1. Ana Sayfa
  2. Büyü Bilgileri
  3. Süryani Büyüsü

Süryani Büyüsü

Bu yazımızda gündemimizi oluşturan konu Süryani büyüsü. Medyum Işılay Hoca ile ele aldığımız Süryani büyüsü dosyasında sizlerden gelen birçok soruya cevap bulacaksınız. Süryani büyüsünün amacı nedir? Süryani büyüsünü Süryaniler mi yapar? Süryani büyüsünün etkileri nelerdir gibi cevabını aradığınız sorular için yazımızın devamına göz atmanızda fayda var.

featured

Süryani büyüsü nasıl bir işlemdir? Medyum Işılay Hoca kara büyüler konusunda ne kadar uzman olduğunu kanıtlayan bir medyumdur. Büyü bozma işlemi denildiğinde ya da papaz büyüsü denildiğinde ilk akla gelen medyumlardan olduğu için kendisi oldukça tercih edilmektedir.

Süryani büyüsü konusuna da gelirsek, Medyum Işılay Süryani büyüsü yapma konusunda en bilinen medyumlardan biridir. Süryani büyüsü aşk büyüsü ve bağlama büyüsü olarak çok fazla kullanılsa da farklı amaçlar için de tasarlanabilmektedir. Burada kullanılan eski bir Süryani lisanı bu büyüye genel adını vermiştir. Süryani büyüsü en tehlikeli ve karanlık büyülerden olsa da Medyum Işılay tarafından hassas bir şekilde uygulaması yapılabilmektedir.

Süryani büyüsü malzemeleri

Büyü yapımında kullanılan malzemeler doğadan temin edilen ve ender bulunan malzemeler olduğu gibi oldukça da değerli madenler ve kimyasal değeri olan karışımlardan oluşmaktadır. Medyum Işılay Hocamızın ifadesi ile büyü yapımında altın tozu, gümüş tozu ve safran gibi maddeler kullanıldığı bilinse de daha fazla ve ender bulunan bazı hayvan türlerinin de kullanıldığı gerçektir. Bazı fiyatı astronomik olan yılan türleri ve kurbağa türlerinin de hem beden hem zehirlerinin kullanıldığı da doğrudur. Bunları Medyum Işılay Hoca gibi bilgili ve ilim sahibi medyumlar simya becerileri ile gereken oranlarda kullanarak Süryani büyüsü yapmaktadırlar. Süryani büyüsü malzemeleri de diğer büyü malzemeleri gibi zor ve ender bulunan maddelerdir.

Süryani büyüsü yaptıranların yorumları

Medyum Işılay Hoca, Süryani büyüsü konusunda insanların ilk tercihleri arasında bulunan en iyi medyumlar arasında yer alır. Bundan dolayı da birçok olumlu geri dönüşler olmakta ve hocamız bundan dolayı mutluluk duymaktadır. Ancak Medyum Işılay Hanım görevini her koşulda yerine getirmiş olmanın huzurunu rahatlıkla yaşayan biridir ve bundan asla üstünlük duymaz. Sizlerden gelen birçok yorumda ise Medyum Işılay Hocanın yaptığı Süryani büyüsü sayesinde her şeyin düzeldiği ve hayatının istediği şekilde yola girdiğini, aşk konusunda muhteşem bir sonuç aldığını ve en iyi aşk büyüsü işlemlerini Medyum Işılay Hocanın yaptığını söyleyen mesajlar oldukça fazladır. Medyum Işılay Hocaya Süryani büyüsü yaptıranların ve diğer birçok büyü yaptıran insanların her bir yorumu çok değerli ve bizler için ışık mahiyetindedir.

Süryani büyüsü ne kadar sürede etki eder?

Medyum Işılay Hocaya en çok sorulan sorulardan birisi de Süryani büyüsü ne kadar sürede etki eder sorusudur. Bunun cevabı yuvarlak olarak verilebilir. Süryani büyüsü işlemi tamamen bitirildikten sonra ya da işlem yapılırken dahi başladığı gibi dört haftalık bir süreç içinde tüm etkiler görülmeye ve sonuçlar alınmaya başlanmaktadır. Ancak Medyum Işılay Hocamızın da dediği gibi Süryani büyüsü bir saatte de etki edebilir bir ayda da. Bu kişiye ve yıldızların konumuna göre değişkenlik arz eden bir durumdur.

Süryani büyüsü kaç günde tutar?

İnsanların büyü yaptırdıktan sonra en merak ettiği konuların başında büyüler ne zaman etki eder ve Süryani büyüsü kaç günde tutar gibi meseleler gelmektedir. Bu konuda Medyum Işılay Hoca aydınlatıcı bilgiler vermeye her zaman açıktır. Büyüler tabiri caizse bir kuluçka süresi vardır. Ancak yıldızı düşük kişiler büyüden anında etkilenebileceği gibi bazı kimseler de büyüden sürenin en sonunda etkilenebilir. Yani Medyum Işılay Hoca bizlere Süryani büyüsü kaç günde tutar gibi bir sorunun kişiye göre değişkenlik gösterse de etkilerinin çok cezp edici ve doyurucu olduğunu da belirtmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap