1. Anasayfa
  2. Büyüler

Şirinlik Büyüsü

Şirinlik Büyüsü
Şirinlik Büyüsü
0

Şirinlik büyüsü nasıl yapılır ve medyum hocaların içinde şirinlik büyüleri yapan uzman kimdir? Şirinlik büyüsü nasıl bozulur? Medyum Işılay Hanım’ın yaptığı ve bozduğu büyüler hangileridir? İnternet üzerinde aranan büyüler ve medyumlar içinde en tecrübelisi hangisidir?

Şirinlik büyüsü nasıl yapılır ve şirinlik büyüleri nelerdir? Şirinlik büyüsü uzmanı medyum kimdir? Etkili uzmanlardan olan Medyum Işılay‘ın şirinlik büyüsü nasıldır? Her insan özeldir ve her insanın kendine ait küçücük bir dünyası vardır. Orada hayallerini, avuntularını, aşklarını ve gerçek benliğini barındırmaktadır.

Bu özel dünyanın ütopyası bazen gerçek dünya ile büyük tersliklere düşmektedir. Birisini çok sevdiğiniz halde, küçücük dünyanızda onunla sevimli hayaller kurduğunuz halde gerçek dünyada bir karşılığı olmayabilir.

Bunun birçok sebebi olabilir ancak gerçekler bir şamar gibi yüzümüze çarpmaktadır. Böyle özel insanlar için Medyum Işılay Hocamızın hazırladığı şirinlik büyüsü adeta hızır gibi imdada yetişmektedir.

Şirinlik Büyüleri Nelerdir?

Hayat çok garip bir döngüye sahiptir. Bir gün öncesi ile bir gün sonrası çok farklı olaylara gebe olabilir. Bir saat önce bir faciayla yüzleşirken bir saat sonrasında dünyanın en mutlu insanı olmak mümkün olabilir. Bu sebepler aleminin en karmaşık noktası ise neyin ne zaman olacağının belli olmamasıdır. Medyumlar ise bu karmaşayı insanlar için adeta bir bulmaca gibi çözerek berraklaştıran kimselerdir. Medyum Işılay Hocamız bu işin sanatkarı gibi hareket eden en önemli medyumlardan birisidir.

Birinin yardım eli zerinizde olduğunda o sıcacık duygu içimizi nasıl da kaplar bilirisiniz. İşte sizlerin dertlerinin de çözümü olan hocamız şirinlik büyüsü sayesinde birçok sorunu da estetik şeffaflığında çözmektedir. Bazı insanlar maalesef ki kendilerini her ortamda tam olarak ifade edemez ve mahcup durumlara düşebilirler. Örneğin severek evlendiğiniz kişinin ailesi sizi sebepsizce yargılayarak uzak durabilir. Eşiniz bile bundan etkilenebilir. Sevgiliniz ya da arkadaşlarınız da sizlere hep mesafeli olabilir.

Yazı Arası Banner

Hocamızın şifalı elleriyle hazırlamış olduğu mükemmel büyülerden şirinlik büyüsü sizlerin her türlü iletişim sorunlarınızı çözerek insanların gözünde sizi çok şirin ve alımlı bir insana dönüştürecektir. Sizlerin hayata daha sevgiyle tutunmasını ve insanların size görünmez bağlarla bağlanması sağlayacaktır.

Sizlerin hem psikolojik hem de sosyolojik açıdan yeniden doğarak adeta zümrüdü anka kuşu gibi kanatlanmanıza sebep olacaktır. Şirinlik büyüsü etkisi yüksek ve yapım aşamaları oldukça karışık bir büyüdür.

Şirinlik Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Dünyamız doğduğu günden beri her türlü kavmin üzerinde yaşadığı ve onların her türlü durumlarına şahitlik etmiş bir küredir. Bizleri de binlerce yıldır bıkmadan usanmadan misafir eden bu mekan ayrıca bizlerin sınav yeri gibidir. Heyecanlarımız ve mutluluklarımız, sevinç ve acılarımıza binlerce yıldır eşlik etmektedir.

Bize düşen ise her seferinde düştüğümüz yerden ayağa kalkmanın yollarını aramak ve bulmaktır. Sürekli olarak isyan etmek ve kendinizi suçlamak, hatayı hep kendinizde bulmak yerine çarkın yönünü değiştirebilecek yollar bulmanız faydanıza olacaktır.

Bir bilgin der ki “her arayan bulamaz, fakat bulanlar arayanlardır”. Derdinizin çaresi neyse aramak gerekmektedir. Medyum Işılay Hocamız uzun zamandır insanların her sorununa çareler bularak insanların güvenin hak etmiştir. En çok kendisine başvurulan konularda birisi de insanların gözünde görünememe, fark edilememe ve kendini bundan sorunlu tutma problemidir.

Hocamız bu tarz insanlara şefkatle yaklaşmakta ve onların bu sorunlarını şirinlik büyüsü ile çabucak halletmektedir. Bu sayede insanlar toplumdaki yerlerini edinmedeki tüm sorunlarını aşmak için ayrıca bir cesarete de sahip olmaktadırlar.

Bu tarz problemler ile gelen birisi ya da farklı bir amacı olsa bile şirinlik büyüsüne ihtiyaç duyan birisi gerekli hesaplamalar yapıldığında bunun etkisinin ne kadar süreceğini ayarlatabildiği gibi ne kadar zamanda etki edeceğini de öğrenebilmektedir.

Genel bir ortalamaya vurulduğunda aksi bir durum söz konusu olmadıkça şirinlik büyüleri bir hafta ile on gün arasında etki etmeye başlamaktadır. İnsandan insana farklılıkları olan bu işlem doğal sürecinde daha kısa ya da biraz daha uzun sürede gerçekleşe de bilmektedir.

Şirinlik Muskası Büyü Müdür?

Büyülerin binlerce çeşidi olduğunu ve farklı isimler ile farklı uygarlıklarda anıldığını sizlere söylemiştik. Günümüzde bile değişik coğrafyalarda medyum ya da kabile kahinleri tarafından farklı adlarda ve farklı formlarda yapılan büyüler vardır.

Muska ise bizim toplumuzda yaşayan insanların akıllarında bir şekilde yer etmiş bir işlemdir. Muska özünde bir büyüdür. Ancak burada içerik önemlidir. Muska bir takım şekiller ile ifade edilebildiği gibi metal tabletlere de işlenebilir.

Genellikle şeklinden ötürü ve verilen yanlış bilgilerden ötürü içeriği hakkında insanların bilgisi olmadığı bir durumdur. Ancak işin içine çok özel durumlar girdiğinde ise örneğin şirinlik muskası denildiğinde bunun şirinlik büyüsü olduğu ve kullanımının muska şeklinde olduğu anlaşılmalıdır. Burada kişinin özel durumları da göz önüne alınarak yapılan hesaplamalara sonucunda yapılan büyünün hangi şekilde kullanılacağı belirlenir. Şirinlik büyüsü değişik şekillerde kullanılması mümkün olduğu gibi bazen de muska formunda kullanılması gereklilik arz eden bir büyüdür.

Şirinlik muskası Medyum Işılay Hocamızın özenle kişiye özel hazırladığı ve çok farklı şirinlik kast eden olaylar için kullanılan bir büyüdür. Bir takım dini otoriteler de bunu onaylarken bir takım insanlar da içerisine ayetler yazarak muskanın büyü olmadığını söylemeye çalışmaktadırlar. Burada muskadan kasır şekildir. Ancak özünde kuvvetli ve faydalı, insanların dertlerine derman olan özel bir büyü kast edilmektedir.

Şirinlik Muskası Nerede Taşınır?

Biricik kıymetlimiz Medyum Işılay bu konuda kişiye özel çözümler sunmaktadır. Bazı insanlar üzerinde bir muska taşımaktan dolayı rahatsızlık duyabilir ve bunu taşımaktan korkabilirler. Ancak hocamızın yaptığı hiçbir işlem yaptırana zarar vermez. Yeter ki sizlerin kalbi halis bir inançla dolu olsun. Burada önem arz eden konu ise zaruret halinde muska yapılması gerekiyorsa bunu nasıl muhafaza edileceği ya da nasıl bir şekilde kullanılacağıdır.

Şirinlik muskaları taşımayı başaran insanlar bu muska ile günlük ihtiyaçlarını giderdikleri tuvalet ve banyo gibi durumlarda çıkartmak zorunda değillerdir. Dikkat edilmesi gereken konu üzerinizde taşıyacaksanız kesinlikle dikkatli davranmanız ve korumanızdır. Üstün körü sağa sola bıraktığınız durumların birçoğunda bu şirinlik muskası kendi kendini yok edecek ya da sizin gözünüzden sürekli kaçacaktır.

Sizlere bizim tavsiyemiz ise hocamıza bu şirinlik muskasını ne şekilde taşımanız gerektiğini ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini sormanız ve can kulağıyla dinlemenizdir. Şirinlik muskaları boynunuzda kolye gibi taşınabilir. Boynunuzdan koltuk altına gelecek şekilde ve genellikle yaptıran kişi erkekse bu istenebilir. Ancak çamaşır ve giysilerinize iliştirerek yada ev ve arabanız gibi yerlerde de taşımanızı medyumunuz isteyebilir.

Şirinlik Celbi Nedir?

Şirinlik celbi esasen yine karıştırılan bir kavramdır. Burada celb kelimesinin ne manaya geldiği ve büyü işlemlerinde kullanılan celbin ne olduğu iyi bilinmelidir. Celb genellikle birine çağrıda bulunmak, birini kendine çekebilmek amacıyla yapılan şeyler manasında kullanılır ve medyumlukta da aynı amaçlara hizmet etmektedir. Şirinlik celbi ise şirinlik büyüsü yada muskası olarak adlandırdığımız işlemin kime ya da kimlere yapılmış ise uygulamaya girebilmesi için yapılan bir durumdur.

Şirinlik celbi aslında şirinlik muskası ya da büyüsü olarak da adlandırılsa asla yanlış olmaz. Çünkü her büyü aslında bir nevi celb işlemini de içinde barındırır. Şirinlik celbi de yapılan bir şirinlik büyüsünün kumandası gibi görülmelidir.

Asıl amaca hizmet eden bir işlem olarak adlandırılması da doğru olacaktır. Sizler hangi tür olursa olsun şirinlik büyüsü yaptırmak istediğinizde kıymetli hocamız Medyum Işılay ile bağlantıya geçerek dileklerinize kesin bir surette kavuşabilirsiniz.

Şirinlik Büyüsü Nedir?

Şirinlik büyüsü nedir, kişinin kendini şirin görmesi ve bu nedenle etrafı tarafından da şirin olarak algılanmasına neden olan son derece etkili büyü yöntemlerinden biridir. Büyülerde şirinlik ve benzeri olgular her daim ön plana çıkar. Aynı zamanda huzurun sağlanması ve buna göre bir devamlılık olması da büyüler üzerinden söz konusu olur.

İnsan, hayatında diğer insanlara karşı her zaman şirin görünmek ister. Ama bunun özünde yatan kişinin kendisine karşı şirin görünme arzusudur. Ancak bu arzunun bastırılması için yapılması gerekenlerin ne olduğu ve nasıl bir süreç izlemek gerektiği önemlidir. Şirin görünme dualarının ne olduğu, bunların bizlere katkıları ve daha fazlası için sitemizi takip edin.

Medyum hocaların hayatımıza yön veren kişilikler olması yanında, kısa süre içinde yaptıklarını da düşünmek aslında içsel anlamda huzur olarak ifade edilir. Her insan hayatında huzurlu olmak ister. Bazen bu huzuru bulma yolunda savaş verir ama galip olmayabiliriz.

Şirinlik Duası ile Herkes Tarafından Sevilmek

Şirinlik duası ile herkes tarafından sevilmek mümkündür. Aslında duanın özünde yatan neden de budur. Her insan sevilmek ister. Sevginin getirileri çok farklı şekillerde olabilir. Örnek olarak arzu edilmek bu noktada ön plana çıkar. Arzu duyulan bir kişi olunması, içsel anlamda huzur ve mutluluk anlamına gelecektir.

Şirin olmanın ne denli getirileri olduğu haricinde bu duyguları bilmek ve buna göre hareket etmek de son derece önemlidir. Duygularımızı kontrol altına almak gerekiyor. Eğer duygularımızı kontrol altına alamazsak, bu bizde yoğun bir acı olarak telkin edilebilir.

Şirin görünmenin sadece estetik açıdan değil ruhsal anlamda önemli bir unsur olduğunun altını çizmek ve buna göre hareket etmek gerekir. Kişisel hislerimizi bir yana bırakmak ve kendimizi kabul ettirmek isteyebiliriz. Bu tamamen insani bir duygudur.

Şirinlik Büyüsü ile Aşık Etmek

Şirinlik büyüsü ile aşık etmek, bir kişiye kendinizi aşık etme noktasında önemli unsurlardan biri olarak ifade edilir. Şirin olma büyüsü olarak da bilinen bu uygulama, insanlar ile olan iletişimi ayarlar. Mutluluk bu şekilde söz konusu olur. Aksi halde istenen tüm duyguları kontrol altına almak gerekir.

Sevgi duygusunu yaşamak için sevmek gerekiyor. Aynı zamanda sevilmek de  bu noktada önemlidir. Ama bunlar birbirini dengeler. Eğer sevilmek istersek, mutlaka sevmenin ne olduğunun bilmeliyiz. Aşık etme duygusunu bilmek, buna göre hareket etmek ve daha fazlası için bizi takip edin.

  • Eğer sevdiğini kişiye daha şirin görünürseniz, bu büyünün tuttuğu noktasında çok değerli bir artı olur.
  • Büyülerin tutma süreleri değişken olabilmektedir.
  • İçsel anlamda huzur elde etmek için sevmek ve sevilmek gerekir.
  • İnsanların sevgi duygusunu suiistimal etmesi onları kötü olduğunu gösterir.
  • Şirinlik büyüsü ile yıldız yükseltme yapılır.

Kabul Görmek İçin Şirinlik Büyüsü

Kabul görmek için şirinlik büyüsü daha çok aurası düşük olan, enerjisi az kişiler tarafından talep edilir. Bu kişiler enerjileri nedeniyle toplum tarafından yanlış algılanır.

Nazar etkisi altında kalmış olma ihtimalleri de vardır. Bunun yanında pek çok farklı etki alanından bahsetmek mümkün olur. Eğer en güçlü ve kuvvetli büyüleri öğrenmek isterseniz sitemize erişim kurun.

Kabul görmek için şirinlik büyüsü, toplum tarafından kabul edilmek, toplumda değer almak noktasında önemlidir. Eğer toplum sizi kabul ederse, bunun da belli başlı nedenleri vardır. Her insan mutlu ve huzurlu olmak ister. Bunun için de çeşitli yöntemleri dener. Eğer sizler de güvenilir yöntem ararsanız bizi takip edin.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir