1. Anasayfa
 2. Dualar

Yıldız Düşüklüğü İçin En Tesirli Dua

Yıldız Düşüklüğü İçin En Tesirli Dua
Yıldız Düşüklüğü İçin En Tesirli Dua
0

Yıldız düşüklüğü için en tesirli dua Medyum Işılay Hoca tarafından yapılabilecek en önemli dualardan biridir.

Bütün insanların enerji alanı birbirinden farklıdır. Bazıları daha pozitif bazıları depresif olmaya meyillidir. Eğer siz de enerjinizin düşük olduğunu düşünüyorsanız veya hissediyorsanız kendinizi daha iyi tanıyabilmeniz mümkündür.

Daha önce yıldız name ya da doğum haritanıza baktırmamış olabilirsiniz ancak bütün talihsizlikler ve aksilikler sizi buluyorsa bu yıldız düşüklüğünüz olduğu anlamına gelebilir.

Nazardan çok fazla etkilenen bu kişiler çeşitli okumalar yaparak bu durumu kendi lehine çevirebilir ve olumsuzluklardan bu şekilde korunabilir. Hayatınızın belli bir döneminde işiniz hiç rast gitmemiş bütün aksilikler sizi bulduysa veya bu hayatınızın geneline yayılmış bir durum ise ücretsiz bakım yaptırmanızı tavsiye ederiz. Önce nedeni bulunmalı ki uygun bir şifa çalışması yapabilmek mümkün olsun.

Yıldız Düşüklüğü Nedir?

Yıldız düşüklüğü nedir sorusu aşırı kaygılı, içe dönük ve depresif ruh haline sahip kişiler acaba yıldızım mı düşük diye sormadan geçememektedir.

Belki haklı olmak da mümkündür ancak bunun cevabını en iyi yıldız name uzmanı olan, enerji çalışmaları yapan, meditasyon eğitimleri veren uzman medyum hoca tarafından verilecektir.

Yazı Arası Banner

Hayatta sahip olmadığınız şeyler için üzülmek, sürekli kendi içinizde sorgulamalar yapmak sizi psikolojik açıdan aşağıya çekmektedir.

Bunların yerine kendim için ne yapabilirim? En iyi şifa yöntemi hangisidir? Çakralarımı nasıl açabilirim? Auram açık mı? Yeni yaşantılara açık mıyım? Yıldızım gerçekten düşük mü? Bu durumdan nasıl kurtulabilirim? Gibi sorular sizi olumlu bir ruh haline hazırlayacak ve kendiniz için iyi bir işlem yaptırmak yani yıldız name baktırmak isteyeceksiniz. 

Yıldız Düşüklüğü İçin Okunması Gereken Dualar Nelerdir?

Yıldız düşüklüğü için okunması gereken dualar nelerdir sorusu, yıldızı düşük olan kişiler tarafından medyum hocalar tarafından yanıtlanabilmesi mümkün bir sorudur.

Öncelikle yıldız namenize bakılır doğum tarihi, gün ve saatten ardından doğum yılınıza göre hayatınızı etkileyen olumlu ve olumsuz enerjiler açığa çıkartılır.

Hem güneş hem ay burcunuza bakılır. Yaşamış olduğunuz kötü etkiler zaman ve mekân verilerek size sunulur. Daha da önemli olan bundan sonra yaşayacak olduğunuz durum ve etkileri size belirtir ve önemli kararlar aşamasında örneğin evlilik, kariyer, eğitim gibi alanlarda size yol gösterici olmayı amaçlar.

Geçmişi değiştiremeyiz ancak geleceğimize uygun dokunuşlar yapabiliriz. Şimdiki anın tadını çıkararak enerji alanımızı korumayı öğrenmeli ve gelecekle ilgili öngörüleri dikkate almalıyız. Ya Rafi esması gün içinde çokça okunmalıdır.

Yıldız Düşüklüğünün Etkileri Nelerdir?

Yıldız düşüklüğünün etkileri nelerdir diye merak eden kişiler için bazı etkilerinden bahsedip kendilerini daha iyi tanımalarına yardımcı olmak amaçlanmaktadır.

Bu etkileri şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Hayattan bıkmış ve beklentisiz bir ruh haline sahip olmak,
 • Gece uyku düzeninin kötü bir biçimde değişmiş olması yani az veya çok uyumak,
 • Sahip olduklarınızla mutlu olamamak,
 • Aşırı derecede gelecek kaygısı yaşamak,
 • Çok nazara gelmek,
 • Anlayamadığınız ve açıklayamadığınız ruhsal ve bedensel ağrılarınız varsa,
 • İşiniz sürekli olarak rast gitmiyorsa,
 • Dua ediyorsanız ancak istediğiniz şey size bir türlü nasip olmuyorsa,
 • Dünyadan el etek çekmiş münzevi bir yaşantınız varsa,
 • Her şeyden önemlisi mutlu ve umutlu değilseniz,
 • Gelecekle ilgili bir dileğiniz, utkunuz yoksa bu gibi durumlar yıldız düşüklüğünün belirtileri olabilir.

Yıldız Düşüklüğü Nasıl Hesaplanır?

Yıldız düşüklüğü nasıl hesaplanır sorusunun cevabını yıldız name bakılarak yapıldığı şeklinde belirtmiştik.

Biyoenerji alanına giren bu konuda kişideki olumlu enerjilerin açığa çıkartılması, kötü enerjilerin bloke edilmesi ve vücuttan atılması ki zarar vermesin, gelecekte olması muhtemel olaylar hakkında bilgi sahibi olmak ve hayatımızı buna göre şekillendirmek gibi çeşitli amaçları vardır.

Ancak yıldız name yorumcusunun alanında pir olması gerekir ki yaptıkları ve söyledikleri bizim için şifa çalışması olsun. Gezegenlerin konumlarından bizim güneş ve ay burcumuza kadar ve de bütün gezegenlerin bizim doğum haritamızdaki etkilerini iyi bir şekilde yorumlayabilmesi gerekmektedir ve kolay bir iş de değildir.

Siz de bakım yaptırmak istiyor ancak medyum hoca arıyorsanız ücretsiz danışabilir, bilgi alabilir, meditasyon ve şifa çalışmalarına katılabilir ve hayatınızı dönüştürebilirsiniz.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir