1. Ana Sayfa
  2. Büyü Bilgileri
  3. Voodoo Büyüsü

Voodoo Büyüsü

Voodoo büyüsü son zamanlarda yeniden gündeme geldiğinden beri Medyum Işılay Hoca da birçok soru yağmuruna tutulmaya başlamıştır. Bu sebeple Medyum Işılay hoca sizlerden gelen voodoo büyüsü ile ilgili sorulara yanıt verme kararı almıştır. Bu yazımızda vodoo büyüsü nedir? Voodoo büyüsü ne amaçla yapılır ve voodoo bebeği nedir gibi soruların cevaplarını bulacaksınız.

featured

Voodoo büyüsü nasıl bir büyü türüdür? Medyum Işılay Hoca, hem ülkemizde hem de dünyada kullanılan ve insanların yaptırmak istedikleri büyüler konusunda uzman bir kişidir. Voodoo büyüsü işlemleri de Medyum Işılay hocamız tarafından titizlik ile yapılmaktadır. Voodoo büyüsü, kişilerin iradesini ele geçirme ve kendi amacına uygun kullanma düşüncesinin uygulama biçimidir.

Voodo büyüsü kara voodoo büyüsü ve beyaz voodoo büyüsü olarak ikiye ayrılır. Voodoo büyüsü işlemlerinde kullanılan bez bebekler Medyum Işılay Hoca tarafından titizlikle işlenmekte ve her zerresi özel bir anlam ifade etmektedir. Voodoo büyüsü genellikle kişiye acı verme niyeti ile yapılsa da gönül işleri için de kullanılmaktadır.

Voodoo büyüsü sözleri

Birçok farklı kültüre ait büyüler bulunduğu bilinen bir gerçektir. Ancak her büyü için kullanılan lisanlar genellikle insanlığın ortak zamanlarda kullandığı unutulmuş lisanlar ya da büyü konusunda en çok kullanılan İbranicenin kadim lehçeleri yer almaktadır. Tabi ki de bunların yanında Arapça ve öz Türkçe gibi dillerin de kullanıldığı olmakla beraber voodoo büyüsü sözleri kadim Afrika dillerinde yapılmaktadır.

Medyum Işılay Hoca, günümüzde bile en çok Afrika kıtasında kullanılan voodoo büyüsünün hem yapımı hem uygulamasının çok ayrıntılı ve meşakkatli olduğunu belirtmektedir. Voodoo büyüsü sözleri de oldukça karmaşık ve zor olduğu için kullanan ve voodoo büyüsü bozma işlemini yapan medyum sayısı çok azdır.

Voodoo büyüsü kaç günde etki eder?

Medyum Işılay Hanım, voodoo büyülerinin en tesirli büyüler arasında yer aldığını ancak yapımı ve uygulamasının da çok zor olduğunu söylemektedir. Voodoo büyüsü yaptırmak isteyenler ise en çok voodoo büyüsü kaç günde etki eder sorusunun cevabını merak etmektedirler.

Voodoo büyüsü Medyum Işılay Hocanın da tabiriyle kişiye göre farklı zaman aralıklarında etki eder. Bu süre yirmi yedi gün de olabilir elli yedi gün de. Burada en önemli husus kişilerin burçları, yıldızlar ve gezegenlerin konumlarıdır. Fakat Voodoo büyüsü kaç günde etki eder sorusu, işlem sonuçlandığındaki mükemmeliyet karşısında erimekte ve akıllar bu muhteşem büyü karşısında tutulmaktadır.

Beyaz voodoo büyüsü

Daha önce sizlere voodoo büyüsü işlemlerinin beyaz voodoo büyüsü ve kara voodoo büyüsü diye ayrıldığını anlatmıştık. Medyum Işılay Hoca, kara voodoo büyüleri için acı verici ve zarar verme amacı güden büyüler demiştir.

Ancak beyaz voodoo büyüsü ise aşk ve bağlama amacıyla kullanılan yöntemlerdendir. Beyaz voodoo büyüsü işleminin bizim topraklarımızda da çok tercih edildiği biliniyor.

Fakat Medyum Işılay Hanımın da dediği gibi voodoo büyüsü insanları çok korkuttuğu için genellikle bizim ülkemizde yaptıran sayısı azdır. İnsanlar daha klasik ve coğrafyaya göre daha bilindik büyü yapma işlemlerini tercih etmektedirler.

Voodoo bebeği yapanlar

Medyum Işılay Hoca, voodoo bebeği yapanlar arasında en bilinenlerdendir. Hem kara voodoo büyüsü hem de beyaz voodoo büyüsü bebeği yapan Medyum Işılay, bu bebeklerin yapımında her dikişin bir önem arz ettiğini belirtmektedir.

Voodoo bebeği yapanlar kesinlikle medyum olmalı ve gerekli özel okumalarını yaparak bu işlemi gerçekleştirmelidirler. Medyum Işılay Hanım, voodoo bebeği büyüsü yada voodoo büyüsü işlemlerinin hem zor olduğunu hem de voodoo büyüsü yapma ve voodoo büyüsü bozma konusunda ülkemizde bilinçli az medyum olduğunu belirtmektedir. Sizler de voodoo büyüsü yaptırmak ya da voodoo büyüsü bozma işlemleriniz için Medyum Işılay hanım ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap