1. Ana Sayfa
  2. Büyü Bilgileri
  3. Nohut Büyüsü

Nohut Büyüsü

Nohut büyüsü işlemleri bilinen en etkili aşk büyüleri arasında gösterilmektedir. Bunun sebeplerinin ne olduğunu ve Nohut büyüsü işleminin nasıl yapıldığını sizler için cevaplayan Medyum Işılay Hoca, nohut büyüsü hakkında tüm bilinmeyenlere de ayrı ayrı cevap verdi. Bu yazı dizimizde de sizler için nohut büyüsü hakkında bilgiler vereceğiz.

featured

Nohut büyüsü uzmanı hoca hangisidir? Aşk büyüsü işlemleri içinde insanların en çok araştırdıkları arasında nohut büyüsü vardır. Çünkü nohut büyüsü işlemi hakkında birçok olur olmaz tarif etrafta dolaşmakta ve insanları da bu cezp etmektedir. Medyum Işılay hoca aşk büyüsü ya da bağlama büyüsü olarak bilinen nohut büyüsü işleminde cinlerin büyük rol oynadığını açıklamaktadır.

Bu sebeple özellikle isimlerinin anıldığı ortama zuhur eden cinler, nohut büyüsü işlemini kendi başına yapmaya ve yanlış yöntemler kullanmaya çalışan insanlara ileri derecede musallat olarak hayatlarını zindan etmektedirler. Nohut büyüsü çok etkili bir aşk büyüsüdür ve kesinlikle Medyum Işılay Hoca gibi bir medyuma yaptırılmalıdır.

Gerçek nohut büyüsü nasıl yapılır?

İnsanlar nohut büyüsü konusunda oldukça meraklıdırlar. Çünkü 41 nohut ile aşk büyüsünün nasıl yapıldığı insanların aklında hezeyanlar uyandırmaktadır. Fakat bu büyüyü yaptırıp sonuç alanlar ise medyum Işılay Hocanın her sözünün doğruluğuna kefil olmaktadırlar. Gerçek nohut büyüsü nasıl yapılır diye merak etmek doğaldır. Çünkü internette bulunan birçok tarif eksik ve yanlıştır.

Nohut büyüsünde keramet nohutta değil, nohuta uygulanan tılsımdadır. Nohut kullanılmasının bir sebebi de nohutun moleküler yapısının ve cinlerin bir takım bağlanma yöntemlerinin uygulama anahtarı olmasından dolayıdır. Yer yüzünde her bir zerrenin önemli görevi vardır. Bu sebeple gerçek nohut büyüsü nasıl yapılır diye sorulan sorulara verilecek yanıt büyünün sonuçlarından başka bir şey değildir.

Nohut büyüsü zararları

Medyum Işılay Hanım her fırsatta insanları büyü işlemleri hakkında uyarmaktadır. Bir takım insanlar büyü işlemlerinin ücretlerini yüksek bularak kendileri yapmaya kalkmakta ve diğer büyülerde olduğu gibi nohut büyüsünün zararları da onları bulmaktadır.

Medyum Işılay Hoca, büyü işlemlerinde kullanılan birçok malzeme ve karışımın ender bulunan ve değerli madenlerden üretildiğinin altını çizmektedir. Mesela nohut büyüsünde sadece 41 nohut kullanılmamaktadır.

Büyünün adı nohuta mahsus gibi görünse de bu büyü için kullanılan safran ve altın tozu karışımlarından kıymetli esanslara kadar birçok malzeme bulunmaktadır. Bu sebeple nohut büyüsü zararlarına yakalanan insanların çoğu, kendi başına eksik malzeme kullanan ve medyum olmamalarından ötürü bilinçsizce işler yapan kişilerdir.

Nohut büyüsü tılsımlı sözler

Medyum Işılay Hoca, büyü bozma ve büyü yapma işlemleri için özel çizimler yapıldığını ve bunların özel mürekkepler ya da kanla yazıldığını anlatmaktadır. Bunların ardından da her büyüde olduğu üzere tılsımlı sözler okunmalıdır.

Nohut büyüsü tılsımlı sözler konusunda en çok işlemi barındıranlardan birisidir. Halk arasında büyüde okunan tılsımlara ve sözlere dua denilse de aslında bir dua değildirler. Medyum Işılay Hoca, nohut büyüsü tılsımlı sözler ile ilgili çok dikkatli olunması gerektiğini ve gerçek bir medyum haricinde bu sözleri rastgele söylemenin büyük zararlar vereceğini belirtmektedir.

Nohut büyüsü tutanlar

Medyum Işılay Hocamıza nohut büyüsü yaptıran insanların büyük çoğunluğu nohut büyüsü tutanlar kervanına katılmaktadır. Bilindiği üzere nohut büyüsü işlemleri aşk ve bağlama büyüsü olarak yapılmaktadır. Bu sebeple kişilerin istek ve arzularından hareketle yapılan nohut büyüleri ciddiyet gerektiren işlemlerdir.

Nohut büyüsü tutanlar arasında birçok kişi bu işlemlerinin sonuca ulaşmasından dolayı Medyum Işılay Hanıma minnet ve şükran duymaktadırlar. Sizler de nohut büyüsü tutanlar arasında yerinizi almak ve aşkınıza kavuşmak istiyorsanız irtibat numarasından hocamıza ulaşınız.

Yorum Yap

Yorum Yap