1. Ana Sayfa
  2. Büyü Bilgileri
  3. Şirinlik büyüsü
Trendlerdeki Yazı

Şirinlik büyüsü

Şirinlik büyüsü nasıl yapılır? Medyum hocaların içinde şirinlik büyüleri yapan uzman kimdir? Şirinlik büyüsü nasıl bozulur? Medyum Işılay Hanım'ın yaptığı ve bozduğu büyüler hangileridir? İnternet üzerinde aranan büyüler ve medyumlar içinde en tecrübelisi hangisidir?

Şirinlik Büyüsü

Şirinlik büyüsü nasıl yapılır ve şirinlik büyüleri nelerdir? Şirinlik büyüsü uzmanı medyum kimdir? Medyum Işılay’ın şirinlik büyüsü nasıldır? Her insan özeldir ve her insanın kendine ait küçücük bir dünyası vardır. Orada hayallerini, avuntularını, aşklarını ve gerçek benliğini barındırmaktadır.

Bu özel dünyanın ütopyası bazen gerçek dünya ile büyük tersliklere düşmektedir. Birisini çok sevdiğiniz halde, küçücük dünyanızda onunla sevimli hayaller kurduğunuz halde gerçek dünyada bir karşılığı olmayabilir.

Bunun birçok sebebi olabilir ancak gerçekler bir şamar gibi yüzümüze çarpmaktadır. Böyle özel insanlar için Medyum Işılay Hocamızın hazırladığı şirinlik büyüsü adeta Hızır gibi imdada yetişmektedir.

Şirinlik büyüleri nelerdir?

Hayat çok garip bir döngüye sahiptir. Bir gün öncesi ile bir gün sonrası çok farklı olaylara gebe olabilir. Bir saat önce bir faciayla yüzleşirken bir saat sonrasında dünyanın en mutlu insanı olmak mümkün olabilir. Bu sebepler aleminin en karmaşık noktası ise neyin ne zaman olacağının belli olmamasıdır. Medyumlar ise bu karmaşayı insanlar için adeta bir bulmaca gibi çözerek berraklaştıran kimselerdir. Medyum Işılay Hocamız bu işin sanatkarı gibi hareket eden en önemli medyumlardan birisidir.

Birinin yardım eli zerinizde olduğunda o sıcacık duygu içimizi nasıl da kaplar bilirisiniz. İşte sizlerin dertlerinin de çözümü olan hocamız şirinlik büyüsü sayesinde birçok sorunu da estetik şeffaflığında çözmektedir. Bazı insanlar maalesef ki kendilerini her ortamda tam olarak ifade edemez ve mahcup durumlara düşebilirler. Örneğin severek evlendiğiniz kişinin ailesi sizi sebepsizce yargılayarak uzak durabilir. Eşiniz bile bundan etkilenebilir. Sevgiliniz ya da arkadaşlarınız da sizlere hep mesafeli olabilir.

Hocamızın şifalı elleriyle hazırlamış olduğu mükemmel büyülerden şirinlik büyüsü sizlerin her türlü iletişim sorunlarınızı çözerek insanların gözünde sizi çok şirin ve alımlı bir insana dönüştürecektir. Sizlerin hayata daha sevgiyle tutunmasını ve insanların size görünmez bağlarla bağlanması sağlayacaktır. Sizlerin hem psikolojik hem de sosyolojik açıdan yeniden doğarak adeta zümrüdü anka kuşu gibi kanatlanmanıza sebep olacaktır. Şirinlik büyüsü etkisi yüksek ve yapım aşamaları oldukça karışık bir büyüdür.

Şirinlik büyüsü kaç günde etki eder?

Dünyamız doğduğu günden beri her türlü kavmin üzerinde yaşadığı ve onların her türlü durumlarına şahitlik etmiş bir küredir. Bizleri de binlerce yıldır bıkmadan usanmadan misafir eden bu mekan ayrıca bizlerin sınav yeri gibidir. Heyecanlarımız ve mutluluklarımız, sevinç ve acılarımıza binlerce yıldır eşlik etmektedir. Bize düşen ise her seferinde düştüğümüz yerden ayağa kalkmanın yollarını aramak ve bulmaktır. Sürekli olarak isyan etmek ve kendinizi suçlamak, hatayı hep kendinizde bulmak yerine çarkın yönünü değiştirebilecek yollar bulmanız faydanıza olacaktır.

Bir bilgin der ki “her arayan bulamaz, fakat bulanlar arayanlardır”. Derdinizin çaresi neyse aramak gerekmektedir. Medyum Işılay Hocamız uzun zamandır insanların her sorununa çareler bularak insanların güvenin hak etmiştir. En çok kendisine başburulan konularda birisi de insanların gözünde görünememe, fark edilememe ve kendini bundan sorunlu tutma problemidir. Hocamız bu tarz insanlara şefkatle yaklaşmakta ve onların bu sorunlarını şirinlik büyüsü ile çabucak halletmektedir. Bu sayede insanlar toplumdaki yerlerini edinmedeki tüm sorunlarını aşmak için ayrıca bir cesarete de sahip olmaktadırlar.

Bu tarz problemler ile gelen birisi ya da farklı bir amacı olsa bile şirinlik büyüsüne ihtiyaç duyan birisi gerekli hesaplamalar yapıldığında bunun etkisinin ne kadar süreceğini ayarlatabildiği gibi ne kadar zamanda etki edeceğini de öğrenebilmektedir. Genel bir ortalamaya vurulduğunda aksi bir durum söz konusu olmadıkça şirinlik büyüleri bir hafta ile on gün arasında etki etmeye başlamaktadır. İnsandan insana farklılıkları olan bu işlem doğal sürecinde daha kısa ya da biraz daha uzun sürede gerçekleşe de bilmektedir.

Şirinlik muskası büyümüdür?

Büyülerin binlerce çeşidi olduğunu ve farklı isimler ile farklı uygarlıklarda anıldığını sizlere söylemiştik. Günümüzde bile değişik coğrafyalarda medyum ya da kabile kahinleri tarafından farklı adlarda ve farklı formlarda yapılan büyüler vardır. Muska ise bizim toplumuzda yaşayan insanların akıllarında bir şekilde yer etmiş bir işlemdir. Muska özünde bir büyüdür. Ancak burada içerik önemlidir. Muska bir takım şekiller ile ifade edilebildiği gibi metal tabletlere de işlenebilir.

Genellikle şeklinden ötürü ve verilen yanlış bilgilerden ötürü içeriği hakkında insanların bilgisi olmadığı bir durumdur. Ancak işin içine çok özel durumlar girdiğinde ise örneğin şirinlik muskası denildiğinde bunun şirinlik büyüsü olduğu ve kullanımının muska şeklinde olduğu anlaşılmalıdır. Burada kişinin özel durumları da göz önüne alınarak yapılan hesaplamalara sonucunda yapılan büyünün hangi şekilde kullanılacağı belirlenir. Şirinlik büyüsü değişik şekillerde kullanılması mümkün olduğu gibi bazen de muska formunda kullanılması gereklilik arz eden bir büyüdür.

Şirinlik muskası Medyum Işılay Hocamızın özenle kişiye özel hazırladığı ve çok farklı şirinlik kast eden olaylar için kullanılan bir büyüdür. Bir takım dini otoriteler de bunu onaylarken bir takım insanlar da içerisine ayetler yazarak muskanın büyü olmadığını söylemeye çalışmaktadırlar. Burada muskadan kasır şekildir. Ancak özünde kuvvetli ve faydalı, insanların dertlerine derman olan özel bir büyü kast edilmektedir.

Şirinlik muskası nerede taşınır?

Biricik kıymetlimiz Medyum Işılay bu konuda kişiye özel çözümler sunmaktadır. Bazı insanlar üzerinde bir muska taşımaktan dolayı rahatsızlık duyabilir ve bunu taşımaktan korkabilirler. Ancak hocamızın yaptığı hiçbir işlem yaptırana zarar vermez. Yeter ki sizlerin kalbi halis bir inançla dolu olsun. Burada önem arz eden konu ise zaruret halinde muska yapılması gerekiyorsa bunu nasıl muhafaza edileceği ya da nasıl bir şekilde kullanılacağıdır.

Şirinlik muskaları taşımayı başaran insanlar bu muska ile günlük ihtiyaçlarını giderdikleri tuvalet ve banyo gibi durumlarda çıkartmak zorunda değillerdir. Dikkat edilmesi gereken konu üzerinizde taşıyacaksanız kesinlikle dikkatli davranmanız ve korumanızdır. Üstün körü sağa sola bıraktığınız durumların birçoğunda bu şirinlik muskası kendi kendini yok edecek ya da sizin gözünüzden sürekli kaçacaktır.

Sizlere bizim tavsiyemiz ise hocamıza bu şirinlik muskasını ne şekilde taşımanız gerektiğini ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini sormanız ve can kulağıyla dinlemenizdir. Şirinlik Muskaları boynunuzda kolye gibi taşınabilir. Boynunuzdan koltuk altına gelecek şekilde ve genellikle yaptıran kişi erkekse bu istenebilir. Ancak çamaşır ve giysilerinize iliştirerek yada ev ve arabanız gibi yerlerde de taşımanızı medyumunuz isteyebilir.

Şirinlik celbi nedir?

Şirinlik celbi esasen yine karıştırılan bir kavramdır. Burada celb kelimesinin ne manaya geldiği ve büyü işlemlerinde kullanılan celbin ne olduğu iyi bilinmelidir. Celb genellikle birine çağrıda bulunmak, birini kendine çekebilmek amacıyla yapılan şeyler manasında kullanılır ve medyumlukta da aynı amaçlara hizmet etmektedir. Şirinlik celbi ise şirinlik büyüsü yada muskası olarak adlandırdığımız işlemin kime ya da kimlere yapılmış ise uygulamaya girebilmesi için yapılan bir durumdur.

Şirinlik celbi aslında şirinlik muskası ya da büyüsü olarak da adlandırılsa asla yanlış olmaz. Çünkü her büyü aslında bir nevi celb işlemini de içinde barındırır. Şirinlik celbi de yapılan bir şirinlik büyüsünün kumandası gibi görülmelidir. Asıl amaca hizmet eden bir işlem olarak adlandırılması da doğru olacaktır. Sizler hangi tür olursa olsun şirinlik büyüsü yaptırmak istediğinizde kıymetli hocamız Medyum Işılay ile bağlantıya geçerek dileklerinize kesin bir surette kavuşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap