1. Anasayfa
  2. Dualar

Şahmeran Duası Ne İçin Okunur?

Şahmeran Duası Ne İçin Okunur?
Şahmeran Duası Ne İçin Okunur?
0

Şahmeran duası ne için okunur sorusu bu duanın etkisi ile dileklerine kavuşan kişilerin sayısının artması ile daha fazla araştırılmaktadır.

Duaların şahı olarak anılan bu dua insanların pek çok dileğinin gerçekleşmesini sağlar. Medyum Işılay Hoca tüm duaların gizli anlamlarını ve sırlarını bilmektedir. Havas ilmine sahip olan medyum danışanlarının dileklerine kavuşmalarını ettiği dualar ve işlemler ile sağlar.

Dua okumak insanların içlerini rahatlamakta, manevi olarak daha iyi hissetmelerini sağlamaktadır. İnsanlar sıkıntılarından kurtulmak ve dileklerine kavuşmak için en etkili duaları okumayı istemektedirler.

Duaların en etkilisi olarak kabul edilen bu dua ise her dilek için farklı sayıda okunur. Duanın okunması sırasında sayısına kalpte olan dileğe bağlı olarak dikkat edilfesi gerekir

Şahmeran Duası Nedir?

Şahmeran duası nedir araştırıldığında içinde Allah’ın isimlerinin geçtiği bir dua olduğu görülür. Onun bu isimlerinin zikredilmesi ve duanın okunması ile Allah’a yakınlaşan kişinin dilekleri kabul olur.

Bu duayı öğrenen kişiler gördükleri faydaları ile her dilekleri ve sıkıntıları olduğunda okumaya devam ederler. Uzun bir dua olduğundan ezberlemek zor olabilir. Bu durumda duayı bir kağıda yazarak ezberleyene kadar kağıttan okuyabilirsiniz.

Yazı Arası Banner

Duaların okunması en başta insanın günahlarının affedilmesini sağlar. Kişi işlediği günahların affedilmesi ile kişi manen rahatladığını hisseder. Aynı zamanda temiz bir kalple okunduğunda ise kalpte olan dileklerin kabul edildiği görülür.

Neredeyse her dileğin kabul edilmesi için temiz bir kalple ve inançlar okunabilir. Önemli olan dileğin sizin için hayırlı olmasıdır. Dileğinizin sizin hayrınıza olması halinde Allah edeceğiniz duaları kabul eder.

Şahmeran Duası Ne İşe Yarar?

Şahmeran duası ne işe yarar en fazla merak edilen konular arasında yer alır. İslamiyet’te çok az dua vardır ki her dileğin olması ve sıkıntının giderilmesi için okunsun.

İşte buda onlardan biridir. Allah’ın en güzel isimlerinin yer aldığı bu duayı günün her anında okuyabilirsiniz. Bunun yanında namazlardan sonra ve sessiz bir ortamda okumanız etkisinin artmasını sağlar. Duayı okuduğunuzda kabul olması beklenen dilekler arasında şunlar yer alır.

  • Kapalı kısmetlerin açılarak hayırlı yuvaların kurulması
  • Ayrılanların birleşmesi sevenlerin kavuşması
  • Aşkın karşılık bulması
  • Nazardan ve kötü enerjilerden korunmak
  • Geceleri rahat uyumak
  • Satılamayan malların satılması
  • Hastalıklardan kurtularak şifa bulmak

Şahmeran Duası Etkileri

Şahmeran duası etkileri görülmesi için kalpte olan dileğe göre farklı sayıda okunur. Aynı şekilde okunması gereken zamanlarda değişir.

Duanın bir günde kaç kez okunması gerekiyorsa hepsinin bir kerede okunması gerekir. Ara verilmesi gerektiğinde tekrar baştan başlanmalıdır. Nazardan korunmak isteyen kişiler her gün 7 kez okumalıdır. Diğer dilek ve istekler içinse belirlenen sayıda ve belirlenen günde okunması yeterli olur.

Duayı okuyan kişilerin anlattığına göre duayı okuma süresi bitmeden dileklerine kavuşmuşlardır. Bu özelliği ile de diğer insanların da okumalarını tavsiye etmektedirler.

Her türlü sıkıntıdan kurtulmak ve dileğin olması için insanlar çabalarının yetmediği yerde bu duayı okuyarak Allah’tan yardım isteyebilirler.

Şahmeran Duası Nasıl Okunur?

Şahmeran duası nasıl okunur sorusuna temiz bir kalple ve inançla okunmalıdır şeklinde cevap verilebilir.

Bu dua çok etkili olmakla birlikte en fazla fayda kendini insanların iyiliğine adamış medyum tarafından okunması ile olur. Havas ilmine sahip medyum dileklerinizin kabulü için duayı gerektiği sayıda ve doğru zamanda okur.

Her türlü sıkıntıdan kurtulmak ve dileklerinize kavuşmak istediğinizde medyum ile iletişime geçebilirsiniz. Hoca havas ilmindeki en gizli kalmış ve etkili duaları bilmekte sizler için okumaktadır. Danışanlarının mutlu ve huzurlu bir yaşama sahip olmaları için hiç durmadan çalışmaktadır.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir