1. Anasayfa
  2. Büyüler

Resimle Büyü Nasıl Yapılır?

Resimle Büyü Nasıl Yapılır?
Resimle Büyü Nasıl Yapılır?
0

Resimle büyü nasıl yapılır konusu ile ilgili detaylı bilgi almak için medyumumuz Medyum Işılay ile iletişime geçebilirsiniz.

Kendisi işinin ehli, tecrübeli bir medyumdur. Bunun yanında bizde kısaca bu yazımızda bu konuyu ele alacağız. Fotoğrafa bakılarak pek çok büyü yapılabilmektedir. Özellikle gönül işlerinde tercih edilen bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fotoğrafa bakarak büyü yaptırabilmeniz için gittiğiniz medyumun ilim sahibi bir kimse olması oldukça önemli bir etkendir.

İşinde tecrübeye sahip olan medyum istediğiniz kişinin fotoğrafına bakarak ve gerekli adımlara uygulayarak büyüyü yapacaktır. Bu büyü yapılırken mesafenin herhangi bir önemi yoktur. Hatta dünyanın öbür ucundaki bir kimseye bile büyü yapılabilmektedir.

Fotoğrafla Büyü Yapmanın Avantajları

Fotoğrafla büyü yapmanın avantajları diğer büyülere göre daha fazladır. Bunlar:

  • Fotoğrafa ulaşmanın günümüzde fazlasıyla kolay oluyor olması
  • Büyü yapılacak kişinin tek başına fotoğrafının olmasının yeterli olması
  • Büyü yapılması konusunda mekân veya mesafe probleminin olmaması gibi kolaylıklar bulunmaktadır.

Özellikle mesafe sorununun olmaması kişilerin büyüyü yaptırması açısından oldukça büyük bir kolaylıktır. Çünkü bazı yöntemlerde yiyecek ya da içecek kullanılması bunun uygulama aşamasında sıkıntı oluşmasına ve büyünün gerçekleşmemesine neden olabilmektedir. Ancak bu yöntem sayesinde bu problem olmadan kolaylıkla işlem halledilebilmektedir.

Yazı Arası Banner

Elbette fotoğrafla büyü yaparken medyumunuzu iyi seçmeniz daha önce de bahsettiğimiz gibi oldukça önemlidir. Çünkü büyüyü sizin yapmanız mümkün değildir. Medyumunuz yapacağında ilim sahibi olmalıdır.

Fotoğrafla Büyünün Sonuçları

Fotoğrafla büyünün sonuçları kişinin iradesine göre değişim göstermektedir. Ancak genel durum göz önüne alındığında çoğu işlem kişinin büyü yapma isteğinin gerçek olması ile sonuçlanmaktadır.

Alanında uzmanlaşmış bir medyum hataya yer vermeden büyüyü yaptığında kişi büyünün etkisinde kalacak ve ne amaçla yaptıysanız o amaca uygun olarak harekete edecektir. Bundan dolayı niyet ettiğiniz durumun sonuçlarını göze alarak büyü yaptırmalısınız.

Ayrıca büyüyü kendiniz yapmaya çalışmamalısınız. Bunun etkisi olmayacağı gibi yanlış yaparak istenmeyen olayların yaşanmasına ve hem kendinizin hem de çevrenizin sıkıntıya girmesine neden olabilirsiniz. Büyü yapacak olan kişinin ilmi bilgiye ve tecrübeye sahip olması gerekmektedir.

Büyünün Etkileri

Büyünün etkileri göstermesi durumunda büyü yapma işleminin olumlu sonuçlandığını söyleyebiliriz. Büyü gerçekleştiğinde büyü yapılan kişinin üzerinde bazı etkiler görülmektedir. Bu etkiler büyü çeşidine göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin aşk büyüsü yaptırdıysanız etkileri; sizinle iletişime geçmesi, yakın davranması, daha fazla vakit geçirmek istemesi gibi etkiler gösterebilmektedir.

Büyü yapıldıktan sonra büyü çeşidine göre gerçekleşecek olan etkileri bir süre sonra gözlemleyeceksiniz. Büyünün gücü azımsanmayacak kadar büyük olduğundan dolayı büyü yapılan kişi iradesi güçlü bir kimse de olsa, inançsız da olsa büyü yapıldıktan sonra büyünün etkisi altına girecektir. Medyumunuzun işinin ehli bir medyum olması da sürecin daha etkili ve kısa sürede sonlanmasına olanak tanıyacaktır.

Fotoğrafa Büyü Yaptırdıktan Sonra Korunma Yapılmalı mı?

Fotoğrafa büyü yaptırdıktan sonra koruma yapılmalı mı, büyü yaptıranlar ya da yaptırmayı düşünenlerin sıkça sorduğu sorulardan birisi oluyor.

Büyü, güçlü etkileri olan bir işlem olmasından kaynaklı olarak bilinçsiz yapılması, korunmasız yapılması, kitap ya da internetteki yanlış bilgilerle büyü yapma durumunda büyü yaptıran kişiye zarar verebilmektedir. Bunun yaşanmaması adına korunma yaptırılması gerekmektedir.

Süreci medyumunuz ile birlikte yürüteceğinizden dolayı kendisi zaten korunarak bu büyüyü yapacaktır. Ardından işlem sonunda size de koruma yapacaktır.

Yapılan bu koruma sayesinde büyünün neden olacağı olumsuz etkilerden korunmuş olacaksınız. Bunun yanında da sürecin sağlıklı bir şekilde sonlanmasını ve amaçladığınız duruma sorunsuz bir şekilde ulaşmayı sağlayacaksınız.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir