1. Ana Sayfa
  2. Büyü Bilgileri
  3. Yumurta büyüsü

Yumurta büyüsü

Yumurta büyüsü işlemlerini medyumlar nasıl yapıyor? Ayırmak için Yumurta büyüsü uygulanır mı? Medyum Işılay Hoca'nın uyguladığı ve sitesinde açıkladığı işlemler içinde Yumurta Büyüsü çalışmalarının yeri nedir? Hepsinin cevabı yazımızda.

Yumurta Büyüsü

Yumurta büyüsü nasıl yapılır? İnsanlığın başlangıcı diyebileceğimiz dönemlerde medyumlara emanet edilen büyü geleneği hiç aksamadan günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Büyü kendi geleneğine bağlı ve gizemli bir yapıdan oluşan, kendi felsefesi ve doğal süreci olan soyut yapıda ve somut etkideki gizemli bir bilimdir. Büyünün en bilinen çeşitlerinden birisi de yumurta büyüleridir. Bu konuda en çok yardım alınan medyumların başındaysa Medyum Işılay gelmektedir.

Yumurta büyüsü nedir?

Yumurta büyüsü bilinen en eski büyü çeşitlerinden olup yapılışı itibari ile de oldukça basit bir yapıya sahiptir. Ancak etkileri diğer birçok büyüyle de boy ölçüşecek kadar yüksektir. Bunun sebebi de bu büyü her ne kadar yumurta ile yapılsa da kullanılan tılsımların gücünden ve cinlerin de kullanılmasından kaynaklıdır. Bu yüzdendir ki hem yapan hem yaptıran ya da uygulayan kişi oldukça dikkatli olmalıdır. Biler bu konuda Medyum Işılay hocamızdan yardım talep etmenizi tavsiye ediyoruz.

Yumurta büyüsü hakkında internette birçok farklı tarife rastlamanız mümkündür. Normalde bu tarifler gerçeğe çok yakın gibi görünse de söylenecek olan tılsımlı sözler hakkındaki bilgilerin doğruyu yansıttığını söyleyemeyiz. Yumurta büyüsü çok dikkat ve tecrübe isteyen büyülerden birisidir. Söylenecek tek bir yanlış söz ve davranış ya hiç tutmamasına ya da kötü bir olayın gerçekleşmesine sebep olabilmektedir.

Yumurta büyüsü aslında her isteğe uygun yapılabilse de en etkili olduğu konular ilişkiler ile ilgilidir. Aşk büyüsü gibi de denilebilen uygulamasında alınan mükemmel sonuçlar uygulayanlar tarafından defalarca test edilmiştir. Yumurta büyüsünün uygulanabilmesi için gerekli ortamın sağlanması en önemli şartlardandır. Oluşturulacak mistik ortama ayin başlatıldıktan sonra davet edilen cinler bu büyünün en önemli unsurlarıdır ve bu yüzden çok ama çok dikkatli olunmalı, tecrübeli medyumlardan yardım alınmalıdır.

Yumurta büyüsü ile aşk

Yumurta büyüsünün çeşitliliği bilinen bir gerçektir. Her amaca ve çıkara uygun yumurta büyüleri olsa da en çok fayda gösterdiği konu ise aşk konularıdır. Yumurta büyüsü ile aşk büyüsü yapımı kolay gibi görünse de aslında zorlu ve meşakkatlidir. Tam bir arınmışlık hali ile yapılması gereken bu büyünün hem yapana hem de yapılana zarar vermemesi için çok dikkatli olunması şarttır.  Yumurta büyüsü ile aşk işlemi yapıldığında bu büyü kim için yapıldıysa o kişide belli başlı farklılıklar ortaya çıkar.

Kendisine yumurta büyüsü yapılan kişi yapan kişiyi sürekli düşünür hale gelir. Onu aklından çıkaramaz ve nereye baksa gözünün önüne onun halleri gelir. Bu haller ise ona çok şirin ve çekici gelmektedir. Bunun sebebiyle kalp gittikçe ısınır ve büyük bir aşk ortaya çıkar. Bu aşk tamamen gerçeğe dönüştüğünde ise tüm buzlar erir ve duruma göre evlilik, nişan, söz ya da yuvanın kurtulması gibi güzel meyveler verir.

Yumurta büyüsünün her çeşidinde cinler aleminden bir takım mahluklar kullanılmaktadır. İnsanların kendi başlarına onları ikna etmesi mümkün olmadığı gibi bir takım tacizlere ve saldırılara uğramaları da muhtemeldir. Cinler çoğunlukla ele avuca sığmaz ve yalan söylemeye alışkın canlılar oldukları için ehil birinin onlara boyunduruğunu takmadığı sürece verdikleri sözlerin de bir mana taşıdığı söylenemez. Bu sebeple yumurta büyüsü ile aşk işlemlerinin tecrübeli medyumlarca yapılması gerektiğinin altını bir kere daha çizmekte fayda görüyoruz.

Ayırmak için yumurta büyüsü

Yumurta büyüsü her zaman güzel istekler için kullanılmamaktadır. Mesela en çok kullanıldığı bir diğer yöntem ise ayırmak için yumurta büyüsü işlemidir. Bu yöntem oldukça karanlık bir amaca hizmet ettiği için iki kat daha fazla dikkatli olunmalı ve bu işlemin sonuçları iyi anlaşılmalıdır. Medyum Işılay Hocamız bu taleplerle gelen kişilere durumu iyice analiz etmekte ve sonuçlarını açıklayarak kişilerin akıllarındaki soru işaretlerini kaldırmaktadır.

Bu yöntemde de diğer yöntemde kullanılan materyaller aynen kullanılmaktadır. İki fark vardır. Bunlardan birincisi kullanılan tılsımların farklı oluşu ikincisi ise ayırmak için yumurta büyüsü yapımında çağrılan cinlerin en şerli cinlerden oluşudur. Diğer yumurta büyülerinde bulunan cinler taşkınlıklar ve zararlar veriyor olsalar da ayırma işlemindeki cinler her kötü niyetleri olan cinlerdendir. Bu yüzden birilerine kızarak bu ayırmak için yumurta büyüsü yapmaya kalktığınızda kimler ile muhatap olabileceğinizi iki ere düşünmelisiniz.

Bu işlem başarılı ve maharetli bir medyum tarafından yapıldığında bu cinler son derece ehli davranmakta ve söz dinlemektedirler. Aksi takdirde başlarına gelecek azabın farkındadırlar. Ayırmak için yumurta büyüsü yapıldığında kişiler birbirinden soğuyarak ayrılmakta ve birbirlerinin en kötü yönlerini görerek bu durumlar onları aşırı rahatsız etmeye başlamaktadır. Cinsel olarak isteksizlik ve aynı ortamda bulunamama gibi haller zuhur ederek ilişki sonlandırılmaktadır. Bu işlemi de en çok yanlış ilişkiler yaşayan insanların aileleri, yakın akrabaları ve arkadaşları ile eski sevgililer talep etmektedirler.

Yumurta büyüsü yorumları

Yumurta büyüsü ve diğer büyülerin kaynağı aslında bir yere yani medyumluk müessesesine dayanmaktadır. Zamanla ilk çağlardan beri medyumlar insanların ihtiyaçlarınca bu işlemleri geliştirerek döneme göre ve isteklere göre uygun hale getirmişlerdir. Hem yumurta büyüsünde hem de diğer büyülerde kullanılan her malzemenin hem simya yönünden hem de manevi yönden bir manası bir anlamı ifade ettiği medyumlarca bilinen sırlı bilgilerdendir.

Medyum Işılay Hocamız her büyüde olduğu gibi yumurta büyüsünde de çok büyük söz sahibidir. Bu güne kadar kendisine bu işlemleri yaptıran insanların en büyük ortak noktaları alınan başarılı sonuçlardır. İster aşk büyüsü gibi ister bağlama büyüsü gibi ister ayırma büyüsü gibi uygulansın, yumurta büyüsü doğru yapıldığı ve gereken taşlar yerine oturduğunda gerçekleşmemesi için hiçbir sebep bulunmamaktadır. Bu yüzden işlemi baştan savma ya da zamansız yapılmaması çok önemlidir.

Bu büyü sayesinde sevdiğine ve ailesine kavuşan insanların yorumlarına her yerde rastlamanız mümkündür. Medyum Işılay Hocamız da her gün birçok teşekkür telefonu almakta ve yoğun programlarına rağmen insanlar ile bu başarının sevincini doyasıya paylaşmaktadır. Yumurta büyüsü ciddi ve kullanım kitlesi yüksek bir büyüdür. Ayrıca insanların da onayını almayı başarmış en başarılı büyülerden biri olarak nam yapmıştır.

Yumurta büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır?

Yumurta büyüsü yapıldığı andan itibaren belirtilerini göstermeye başlayan ve bir süre sonra tam tesiriyle kişileri etkisi altına alan büyülerdendir. Bu büyünün çeşitleri fazla olduğu için net bir tabir kullanılamamaktadır. Ancak büyü konusunda uzaman olan bir medyumun bakımları ile ne büyüsü olduğu ve hangi yumurta büyüsü yapıldığı ortaya çıkabilir. Bunların haricinde de insanların büyüye ortak verdiği hem fiziksel hem de psikolojik bazı tepkiler vardır. Bu tepkilerin başında halsizlik ve uykusuzluk en bilinenleridir. Tabi ki bir çok hastalığa da insan aynı tepkileri verebileceği için yanında başka hangi belirtiler var ona bakılır.

Kişi eğer doktora gitmiş ve bu anlamsız hallere vücudun tutarsız davranışlarına herhangi bir hastalığın sebep olmadığını öğrenmişse büyünün etkileri kendini göstermeye başlamış demektir. Sonraki süreçte yapılan yumurta büyüsünün mahiyetine göre şekillenmektedir. Bu süreç kişi büyüye direnemeyecek şekilde istenilen kıvama gelene kadar devam etmektedir. Baş dönmeleri, kusmalar, boş bakışların ve solgun gözler, yanında solmuş ten rengi ve daha sonra da kişide hasıl olan agresiflik ve ya aşırı iyimserlik halleri belirtilerin devamı olarak ortaya çıkmaktadır. Bu tarz belirtiler hissedildiğinde direk olarak medyum Işılay’a başvurulması sıhhat bulabilme açısından çok önemlidir.

Yorum Yap

Yorum Yap