1. Anasayfa
  2. Dualar

Pişman Olsun Duası

Pişman Olsun Duası
Pişman Olsun Duası
0

Pişman olsun duası çok seven ama gönülden zarar görmüş bir kişi için önemli dualardan biridir. Medyum Işılay Hoca sahip olduğu donanımla sizi üzen kişinin mutlaka hatasını anlamasını, sizi kötü ve müşkül duruma düşürmesinin sonuçlarını kabul etmesini sağlayacaktır.

Ayrıca size mutlaka geri dönmesini sağlamak için çeşitli işlemlerden, dualardan bahsedecek ve siz de kısa sürede dileğinize ulaşacaksınız.

Öncelikle siz değerli birisiniz bunu kabul edin ve benimseyin iyi veya kötü niyetle yapılan bir olaydan zarar görmüş olabilirsiniz ki hayatta sadece güzel yaşantılar mevcut değildir.

Önemli olan bu durumu sizin lehinize çevirmektir. Ancak olay ve durum sadece bu kadar basit olmayabilir. Siz veya ilişkiniz nazara gelmiş veya bir işlem yapılmış olabilir. Kalbinizin yakın zamanda şifa bulacak ve sizi üzen kişi bu durumu gönülden kabul ederek size gelecek ve af dileyecektir.

Pişman Olsun Duası Nedir?

Pişman olsun duası nedir sorusu bütün kalbiyle değer veren ancak haksızlığa maruz kalan kişiler tarafından merak edilmektedir. Bu anlık bir öfke nedeniyle veya intikam gibi kötü bir niyetle yapılmış olabilir.

Ne olmuşsa olsun ne yaşanmışsa yaşansın kişi mutlaka pişman olacaktır bunu söylemek mümkündür. Şifa veren dua ve Esma’lardan bahsetmek mümkündür bu noktada çünkü biliyoruz ki Kuran-ı Kerim şifa veren ayetlerle doludur. Önemli olan bunun hangisinin size iyi geleceğini bilmektir.

Yazı Arası Banner

Bu dualar şunlardır:

  • Gideni ve üzeni pişman eden mutlaka da Allah’ın izniyle döndüren Çevir Döngel duasıdır.
  • Gün içinde ezan vakitleri “Kulubina ve aslih zate” okunmalı 1001 kere.
  • Hem sizin hem de size üzenin kalbine iyi gelecek olan Ya Vedüd okunmalıdır en az 500 kez.

Pişman Olsun Duasının Etkileri Nelerdir?

Pişman olsun duasının etkileri nelerdir diye soran kişiler duaya henüz başlamış veya başlamayı düşünenlerin sorduğu bir sorudur.  Öncelikle şu bilinmelidir: iyi niyet esastır dualarda siz bütün içtenliğinizle niyetinize odaklanmalı ve bu dileğinizi Allah’tan niyaz etmelisiniz.

Siz uygun dua, ritüeller, meditasyonlar yaparak ilk başta kendi enerji alanını düzenlersiniz. Siz hazır olmadan hiç kimse sizin hayatınıza giremez.

Kendi değerinizin farkına varmalı doğru insanları çekmeli ve hayatın doğal akışında zaten onların pişman olacağını, sizin gerçek değerinizi anlayacağını bilmelisiniz.

Kalbinizdeki ışık hayatınıza da yansıyacaktır ve aynı enerjide insanları çekecek ve de doğayla uyumlu hale geleceksiniz. İyi niyetle yapılan dileğiniz mutlaka Hakk katında kabul olacaktır.

Pişman Olsun Duasının Belirtileri

Pişman olsun duasının belirtileri tamamen mutluluk enerjisinde saklıdır. Siz de içinizdeki pozitif duyguları açığa çıkartıp daha mutlu birine dönüşebilirsiniz.

Eskiden canınızı sıkan insanlara verdiğiniz değerin biraz fazla ve onun için üzülmeye değer olmadığını göreceksiniz. Siz kendi başınıza mutlu olmayı başaracaksınız ve saygınlık kazanacaksınız.

Bu mucizeyi siz de deneyimleyecek, hayatınızda güzelliklere yer açacaksınız. Hala tam olarak nasıl olacağını merak ediyor da olabilirsiniz. Dilerseniz medyum hocadan ücretsiz bakım alabilir, duru görü yöntemiyle içsel sürecinizi kontrol edebilmeyi sağlayabilirsiniz.

Pişman Olsun Duası Nasıl Okunur?

Pişman olsun duası nasıl okunur sorusu çeşitli iletişim eksiklikleri yaşayan, herhangi bir çatışmada mağdur olmuş kişiler tarafından araştırılmaktadır. Çok etkili bu dua, bu işlem için gerekenler bunun için yüksek enerjiye sahip kişiler tarafından layıkıyla okunmalıdır.

Çakralardaki herhangi bir kapanıklık bu durumu kötü etkiler. Bunu üzülen ve pişman olmasını isteyen kişi evinde uygulamak istediğinde zaten modu ve enerji alanı düşük olacağından bir uzman yardımı alması tavsiye edilir. Bu hiç dua etmemesi gerektiği anlamına gelmemektedir.

Kendisine bakım yapıldığında da özel dualar ve iksirler verilmektedir. Hem medyum hocanın okuyacağı hem de kendisinin çeşitli tütsü ve dualarla yapacağı ritüellerle istediği dileğine kavuşacaktır.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir