1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Voodoo Büyüsü

Voodoo büyüsü son zamanlarda yeniden gündeme geldiğinden beri Medyum Işılay Hoca da birçok soru yağmuruna tutulmaya başlamıştır. Bu sebeple Medyum Işılay hoca sizlerden gelen voodoo büyüsü ile ilgili sorulara yanıt verme kararı almıştır. Bu yazımızda vodoo büyüsü nedir? Voodoo büyüsü ne amaçla yapılır ve voodoo bebeği nedir gibi soruların cevaplarını bulacaksınız.

Voodoo Büyüsü
Voodoo Büyüsü nedir?

Voodoo büyüsü nasıl bir büyü türüdür? Medyum Işılay Hoca, hem ülkemizde hem de dünyada kullanılan ve insanların yaptırmak istedikleri büyüler konusunda uzman bir kişidir. Voodoo büyüsü işlemleri de Medyum Işılay hocamız tarafından titizlik ile yapılmaktadır.

Voodoo büyüsü, kişilerin iradesini ele geçirme ve kendi amacına uygun kullanma düşüncesinin uygulama biçimidir. Voodo büyüsü kara voodoo büyüsü ve beyaz voodoo büyüsü olarak ikiye ayrılır.

Voodoo büyüsü işlemlerinde kullanılan bez bebekler Medyum Işılay Hoca tarafından titizlikle işlenmekte ve her zerresi özel bir anlam ifade etmektedir. Voodoo büyüsü genellikle kişiye acı verme niyeti ile yapılsa da gönül işleri için de kullanılmaktadır.

Voodoo Büyüsü Sözleri

Birçok farklı kültüre ait büyüler bulunduğu bilinen bir gerçektir. Ancak her büyü için kullanılan lisanlar genellikle insanlığın ortak zamanlarda kullandığı unutulmuş lisanlar ya da büyü konusunda en çok kullanılan İbranicenin kadim lehçeleri yer almaktadır.

Tabi ki de bunların yanında Arapça ve öz Türkçe gibi dillerin de kullanıldığı olmakla beraber voodoo büyüsü sözleri kadim Afrika dillerinde yapılmaktadır.

Medyum Işılay Hoca, günümüzde bile en çok Afrika kıtasında kullanılan voodoo büyüsünün hem yapımı hem uygulamasının çok ayrıntılı ve meşakkatli olduğunu belirtmektedir. Voodoo büyüsü sözleri de oldukça karmaşık ve zor olduğu için kullanan ve voodoo büyüsü bozma işlemini yapan medyum sayısı çok azdır.

Voodoo Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Medyum Işılay Hanım, voodoo büyülerinin en tesirli büyüler arasında yer aldığını ancak yapımı ve uygulamasının da çok zor olduğunu söylemektedir. Voodoo büyüsü yaptırmak isteyenler ise en çok voodoo büyüsü kaç günde etki eder sorusunun cevabını merak etmektedirler.

Voodoo büyüsü Medyum Işılay Hocanın da tabiriyle kişiye göre farklı zaman aralıklarında etki eder. Bu süre yirmi yedi gün de olabilir elli yedi gün de. Burada en önemli husus kişilerin burçları, yıldızlar ve gezegenlerin konumlarıdır. Fakat Voodoo büyüsü kaç günde etki eder sorusu, işlem sonuçlandığındaki mükemmeliyet karşısında erimekte ve akıllar bu muhteşem büyü karşısında tutulmaktadır.

Beyaz Voodoo Büyüsü

Daha önce sizlere voodoo büyüsü işlemlerinin beyaz voodoo büyüsü ve kara voodoo büyüsü diye ayrıldığını anlatmıştık. Medyum Işılay Hoca, kara voodoo büyüleri için acı verici ve zarar verme amacı güden büyüler demiştir.

Ancak beyaz voodoo büyüsü ise aşk ve bağlama amacıyla kullanılan yöntemlerdendir. Beyaz voodoo büyüsü işleminin bizim topraklarımızda da çok tercih edildiği biliniyor.

Fakat Medyum Işılay Hanımın da dediği gibi voodoo büyüsü insanları çok korkuttuğu için genellikle bizim ülkemizde yaptıran sayısı azdır. İnsanlar daha klasik ve coğrafyaya göre daha bilindik büyü yapma işlemlerini tercih etmektedirler.

Voodoo Bebeği Yapanlar

Medyum Işılay Hoca, voodoo bebeği yapanlar arasında en bilinenlerdendir. Hem kara voodoo büyüsü hem de beyaz voodoo büyüsü bebeği yapan Medyum Işılay, bu bebeklerin yapımında her dikişin bir önem arz ettiğini belirtmektedir.

Voodoo bebeği yapanlar kesinlikle medyum olmalı ve gerekli özel okumalarını yaparak bu işlemi gerçekleştirmelidirler. Medyum Işılay Hanım, voodoo bebeği büyüsü yada voodoo büyüsü işlemlerinin hem zor olduğunu hem de voodoo büyüsü yapma ve voodoo büyüsü bozma konusunda ülkemizde bilinçli az medyum olduğunu belirtmektedir.

Sizler de voodoo büyüsü yaptırmak ya da voodoo büyüsü bozma işlemleriniz için Medyum Işılay hanım ile iletişime geçebilirsiniz.

Voodoo Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yapılması zor ve etkili büyülerden biri olan voodoo büyüsü hakkında ne kadar önemli oranda bilgi sahibi olursanız ancak bu şekilde yanıt almanız söz konusu olacaktır. Son zamanlarda büyülerin insanlar üstündeki etkileri daha çok araştırılmaya başlandı. Kişiler bu büyü seçenekleri sayesinde daha keyifli hayat yaşama noktasında önemli adımlar atmışlardır. En etkili büyüler haricinde bunların nasıl bozulduğunu da bilmek gerekir.

Büyü bozma işlemlerinde, ilk olarak dua ve benzeri gizli ilim yöntemlerinin işe yarar olduğunu bilmek gerekiyor. Her insan büyü yapma konusunda aynı yeteneklere sahip olmayabilir. Kişi eğer büyü konusunda yetenek sahibi değilse çok fazla zorlaması etrafındakilere zarar verir. Bu zararın ortaya çıkmaması için kişinin kendini frenlemesi gerekiyor.

Oyuncak bebek ile yapılan bu büyüde amaç kişiye zarar vermektir. Öncesinde kime zarar verileceği belirlenir ve sonrasında bez bebek yardımı ile iğne ile kişinin canı yakılır. Bu büyüde bazı zamanlarda ölüme varan kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu tarz sorunların olmaması için medyum Hocalardan yardım almak gerekiyor. Voodoo büyüsü, en köklü ve etkili büyüler arasında yer alıyor.

Voodoo büyüsü nasıl bozulur sorusuna tam yanıt arayan kişiler, güncel adres ile sitemize anında erişim yapma şansına sahip olacaktır. Medyum Işılay Hoca, kendini geliştirmeye devam ederken bir yandan da sizler için en etkin seçenekleri sunmaktadır. Güven veren bir medyum ortamı sunan çok sayıda hoca vardır.

Etkili büyü bozmak, en az büyü yapmak kadar incelik ister. Bu konuda doğru işlemlerin sırası ile yapılması ve buna göre tam önlem alınması gerekir. Her medyum hoca büyü bozma konusunda yeteri kadar yardım edemiyor. Bazılarının bu başlıkta daha yetenekli olduğunu vurgulamak gerekir.

Medyum Işılay Hoca’nın etkili büyü seçenekleri ve daha fazlası için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Voodoo büyüsü aynı zamanda birçok sinema filminde de geçen bir terimdir. Çok etkili ve fantastik bir büyü olduğu bilinmektedir. Tesirinin güçlü olması yanında uzun soluklu olması da etkileyici artılardan birini meydana getirir.

Yorum Yap