1. Anasayfa
  2. Ritüeller

Su Falına Nasıl Bakılır?

Su Falına Nasıl Bakılır?
Su Falına Nasıl Bakılır?
0

Su falına nasıl bakılır konusu herkes tarafından merak edilir. Özellikle kişilerin hayatlarında meydana gelen değişimleri öğrenebilmesi zor olan fallar arasında yer alır.

Bu falı herkesin bakması imkansızdır. Bu nedenle bilen ve tecrübeli olan kişilerin bakması gerekir. Bu konuda Medyum Işılay yardımcı olmaktadır. Uygun bir alanda bakılan su falının etkilerinin öğrenilmesi de bilgi sahibi olunması açısından önemli olmaktadır.

Fal bakma işlemleri derin bilgi gerektirdiğinden dolayı bu konudaki özen önemli olarak görülmelidir. Doğru kişinin seçilmesi ile iletişim yetenekleri yüksek medyumlarla muhatap olmak mümkün hale gelecektir.

Su Falı Nedir?

Su falı nedir sorusu, bu falı merak edenler tarafından sıkça sorulur. Su falı bakılması zor olan fallar arasında yer alır.

Medyumlar bu konuda gereken yeterliliğe sahip olan kişilerdir. Fakat merdiven altı olarak belirtilen alanlarda bakılmaması gereken bir faldır. Dolayısıyla özellikle bilgili kişilerin yapması gerekli olan bir işlemdir. Fala bakılması konusunda farklı türlerin göz önünde bulundurulması gereklidir.

Herkesin bakamadığı bu fallar, su ile iletişime geçilmesi gereken bir faldır. Suya bakarak anlamlarının değerlendirilmesi ve buna göre de sonuçların bilinmesinin sağlandığı göz önünde olması gereken noktalar arasında yer alır.

Yazı Arası Banner

Su falına bakmayı düşünen kişilerin suyun enerjisini de tam anlamıyla anlaması gerekir. Bu açıdan doğa üstü varlıklarla  iletişime geçildiği de bilinen noktalar arasında bulunur.

Su Falı Anlamları

Su falı anlamları oldukça çeşitlidir. Fal içerisinde aşk, para ya da bilinmesi istenen diğer durumların öğrenilmesi kolaydır.

Bu açıdan bakıldığında verilen adımların sorunsuz bir şekilde uygulanması sonrasında sonuçların elde edilmesi sağlanır. Bununla birlikte memnuniyetin artırılması konusunda da muhakkak sessiz ortamın kullanılması gerekir.

Genellikle su içerisinde yer alan şekillerin yorumlanmasını içeren bir fal yöntemidir. Dolayısıyla kişilerin hayatları hakkında bilgilerin alınması mümkündür.

Özellikle kaba dökülen sudan bakılan falın, karşı tarafa soruların yöneltilmesi ile de etkili sonuç alınması önemli olarak görülür. Bu konuda işin ehli kişilerden yardım istemek de önemlidir.

Su Falı Baktırmak Zararlı mı?

Su falı baktırmak zararlı mı sorusu da birçok kişinin ilgisini çekmektedir. Bu kapsamda falın işin ehli kişiler tarafından bakılması gerekir.

Genellikle falı baktırmak isteyen kişiler zararlarını da sıkça düşünür. Bu açıdan adımların incelenmesi ve doğru şekilde olması önemli olarak görülmektedir.

Uzman kişiler tarafından yapılan işlemler sonrasında olumsuzlukların görüldüğü bilinmektedir. Bununla birlikte falı bakan kişilerin karşılarındaki kişilere tavsiyeler vermesi beklenir. Bu konuda tehlikeli durumlardan uzak durmak için de medyumlar tarafından pozitif yüklemelerin yapılması da gerekir.

Uzman olan kişiler tarafından yapılan uygulamalar sonrasında ruhen iletişimi yüksek olan kişilerin yardımının alınması sağlanır. Bu açıdan bilinen medyumlardan yardım istemenin de önemi büyüktür. Ruhen iletişimi yüksek olan kişiler tarafından bakıldığında sonuçlardan memnun olunması mümkündür.

Su Falına Bakma

Su falına bakma oldukça zahmetli bir iştir.  Su falına bakılması için gereken birtakım işlemler vardır. Bu işlemler, ilk olarak bir kaba su dökülmesi ile gerçekleşir.

Daha sonrasında ise karşı tarafa yöneltilen sorular ile birlikte yorumlamalar yapılır. Ardından doğru şekilde yanıtlanan sorulara esma ve ayetler ile eklemeler yapılır.

Bu esma ve ayetler okunduktan sonra ise doğa üstü varlıkların su üzerinde oluşturmuş oldukları şekiller yorumlanır. Profesyonel medyumların yorumları ile cevap bulmak kolaylaşır. İşlem sonrasında 3 defa da yorumlamalar gerekir.

Bu yorumlar yapıldıktan sonra fala baktıranların hayatlarındaki detayların öğrenilmesi mümkün hale gelir. Gerekli esma ve dualar ile ise işlem tamamlanır.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir