1. Anasayfa
  2. Büyüler

Sirke ile Büyü Bozma

Sirke ile Büyü Bozma
Sirke ile Büyü Bozma
0

Sirke ile büyü bozma yöntemi medyumların kullandığı bir yöntemdir. Sirkenin bedeni ve ruhu arındırdığı bilinmesinden dolayı etkili bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Tabi ki büyüyü bozan kişinin alanında uzmanlaşmış bir kimse olması gerekmektedir. Bu sayede büyü bozma işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir.

Ancak büyü bozma işlemi meşakkatli bir iş olmasından dolayı süreç içerisinde bazı problemler yaşanabilmektedir.

Bu noktada da yine medyumun yetkin biri olmasının ve süreci profesyonel bir şekilde ilerletmesi oldukça önemli bir etkendir.

Dilerseniz işinin ehli ve tecrübeli bir medyum olan Medyum Işılay ile iletişime geçerek büyü bozma işlemi için başlangıç yapabilir ve sürecin tamamını kendisi ile yürütebilirsiniz.

Sirke ile Büyü Bozmanın Faydaları

Sirke ile büyü bozmanın faydaları yöntemin merak edilen yönlerindendir. Her yöntemin kendine has kolaylıkları ve sağladığı faydalar bulunmaktadır. Bu yöntemin faydaları da:

  • Sirkenin ruhu temizleme özelliği ile büyüden kurtulması sayesinde kişi büyü bozumu işleminden sonra dinginlik gösterebilir
  • İç sıkıntısını alabilmektedir
  • Bunun yanında işlemin daha temiz ve sorunsuz bir şekilde halledilmesine olanak tanımaktadır
  • Sirkeli su ile büyü bozma yöntemi kişi için uygun ise daha kısa sürede sonuç alınabilmektedir

Bu gibi olumlu etkileri bulunmaktadır. Ancak bu yöntemin kişi için uygun olması önem arz etmektedir. Çünkü medyum kişi için uygun olmadığını dile getirirse bu yöntemin uygulanması konusunda diretilmemelidir.

Yazı Arası Banner

Büyü Bozma Yöntemleri

Büyü bozma yöntemleri çok fazla çeşide sahiptir. Medyum büyünün yapılış şekline ve kişiye uygun olan yöntemi seçerek kişinin üzerinde etki göstermesini sağlamaktadır. Bu yöntemlerin hepsi uzmanlık gerektirmekte ve bir medyum tarafından yapılmalıdır.

Sıradan ve her medyuma yaptırılmamalı alanında uzman olan kimseler tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu sayede büyü bozma işlemi etkisini gösterecek ve kişinin sonunda huzura ermesine olanak tanıyacaktır.

Bu büyü bozma yöntemlerinin sirke ile olanı, tuz ile olanı, bez ya da ip ile olanı gibi pek çok yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemlerin hepsi ayrı ayrı etki sağlamaktadır.

Medyum işini bildiği sürece bu yöntemlerin hepsini uygulayabilme ilmine ve yeteneğine sahip olacaktır.

Büyü Bozmanın Ardından Ne Yapılması Gerekir?

Büyü bozmanın ardından ne yapılması gerekir sorusu da sık aldığımız sorulardan biridir. Öncelikle bu süreçte kişi büyünün etkilerini atlattığından dolayı kişi için zor bir süreç olacaktır. Bu yüzden süreç boyunca kişiye destek sağlanması gerekmektedir. Bunun yanında medyum koruma duası yaparak kişinin tekrar büyüye maruz kalmasının önüne geçebilir.

Daha önce de dile getirdiğimiz gibi kişinin yıprandığı bir dönem olacağından kendisine yalnız olmadığı ve destek olunacağı fikri aşılanmalı ve yapılabiliyorsa birlikte daha fazla vakit geçirilerek normalleşme sürecinin hızlandırılmasına destek olunmalıdır. Ve bu süreç boyunca medyum ile iletişim halinde olunup büyü bozumu yapılan kişinin durumu yakından takip edilmesi gerekmektedir.

Medyum Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Medyum seçerken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir bunu sıralayacak olursak:

  • Medyumun ilmi bilgiye sahip olması gerekmektedir
  • Medyumun tecrübeye sahip olması gerekmektedir
  • Günahlarından arınmış bir kimse olması gerekmektedir
  • Bu tarz deneyim ve ilim gerektiren uygulamaları yapabilmesi gerekmektedir

Yukarıdaki özellikler bir medyumda olması gereken en temel özelliklerdir. Bu özelliklerin olduğunu anlamak için medyumun daha önce çalışma yaptığı kişiler ile iletişim yolu bulmanız ve biraz araştırma yapmanız gerekmektedir.

Zor bir süreç olsa da etkili sonuçlar almanız için bu araştırmanın yapılması gerekmekte ve piyasadaki gerçek medyumlar ile iletişime geçmek gerekmektedir. Sizler de dilediğiniz zaman medyumla iletişim kurabilirsiniz.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir