1. Anasayfa
  2. Büyüler

Sevgilimi Kendime Nasıl Bağlarım?

Sevgilimi Kendime Nasıl Bağlarım?
Sevgilimi Kendime Nasıl Bağlarım?
0

Sevgilimi kendime nasıl bağlarım sorusu şu an bir ilişkisi olan ancak gelgitler yaşayan belli bir süre arasına soğukluk girmiş çiftler tarafından araştırılmaktadır.

Medyum Işılay Hoca çok sayıda vaka ile karşılaşmış olduğu için bu konuda yapılan dualar, tılsım, büyü ve büyüden farklı tamamen iyi niyetle yapılan vefklerden bahsedecektir.

Siz de sevgilinizden emin değilseniz, aranızda başka biri olduğunu düşüyorsanız, eskisi kadar candan bir ilişkiniz yoksa evlilik istediğiniz halde o yönde ilerlemiyorsa medyum hocaya ücretsiz danışabilir ve bir seans isteyebilirsiniz.

Sizin için en uygun olan yöntemi seçecek ve okuyacağınız duaları verecek ve herhangi bir işleme gerek olup olmadığınızı söyleyecektir.

Sevgilimi Kendime Nasıl Bağlarım Duası Nedir?

Sevgilimi kendime nasıl bağlarım duası nedir sorusu birçok sevgili tarafından merak edilmektedir. Çok fazla tartışma yaşıyorsanız, aranıza bir kadın ya da adam girdiyse, eskisi gibi biri değilse, sizi her gün değil canı istediği zaman arıyorsa, ilişkiniz gittikçe can sıkıcı bir hal aldıysa artık yalnız değilsiniz.

Çeşitli dualarla size eskisinden çok daha fazla bağlanacak, artık hep o arayacak, küs olsanız bile kendisi gelecektir. Kapınızda kul köle olacak bu insan için kendinize ve duaların gücüne inanın. İnanan biri için her olay mümkündür.

Yazı Arası Banner

Sadece doğru yol, doğru kanal, doğru enerji ve doğru dualarla mümkündür bu. Size ücretsiz danışabileceğiniz bir numara sunuyoruz bize her daim ulaşabilirsiniz.

Sevgiliyi Kendine Bağlamak İçin Okunabilecek Dualar

Sevgiliyi kendine bağlamak için okunabilecek dualar çeşitli gizemlere ev sahipliği yapmaktadır. Çeşitli yöntemlerle sahip olduğunuz ilişkiyi iyileştirmek, canlılık katmak, ilişkiyi bir üst boyuta taşımak gibi amaçlarla yapılmaktadır.

Öncelikle kendinizden emin olun o ilişkiyi gerçekten isteyip istemediğiniz konusunda ardından asıl sorunun ne olduğunu belirlemelisiniz ki gerçekten bir şifaya ihtiyacınız varsa bu dua ritüellerini uygulayabilirsiniz:

  • Bir suya 786 kere besmele çekip üflemeli ve ardından hem siz içmeli hem de sevgilinize içirmelisiniz.
  • 10 gr kadar şekere Ayetel Kürsi, Felak, Nas surelerini ve Ya Vedüd okumalı ve içeceğinin içine koymalısınız.
  • Ayrı renklerdeki 7 ipliği alıp üzerlerine 41 kere Yasin okuyup sevgilinizin üzerine iliştirebilirsiniz.

Sevgiliyi Kendine Bağlamak İçin Okunabilecek Duaların Etkileri

Sevgiliyi kendine bağlamak için okunabilecek duaların etkileri nelerdir sorusu size hayatınızın kadını ya da adamını nasip etmek adına cevaplanacak bir sorudur.

Dünyada ve ahirette onunla birlikte olmak istiyorsunuz, her daim sizi sevsin, gözü başka birini görmesin diye iç geçiriyorsunuz artık bu bir mucize değil.

İçinizdeki niyetle sahip olmak için gösterdiğiniz özveri mutlaka Hak katında makbul olacak ve size nasip olacaktır. Şu anlık bir enerjide bunları öngörmek mümkündür.

Sizinle paylaştığımız duaları okuyup bu seanslara devam edin en az 7 gün ancak sonrasında akış içerisinde örneğin dolunay döngüsü, güneş tutulması gibi bir değişiklik olursa iyi ya da kötü medyum hocaya lütfen başvurmaktan çekinmeyin.

Sevgiliyi Kendine Bağlamak İçin Okunabilecek Duaların Belirtileri Nelerdir?

Sevgiliyi kendine bağlamak için okunabilecek duaların belirtileri nelerdir sorusunun çok sayıda meraklısı vardır. Eğer dualara ve vefklere başladıysanız sonuçlarını merak etmeniz gayet doğaldır.

İlk başta bu durumun sizi şifalandırması gereklidir örneğin gün içinde daha enerjik ve pozitif olmak gibi. Sonrasında sevdiğiniz kişinin kısa sürede araması, daha fazla ilgi göstermesi, sürekli buluşalım demesi, şu an sizin çok erken olarak düşündüğünüz evlilik teklifiyle gelmesi çok mümkündür bu gibi durumlara şaşırmamanız gerekir.

Bütüncül şekilde bir şifa çalışmasıdır bu önce siz sonra çevrenizdeki kişilerle olan ilişkileriniz için geçerlidir. Yalnız kısa sürede olabileceği gibi uzun bir zaman da alabilir biraz sabırlı olmalısınız. Sahip olduğunuzda da bu anı hiçbir zaman unutmamalı ve kıymetini bilmelisiniz.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir