nereye atılır şeklinde araştırmak yerine Medyum Işılay Hanıma başvurarak çözüm bulmalısınız.

Muska Açılırsa Ne Olur?

Medyum Işılay Hocamıza tedavi olan insanların içinde bir kısmı da muska açtığı için çeşitli belalara ve musibetlere gark olan kişilerdir. Muska açılırsa ne olur diye merak eden onca insan ya evinin ve işinin bereketini kaybetmiş, ya akıl sağlığını kaybetmiş ya da buna benzer durumlardan dolayı muzdarip olmuştur.

En kötüsü ise muska tılsımlıysa ve cinler tarafından korunan gerçek bir muska ise kişinin ailesine ve sevdiklerine varana kadar zarar verebilmektedir. Bundan dolayı muska açılırsa ne olur sorusu içinizi gıdıklasa da muska işlemleri için kesinlikle en iyi medyumlar arasında gösterilen medyum Işılay hocaya danışmanız tavsiyemizdir.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir