1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Ölü Toprağı Büyüsü

Ölü Toprağı Büyüsü
Ölü Toprağı Büyüsü

Ölü toprağı büyüsü nasıl yapılır ve hangi medyum bu büyüyü iyi bilmektedir? İnsanın henüz yeryüzüne gelmediği dönemlerde kadim uygarlıklar yeryüzünü ve gökyüzünü kaplamışlardı. Onlara verilen en büyük lütuf da amaçlarına göre kullanabildikleri büyüydü.

Ölüm her insanın korkulu rüyasıdır. Kimse hiçbir zaman tam manasıyla hazır değildir. Bir gün daha yaşayabilmek için feda edilecek şeylerin de bir sınırı yoktur. Ölümün bizim için bambaşka bir alemin kapısı olduğu da ayrı bir serüvendir.

Bu yüzden mezarlıklar bir çoğumuzun uğrak yeri olmasa da hepimizin gözü önünde yükselen sessiz şehirler gibi durmaktadırlar.

Ölü Toprağı Büyüsü Nedir?

Ölü toprağı büyüsü nedir? Fakat bu uygarlıklar tüm gelişmişliklerine ve üstün özelliklerine rağmen birbirlerine büyük savaşlar açarak kendi kendilerinin sonunu getirecek olayların fitilini ateşledirler. Bunu sonucu bir görüşe göre dünyamızdan başka yerlere gittiler ve kalanlar ise yok oldu.

İnsan geldikten sonra da büyü o zamanın özel ailelerine bir ibret elçisi olarak teslim edildi. O geleneğin temsilcisi medyumlar da büyüyü günümüze kadar taşımayı başardılar. Bu büy çeşitlerinin içinde bilinen en eskilerinden birisi olan ölü toprağı büyüsünü sizlere Medyum Işılay Hocamızın diliyle anlatacağız.

Büyünün de ölüm ve yaşam ile büyük bir bağı vardır. Bundan dolayı birçok büyüde ölümü andıran objelerden ve materyallerden faydalanılmaktadır. Karanlık büyülerin yapımında mutlaka ölümü çağrıştıran bir nesne vardır. Bu sınıfa giren ölü toprağı büyüsü de bilinen en tehlikeli büyülerdendir. Bu büyünün yapılış amacı genellikle insanlara bir çeşit zarar vermektir. Kiminin cinselliğini kaldırmak, kimininki de yatalak bir hale getirmektir.

Bu büyünün diğer amaçlarından birisi de ayırma büyüsü olarak da kullanılmasıdır. Bütün büyülerin birbiriyle garip bir bağ kurduğu da bilinmektedir. Bu bağlamda yapılacak bir ölü toprağı büyüsünün etkileri oldukça geniş olacaktır. Bu büyünü yapımında kullanılan ölü toprağının bir takım işlemler ile tılsımlanması sonucu verilen tarife uygun olarak kullanılmasından sonra olacakları tahmin etmek ancak medyumlar için mümkündür.

Bu büyünün yapımı da bozulması da çok zordur ve ancak gerçek bir medyumun mahareti ile gerçekleşebilmektedir. Bu işlem kişiye göre değişik sürelerde sıralı işlemler uygulanarak yapılmakta ve kesin olarak sonuca olaştığı bilinmektedir.

Mezar Büyüsü Belirtileri

Evrenin içinde insanın kendini yalnız hissetmemesi son derece normaldir ve hiçbir bilimsel kanun bunu reddetmemektedir. Boyutlar arası farklı yaşam formlarının olduğu hem bilimin hem de dinlerin ilgi alanıdır. Cinler ve doğaüstü güçler bu yaşam formlarının bazılarıdır. Bunların büyü ile olan alakaları da birçok gizli gerçeği su üzerine çıkarmaya yetmektedir. Ancak görebilmek için gören bir gözle bakmak lazımdır.

İnsanoğlu kendi benliğinin kölesi olduğu için kalp gözünü mühürlemiş ve kendine göre inandığı ama hiçbir dayanağı olamayan değerlere sarılarak dünyada körebe oyunu oynamaktadır. İnsan güzele bakmayı sevap saydığı kendi aklının aslında güzel bakmayı sevap bildiğini bile unutmuştur.

Böyle olunca da büyü sanki bir kötülükmüş gibi lanse edilmekte ve mükemmel olan insanın kendisiymiş gibi anlatılmaktadır. Büyü bir denge unsurudur. İyi ve kötünün iç içe geçmiş halidir. Niyetlerin hayat bulmuş halidir. Konumuzun bu noktasında bahsettiğimiz mezar büyüsü yani ölü toprağı büyüsünün belirtilerinden bahsetmek istiyoruz.

Büyünün gerçekliğinden uzaklaşan insanın içine düştüğü karanlık çukurdan çıkışı yine büyü ile olacaktır. Bir süre kendini sorgulayabilme fırsatı bulan insan için acılı da olsa bir deneyimdir bu. Mezar büyüleri insanlara büyük acılar verebilmektedir.

Kimi erkeleri iktidarsız, kimi kadınları kısır ve düşük yaptıran, kimi karı kocayı birbirinden ayıran ve kimi insanları da teşhissiz bir hastalığın gölgesinde yataklara düşüren bir sınav. O halde bu belirtilerin görülmesi halinde hemen vesilelere sarılmalı ve Medyum Işılay Hoca’ya ulaşarak geç olmadan dermanınızı bulmalısınız. Unutmayız çare her zaman sizin aradığınız yerdedir.

Ölü Toprağı Büyüsü Bozma Duası

İnsanın sıkıştığı zaman ilk sarıldığı şey dua etmektir. Kimi yaratıcısına kimi de kendi tanrısına kimisi de evrene gönderir bu mesajlarını. Aslında dua insanın ilk altın çağlarından kalan son telepatik özelliğidir. İnsan dünyaya indiğinden beridir tüm mükemmel özelliklerini adeta mutasyona uğramışçasına kaybetmiştir. Bunun sonucunda da elinde tek kalan ve o da körelmiş halde dua etmektir. Ancak duanın da çözemediği ve yetersiz kaldığı bir karanlıktır büyü.

İnsanlar sıklıkla Medyum Işılay Hocamıza ulaşarak evlerinde sağa sola serpilmiş toprak bulduklarını söylemektedirler. Hocamızın yaptığı bakımlarda bunun ölü toprağı olduğu ve o aileye yada aileden birisine büyü yapıldığı anlaşılmaktadır. Bir çok insan dualara ve kitaplara sarılarak dertlerine çare arasalar da günler geçtikçe büyü etkisini göstermekte ve dualar geçici rahatlamalardan ileriye gidememektedir. Bu yüzden çözüm yine büyüde aranmalıdır.

İslam Peygamberi Hz. Muhammed’ e bile büyü yapılmıştır. Hutbeden fenalaşan peygambere bununla alakalı rahatlatıcı ayetler de inmiştir. Ancak hemen ardından büyünün yeri melekler tarafından bildirilerek o ilimde üstat biri tarafından büyü bozulmuş ve peygamber ferahlamıştır.

Büyü işte bu kadar tehlikeli ve bu kadar da gereklidir. Bu verilen bilgileri siyer kaynaklarından ve farklı hadis kitaplarından da kontrol edebilir, olayın farklı gözlerden izlenmiş versiyonlarını okuyabilirsiniz.

Kapı Eşiğine Yapılan Büyü

Defalarca duymuş yada şahit olmuşsunuzdur ki kapı eşikleri büyüler için oldukça kullanılan bir noktadır. Kapı eşikleri ayrıca cinlerinde sık vakit geçirdikleri yerlerdendir. Evin ana kapısının girişi ve odaların girişi olması hasebiyle herkesin mutlaka kullandıkları yerlerdir. Bu sebeple büyü yapılırken özellikle oralarda da hedef alınmaktadır. Cinlerin de gücünden faydalanılarak hedef her kimse bu sayede on ikiden vurulması mümkün olmaktadır.

Ölü toprağıyla yapılan bir takım muskalar ve bizzat üzerine efsunlar yapılmış ölü toprağı bir şekilde eşik içine, altına ya da kenarlarına sıkıştırılarak bu işlem yerine getirilmektedir. Bu işlemin yapıldığı kişi o eşikten geçtiği andan itibaren büyü işlemeye başlamakta ve her geçişiyle beraber görevini yerine getirmeye devam etmektedir.

Bu tarz bir büyünün varlığı insanlarda tedirginlik yarattığı ve yapılan kişiyi çoğunlukla perişan hallere soktuğu için büyünün ele geçirilmesi gerekmektedir. Bu tarz büyüler efsunlu oldukları için bir medyumun yardımı olmadan asla etkisizleştirilemez hatta büyüye verilecek bir zarar yapıldığı kişiyi daha büyük felaketlere sürükleyecektir.

Bu konularda kendini kanıtlayan Medyum Işılay Hoca ile iletişime geçerek bu büyülerin muhteviyatını çözebilir ve yok ettirerek hayatınızı yeniden doğmuş gibi yaşamaya devam edebilirisiniz.

Toprak Büyüsü Nasıl Bozulur?

Her büyünün kendi doğası olduğundan ve kendi formülünden hareketle etki ettiğinden bahsetmiştik. Bunun yanında büyülerde kullanılan cinlerin bile çeşitlerinin olduğunu anlatmıştık. Bizlere gelen en çok soru da bu konuya mukabil gelmektedir.

Toprak büyüsü nasıl bozulur ve ne yapmam lazım gibi soruların cevabı aslında hiç değişmeyecektir. Eğer evinizde, işinizde, arabanızda ya da eşyalarınızın, çamaşırlarınızın arasında herhangi bir toprak parçaları olan muska ya da benzeri bir şey bulursanız ilk işiniz acilen hocamıza başvurmak olmalıdır.

Çünkü toprak büyüsünün bozması yapmasından daha zordur ve etkileri keskin kılıç darbeleri gibi kesik kesik ancak ardı ardınadır. Bu yüzden kendinizi yada sevdiklerinizi koruyabilmek için acil önlem almanızda her zaman fayda vardır. Bu tarz işlemleri sakın ola ki büyü bilmeyen kişilere götürmeyiniz. Çünkü verecekleri at bunu yak bunu gibi tepkiler geri dönüşü olmayan felaketlere, teşhisi konulamayan hastalıklara davet açacaktır.

Yorum Yap