1. Anasayfa
  2. Dualar

Ya Vedud Sevgi İçin Kaç Kere Okunmalı?

Ya Vedud Sevgi İçin Kaç Kere Okunmalı?
Ya Vedud Sevgi İçin Kaç Kere Okunmalı?
0

Ya Vedud sevgi için kaç kere okunmalı sorusu birçok seven kalbi ilgilendiren bir konudur. Medyum Işılay Hoca seanslarından elde ettiği, âlimlerden öğrendiği ve takva sahiplerinden aldığı eğitimle şifa hizmeti sunmaktadır.

Eğer sevdiğiniz varsa ama birlikte değilseniz, eşinizle aranız soğuksa, birlikte olduğunuz kişiyi kendinize daha da bağlamak istiyorsanız, sevdiğiniz kadını ya da adamı evliliğe ikna edemiyorsanız bu zikir tam sizin içindir.

Özel bir esma çeşididir. Allah’ın 99 isminden onun güzelliğini, sevgisini yansıtan kalplerde derin sevgi, merhamet ve şefkat yaratan çok fazla kişinin deneyim sahibi olduğu özel ve noksansız bir dua çeşididir. Sadece gönül ilişkilerinde değil arkadaş, dost, aile içi ilişkileri de düzeltebilme özelliğine sahiptir.

Ya Vedud ile ilgili bir makale : https://islamansiklopedisi.org.tr/vedud

Ya Vedud’u Sevgi İçin Okumak

Ya Vedud’u sevgi için okumak, sevgi ve saygı temelindeki ilişkilerin özünü oluşturur. Muhteviyatı aşk olan bu Esma-ül Hüsna doğadaki güzelliklerin, iyiliğin temelidir.

Hem beşeri hem de ilahi aşkı anlatır. Allah’a ulaşmak için önce insan ve tabiat sevgisi yaşanmalı, doğada o deneyimlenmeli sonrasında her şeye muktedir olana ulaşılmalı ve kalp gözü açılmalıdır kişinin.

Yazı Arası Banner

Güzele yönelen insan en güzeli de bulabilir tasavvur gücüyle bu da ilahi olana ulaşmak anlamına gelir. Hayatınızda güçlü ve sağlıklı ilişkiler isteyen kişiler mutlaka okumalı ve bunu yaşamının bir parçası haline getirmelidir. Mutlu olan yuvanız varsa da okumaya başladıktan sonra da cennetiniz olacaktır.

Ya Vedud’u Sevgi İçin Okumanın Etkileri Nelerdir?

Ya Vedud’u sevgi için okumanın etkileri nelerdir sorusu gönülden aşkla sevenler tarafından merak edilmektedir.

Yalnız sadece ikili ilişkileri düzenlemekle kalmaz esmayı okuyan kişiye güzellik ve letafet kazandırır daha albenili olur. Genellikle kadınlar tarafından merak edilen bu konudur.

Şifa verdiği alanları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Eğer birini seviyorsanız ama o sizi sevmiyorsa,
  • Eğer ilişkinizde seviye atlamak istiyorsanız,
  • Birlikte olduğunuz kişiyle aranızda geçici soğukluk yaşıyorsanız,
  • Eşinizle aranız iyi değilse sürekli tatsızlık yaşıyorsanız,
  • Güzelsiniz ama şirin değilseniz bu nedenle tercih edilmiyorsanız,
  • Uzun süredir bekârsınız ve evlenmek istiyorsanız,
  • Hayatınızın aşkını henüz bulamadıysanız,
  • Uzun süreli ilişkilerde sorun yaşıyorsanız bu Esma’yı çokça tesbih etmelisiniz.

Ya Vedud’u Sevgi İçin Okumanın Belirtileri Nelerdir?

Ya Vedud’u sevgi İçin okumanın belirtileri nelerdir sorusunun cevabı yapılan her işe aşk katmak, onu güzelleştirmek ve sizin bir parçanız haline getirmek gibi etkileri vardır.

Okunduktan kısa süre sonra etkisini gösterir. Okuyan kişi hem ruhen arınır hem de bedenen güzelleşir. Çevresinde gördüğü güzelliklerden de etkilenir ve haz duyar.

Hem dua okumakla ibadet etmiş olur Allah’a yakınlaşır hem de dünyevi evrende çevresinde güzel ilişkiler elde eder.

Eğer bekârsa kısa süre içinde eşini bulur, eğer evliyse eşinin sevgisi ve ilgisi artar, geçimsiz biriyse daha uyumlu biri haline dönüşür. Ancak bazen kişiden kişiye göre ve duanın layıkıyla yapılıp yapılmamasına göre süreç uzayabilir.

Ya Vedud’u Sevgi İçin Okumanın Usulü Nedir?

Ya Vedud’u sevgi için okumanın usulü nedir sorusu sevdikleri için yanıp tutuşan onlarla birlikte olmak için Allah’tan yardım isteyen kişiler tarafından çok sık araştırma konusu olmaktadır.

Esma bellidir ancak ritüeli çok daha önemlidir. Bazı dualar sabah bazıları akşam daha fazla etki etme özelliğine sahiptir. Sizin enerji alanınızla ilgilidir bu konu.

Eğer duaları uzun süredir okuyup şifa bulamadıysanız bir yerde hata yaptığınız anlamına gelebilir ya sayısı ya günü ya özel gün ve gece gibi.

Duanın kabul edilmesi daha kolay zamanlar vardır bu durumda yetkinliği mevcut olan medyum hocamızdan ücretsiz danışmanlık alabilir veya bakım seansı talep edebilir. Üzerinde farklı bir enerji, tılsım, vefk ya da büyü olup olmadığına baktırabilir.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir