1. Anasayfa
  2. Dualar

Uzaktan Büyü Bozmak İçin Okunacak Dualar

Uzaktan Büyü Bozmak İçin Okunacak Dualar
Uzaktan Büyü Bozmak İçin Okunacak Dualar
0

Uzaktan büyü bozmak için okunacak dualar ile bir kişiye yapılmış olan büyünün bozulması mümkün olur. Bu şekilde okunan dualar ile kişiyi büyünün etkisinden kurtarmak mümkün olur. Büyüler çok eski tarihlerden bu yana medyumlar tarafından yapılır.

Büyü yapmak için doğaüstü güçlere ve havas ilmine sahip olmak gerekir. Aynı şekilde bir insana yapılan büyünün bozulmasını sağlayacak dualar ve işlemlerin de Medyum Işılay Hoca gibi ilim sahibi kişiler tarafından yapılması gerekir.

Duaların insanların bütün sıkıntılarından kurtulmasında ve dileklerin kabul olmasında etkili olduğu bilinmektedir. Bunun yanında duaların kabul edilmesinde ehli sünnet, abdestli, namazlı, halis kalbe sahip olmak da gerekir. Büyüleri bozacak duaların belli sayılarda ve saatlerde okunması etki göstermesini sağlar.

Uzaktan Büyü Bozmak İçin Okunacak Dualar Nedir?

Uzaktan Büyü Bozmak İçin Okunacak Dualar Nedir?

Uzaktan büyü bozmak için okunacak dualar nedir incelendiğinde bu amaçla okunan çok sayıda duanın olduğu görülmektedir. Büyülerin bir malzeme ile yapılması ve evinize koyulması ya da yedirip içirilmesi halinde sadece dua edilmesi yeterli olmaz.

  • Ayrıca kişiler üzerinde oldukça olumsuz etkileri olan kara büyüler bulunmaktadır. Kara büyülerin bozulmasında mutlaka uzman medyumdan destek alınması gerekmektedir.

Büyüyü bozmak için okunması gereken dualar arasında Ayetel Kürsi, Nas, Felak, Surelerinin yanında Esmaül Hüsna da bulunmaktadır. Yasin Suresi, Cin Suresi ve Duhan Süresi de büyülerin bozulması amacıyla okunmaktadır.

Yazı Arası Banner

Elbette her büyünün yapılması farklı olduğu gibi bozulması da farklıdır. Her büyünün bozulmasını sağlayacak olan duaların da farklı olduğu unutulmaması gerekmektedir.

Uzaktan Büyü Bozmak İçin Okunacak Dualar Ne İşe Yarar?

Uzaktan Büyü Bozmak İçin Okunacak Dualar Ne İşe Yarar?

Uzaktan büyü bozmak için okunacak dualar ne işe yarar sorusuna öncelikle kişinin büyünün etkisinden kurtulmasını şeklinde cevap verilebilmektedir. Aynı zamanda kişinin büyü etkisine girmesinin de önüne geçer.

Sürekli olarak dua eden ve Kuran okuyan kişilere yapılan büyülerin tutması çok zordur. Duaların okunması sırasında kalpteki dileğin ne olduğu çok önemlidir. Kişi belli bir niyetle dualarını ettiği zaman etkisi daha fazla olur.

Büyülerin bazı kişilerde daha fazla etkili olduğu görülür. Bu kişilerin yıldıznamesine bakıldığında yıldızlarının düşük olduğu görülür. Bu kişiler nazardan da çok çabuk etkilenirler. Yapılan büyünün etkisi ile sürekli huzursuz ve sıkıntılı olurlar.

Ayrıca geçmeyen baş ve mide ağrıları çekerler. Gerçek ilim sahibi medyum okuduğu dualar ile kişiyi büyüden kurtarır.

Uzaktan Büyü Bozmak İçin Okunacak Dualar Etkileri

Uzaktan Büyü Bozmak İçin Okunacak Dualar Etkileri

Uzaktan büyü bozmak için okunacak dualar etkileri doğru sayıda ve saatlerde okunmasıyla görülmeye başlanır. Bilinmesi gereken en önemli nokta yapılmış büyülerin etkilerinin kendiliğinden geçmediğidir.

Bozulması işlemini deneyimli medyum yapmalı ve kişiyi büyünün etkisinden kurtarmalıdır. Büyüyü bozmak için önce türünün bilinmesi gerekir. Büyü çeşitlerini de ancak medyumlar bilir ve tespit edebilir.

Büyünün bozulması için edilen duaların etkileri arasında şunlar bulunuyor.

  • Büyü etkisiyle yapılan tutarsız davranışlar son bulur
  • Kişi sağlıklı kararlar vermeye başlar
  • Sağlığında oluşan olumsuzluklar ortadan kalkar
  • Sinirli ve huzursuz halleri son bulur

Uzaktan Büyü Bozmak İçin Okunacak Dualar Nasıl Okunur?

Uzaktan Büyü Bozmak İçin Okunacak Dualar Nasıl Okunur?

Uzaktan büyü bozmak için okunacak dualar nasıl okunur araştırıldığında öncelikle mutlaka doru saatler içinde olduğu görülmektedir.

Medyum insanların büyü etkisinde olması halinde kurtulması için doğru duaları okur. Her büyünün bozulmasını sağlayacak olan özel duaları bilir. Bunları uygun saatte ve sayıda okuyarak büyünün etkisinin son bulmasını sağlar.

Büyü etkisinde olduğunuzu ya da bir yakınınıza büyü yapıldığını düşünüyorsanız medyum ile iletişime geçmelisiniz. Yapacağı kontrolle önce büyünün türünü tespit etmektedir. Ardından da büyüyü bozacak duaları okumakta ve özel işlemleri yapmaktadır. Bu şekilde büyünün etkisinden tamamen kurtulmanızı sağlamaktadır.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir